Wyszukaj wystawcę
Szukaj
A-SENSE SP. Z O.O.D.01
A-Sense to polska firma chemiczna założona na początku 2017 roku

Naszym celem jest rozwój poprzez opracowywanie i wdrażanie nowych technologii oraz produkcję specjalistycznych chemikaliów, w tym syntezę na zamówienie. Nasza firma działa w sercu rolniczej Polski i ma dostęp do wielu surowców pochodzenia naturalnego.

Oferta dla klientów B2B, bez konkurowania z klientami

Produkty najwyższej, powtarzalnej jakości

Elastyczność i otwartość na wszelkie technologie

Produkty dostosowane do konkretnych potrzeb klienta

Pełna odpowiedzialność za produkt

Analizy LC/MS i GC/MS
Argenta Sp. z o.oE.12
Argenta to 30 lat doświadczenia na rynku diagnostyki oraz wyposażenia laboratorium, rzetelność i innowacja w działaniu. To między innymi dzięki nim zdobyliśmy ugruntowaną pozycję oraz uznanie kluczowych kontrahentów. Główne obszary naszej aktywności to: mikrobiologia przemysłowa, mikrobiologia kliniczna, diagnostyka laboratoryjna, diagnostyka weterynaryjna, biologia molekularna oraz badania naukowe.

AvantorC.19
VWR, jako kanał dystrybucyjny Avantor®, firmy z listy Fortune 500, jest wiodącym globalnym dostawcą produktów i usług w dziedzinie Life Science oraz innych gałęziach przemysłu, w tym przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego, edukacji, przemysłu z sektora rządowego, opieki medycznej i zaawansowanych technologii.

Oferujemy zintegrowane i spójne doświadczenia zakupowe, zoptymalizowane pod kątem sposobu prowadzenia działalności przez naszych klientów, wspierane przez silną globalną sieć dystrybucyjną.

Nasza platforma zakupowa zapewnia łatwy i wygodny dostęp do szerokiego portfolio produktów naszych własnych marek, jak również marek tysięcy innych producentów.

Avantor jest zaufanym globalnym partnerem dla klientów i dostawców z obszarów Life Science, zaawansowanych technologii oraz przemysłu materiałów stosowanych.
Berry GlobalB.46
Innovation for the World. Solutions for You.

Berry Global to grupa 265+ fabryk produkujących opakowania plastikowe dla farmacji, kosmetyki, chemii gospodarczej, żywności, napojów i innych.

Jako lider na światowym rynku opakowań, dzięki naszym zaawansowanym technologiom i wiedzy fachowej z całego świata, tworzymy innowacyjne opakowania, które poprawiają życie ludzi i planety. Oprócz gotowych opakowań do produktów Rx czy OTC do oczu, nosa, gardła, syropów, maści, tabletek, suplementów diety, dermokosmetyów i innych, współpracujemy z klientami w celu opracowywania, projektowania i wytwarzania unikatowych i innowacyjnych opakowań zawsze z myślą o gospodarce o obiegu zamkniętym. Nasze pionierskie i innowacyjne rozwiązania przynoszą korzyści naszym klientom na każdym etapie ich podróży. www.berryglobal.com Zapraszamy! izabelabaran@berryglobal.com
Bruker PolskaE.18
Bruker Polska Sp. z o.o. oferuje szeroki zakres spektrometrów FT-IR, FT-NIR oraz RAMAN do kontroli jakości, jak i zaawansowanych prac naukowo-badawczych. Nasze portfolio obejmuje zarówno kompaktowe, przenośne, jak i potężne instrumenty badawcze. Bruker oferuje systemy i oprogramowanie w pełnej zgodności z regulacjami GMP/GLP/cGMP.
Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Uniwersytet Medyczny w ŁodziA.25
Contec, Inc.C.19
Contec Inc jest wiodącym producentem produktów do kontroli zanieczyszczeń w środowiskach produkcyjnych na całym świecie. Chusteczki, mopy i środki dezynfekujące do pomieszczeń czystych firmy Contec są stosowane w różnych branżach na całym świecie, w tym w biotechnologii, farmacji, urządzeniach medycznych, opiece zdrowotnej i innych zastosowaniach w life science.
CytivaE.11
„Jesteśmy globalnym dostawcą technologii i usług, które przyspieszają rozwój i produkcję leków. Nasza oferta obejmuje dobrze znane marki, takie jak ÄKTA, Whatman, Pall, Amersham, Biacore, FlexFactory, HyClone, MabSelect, Xcellerex i Xuri. Portfolio obejmuje pełen zakres instrumentów, materiałów zużywalnych, rozwiązań cyfrowych oraz usługi wsparcia naukowego, szkoleniowego i bioprodukcyjnego.”
Europa InwestycjeD.23
"Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązań do precyzyjnego dozowania substancji!

Pomagamy naszym klientom wdrażać ich pomysły na ciekawe opakowania kosmetyczne, opakowania produktów spożywczych czy opakowania do chemii.

Bez względu na rozmiar, typ opakowania czy budżet jakim dysponujesz urzeczywistnimy Twoją wizję. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży opakowań rozumiemy proces projektowania i produkcji Twojego produktu. Nasz oddany zespół ekspertów zapewnia doskonałą, niezawodną obsługę. Zawsze służy przyjazną i pomocną poradą.

W naszej ofercie posiadamy:

Droppery, opakowania airless, atomizery olejowe, dozowniki zwykłe/z gwintami typu open-close i twist-lock, pompki do kremu, pompki pianotwórcze, pompki do recyklingu (monomateriał), triggery, mini triggery, disctopy i wiele więcej…! "
Komender TechnologiesE.13
Firma KOMENDER jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce urządzeń firmy Ellab, producenta kompletnych systemów walidacji i monitoringu dla przemysłu farmaceutycznego oraz medycyny. Bezprzewodowe rejestratory TrackSense® pozwalają na kwalifikację i walidację zgodnie z normami ISO. Rejestrator SteriSense® umożliwia wykonywanie elektronicznych testów Bowiego Dicka. W ofercie dostępny jest najnowszy TrackSense® LyoPro, który zapewnia kompletne rozwiązanie do kwalifikowania liofilizatorów, walidacji samego procesu i monitorowania każdej partii.
LAB-EL ELEKTRONIKA LABORATORYJNA ANDRZEJ ŁOBZOWSKI, MARIA ŁOBZOWSKA SP.J.G.07
Pharmapack Europe SrlC.40
RYSZARD JARŻAA.20
Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne dla najbardziej wymagających klientów, ze szczególnym uwzględnieniem sektora life sciences. Jako potrójnie certyfikowane biuro tłumaczeń dbamy o jakość i minimalizujemy ryzyko. Pomożemy także napisać instrukcję używania, podręcznik, pomoc do aplikacji, procedurę, dokumenty systemu jakości, informację prasową i nie tylko. Zgodnie z wymaganiami formalnymi i użytkowymi. Znajdujemy wspólny język ze specjalistami z różnych dziedzin.
SALVENA PRODUCENT KONTRAKTOWYC.22
Firma SALVENA to certyfikowany producent kosmetyków, wyrobów medycznych oraz suplementów diety pod marką własną Klienta. Posiadamy nowocześnie wyposażony zakład produkcyjny, spełniający najwyższe wymagania technologiczne i higieniczne.

Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od pomysłu na produkt, opracowania innowacyjnej receptury i technologii jego wytworzenia , kompleksowego przebadania i przede wszystkim seryjnej produkcji.

   Nasza produkcja jest certyfikowana dla wszystkich wytwarzanych postaci wyrobów:

* certyfikat ISO 13485 dla wyrobów medycznych,

* certyfikat ISO 22000 dla suplementów diety,

* certyfikat ISO 22716 (GMP) dla kosmetyków.

  Opracowywane i wytwarzane przez nas produkty , cechuje innowacyjność recepturowa, wysoka jakość potwierdzona badaniami, skuteczność działania

i bezpieczeństwo stosowania.  Jakość to nasz priorytet.

 

Nasza oferta jest elastyczna, dopasowana zarówno do indywidualnych potrzeb naszych Klientów jak i wymagań rynkowych. Zapewniamy atrakcyjne warunki handlowe, szybkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny.  

   ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY . ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU.

www.salvena.pl
Transition Technologies MS S.A.A.26
W ciągu ostatnich 8 lat firma Transition Technologies MS S.A. miała okazję prowadzić wiele projektów na całym świecie. Nasze usługi doceniły największe światowe firmy z różnych dziedzin, takich jak farmacja, przemysł, edukacja czy sektor zbrojeniowy. Dzięki budowaniu trwałych relacji z naszymi klientami, cieszymy się długotrwałą współpracą oraz uzyskujemy referencje, które podnoszą naszą pozycję jako TTMS na rynku firm outsourcingowych. Nasza specjalizacja w obszarze Quality obejmuje: ✅ Walidację systemów, ✅ Kwalifikację, ✅ Bezpieczne procesy IT oraz ✅ Audyty.

Brak wyników spełniających kryteria

Translate »