Wielkie odliczanie czas zacząć – nieco ponad miesiąc do Targów PCI Days 2019!

Chcesz poznać nowinki technologiczne, szukasz nowych dostawców, a może po prostu chcesz poznać trendy, którymi branża farmaceutyczna i kosmetyczna będzie żyła przez najbliższe miesiące? To wszystko i wiele więcej znajdziesz na premierowej edycji Targów PCI Days.

Dokładnie 15 maja (środa) o godzinie 10:00 w warszawskim CENTRUM EXPO XXI (hala nr 4) ruszy pierwsza edycja Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego. Odbywające się w formule B2B wydarzenie powstało z myślą o producentach leków i kosmetyków, a także dostawcach maszyn, opakowań, surowców, usług laboratoryjnych, logistycznych, IT oraz innych, skierowanych do obu branż.

PCI Days merytorycznie – dwa dni, dwie strefy inspiracji i panel dla zakupowców

Włożyliśmy wiele pracy w przygotowanie atrakcyjnego programu merytorycznego, który stanowi ważny element uzupełniający wystawę stoisk. Wydarzeniu będzie towarzyszyło ponad 30 wystąpień merytorycznych, odbywających się w Farmaceutycznej Strefie Inspiracji oraz Kosmetycznej Strefie Inspiracji.

Program jest na tyle różnorodny, że z pewnością każdy znajdzie w nim coś ciekawego i inspirującego. Szczegółowy program:

PROGRAM

Panel dla zakupowców – wykład i warsztaty

W ramach pierwszego dnia targowego dodatkowo odbędzie się wykład oraz trzygodzinne warsztaty skierowane do najwyższej kadry managerskiej, dyrektorów zakupów, dyrektorów fabryk, pod których podlegają zakupy, dyrektorów łańcucha dostaw, logistyki czy zaopatrzenia, kierowników / managerów kategorii zakupowych.

Godzinny wykład, który poprowadzi Agnieszka Piątkowska, ceniona ekspertka ds. rekrutacji, dyplomowana asesor, a także twórczyni modelów kompetencyjnych i programów rozwojowych dla kadry zakupowej, poświęcony będzie budowaniu skutecznych zespołów zakupowych.

Przedmiotem wykładu będzie omówienie najczęściej występujących struktur organizacji zakupowych. Przedstawione zostaną różne role, jakie mogą pełnić w przedsiębiorstwie (operacyjna/ taktyczna / strategiczna). Wykładowca skupi się także na przyszłości funkcji zakupowej oraz kompetencjach poszczególnych członków zespołu zakupowego w zależności od tego, jakie role pełnią.

Podczas warsztatów omówione zostaną narzędzia do planowania strategii zakupowej i wybrane elementy procesu zarządzania kategorią zakupową. Zaprezentowane zostanie kilka istotnych analiz, które należy przeprowadzić w celu stworzenia efektywnej strategii zakupowej danej kategorii. Poruszony będzie również temat zarządzania ryzykiem w definiowaniu strategii oraz budowania relacji z dostawcami.

Warsztaty poprowadzi Renata Olszewska–Jedynak, która jest menadżerem ds. zakupów i ekspertką z ponad 20-letnim doświadczeniem w globalnych organizacjach sektora FMCG. Przez ponad 5 lat piastowała rolę liderki kategorii opakowań na region EMEA, przeprowadziła szereg projektów związanych z LCCS, kwalifikacją i wdrażaniem nowych dostawców, racjonalizacją bazy dostawców, opracowaniem i wdrażaniem strategii sourcingowych, rozwojem dostawców i SRM, a także zarządzaniem ryzykiem oraz NPD.

Szczegóły dostępne na stronie targów (https://pcidays.pl/bezplatny-panel-dla-zakupowcow-branzy-farmaceutycznej-kosmetycznej-targow-pci-days-2019/ )

Co zobaczymy na premierowej edycji Targów?

Przede wszystkim bardzo urozmaicony wachlarz produktów i usług. Zróżnicowany profil wystawców pozwoli odwiedzającym na zapoznanie się z kompleksową ofertą dla produkcji leków i kosmetyków – od pomysłu, poprzez surowce, produkcję, kontrolę jakości, na opakowaniu i logistyce kończąc.

Tegoroczna lista wystawców zamknęła się na 62 dostawcach, reprezentujących firmy z Polski, Finlandii, Włoch, Niemiec, Francji oraz Austrii.

Znaczące miejsce na targach zajmą międzynarodowe firmy, takie jak: Marchesini Group – światowy lider w projektowaniu i produkcji maszyn oraz kompletnych linii do pakowania zarówno produktów farmaceutycznych, jak i kosmetycznych, C.E. Roeper – dystrybutor naturalnych surowców z całego świata, CABKA, HLP Klearfold, belgijski Capsugel/Lonza, finlandzka firma laboratoryjna LabVantage, włoskie firmy SEA Vision z sektora IT i PQE Group, francuska firma Medelpharm oraz Bürkert z Austrii, a także OMAG z Włoch.

LISTA WYSTAWCÓW

Targi PCI Days 2019 to z pewnością doskonała okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych, uzyskania bezpośrednich informacji od dostawców, a także poznania nowości produktowych – kontakty nabyte na targach szybko zaowocują w przyszłości.

Już teraz zapraszamy do udziału w tym długo wyczekiwanym przez branżę farmaceutyczną i kosmetyczną wydarzeniu. Widzimy się 15 i 16 maja w Warszawie w EXPO XXI, w hali nr 4.

Wstęp bezpłatny – zarejestruj się już dziś!

REJESTRACJA

Translate »