Wyszukaj wystawcę
Szukaj
A-SENSE SP. Z O.O.D.01
A-Sense to polska firma chemiczna założona na początku 2017 roku

Naszym celem jest rozwój poprzez opracowywanie i wdrażanie nowych technologii oraz produkcję specjalistycznych chemikaliów, w tym syntezę na zamówienie. Nasza firma działa w sercu rolniczej Polski i ma dostęp do wielu surowców pochodzenia naturalnego.

Oferta dla klientów B2B, bez konkurowania z klientami

Produkty najwyższej, powtarzalnej jakości

Elastyczność i otwartość na wszelkie technologie

Produkty dostosowane do konkretnych potrzeb klienta

Pełna odpowiedzialność za produkt

Analizy LC/MS i GC/MS
AG LABD.30
AG LAB to dostawca specjalistycznych urządzeń laboratoryjnych takich jak komory klimatyczne, termostaty kalibracyjne, piece technologiczne oraz liofilizatory. Naszą specjalnością są urządzenia w których kontrolowana jest temperatura w zakresie od -100ᵒC do +600ᵒC ze stabilnością sięgającą kliku mili Kelvinów.Współpraca z firmą Kambič, która od ponad 30 lat zajmuje się budową urządzeń laboratoryjnych, pozwala na zaoferowanie Użytkownikom dedykowanych rozwiązań, w których parametry takie jak temperatura, wilgotność czy próżnia są precyzyjne kontrolowane, zarówno w skali „table top” jak również „walk-in”.
ANALYTICAL R&DE.24
Laboratorium Badawcze ANALYTICAL R&D Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku analityki farmaceutycznej i kosmetycznej.

  ANALYTICAL R&D  posiada szeroki zakres usług m .in.:
- Opracowanie metod analitycznych i/lub ich optymalizacja,
- Walidację metod analitycznych, wdrożenie metod analitycznych,
- Badania stabilności,
- Szeroki zakres analiz m. in. badanie zawartości i tożsamości:

Laboratorium dysponuje wykwalifikowanym i doświadczonym Personelem oraz nowoczesną aparaturą kontrolno-pomiarową m. in.:

- GC ( FID, TCD, FTD, MS/MS )
- HPLC ( DAD, ELSD, FLD, RI, ECD )
- ICP-OES, ICP-MS,
- FTIR.  

ANALYTICAL R&D nieustannie poszerza wachlarz możliwości sprzętowych i badawczych by zapewnić swoim Klientom kompleksową ofertę w zakresie R&D oraz kontroli jakości.  

Firma posiada certyfikat GMP oraz Zezwolenie na Wytwarzanie w zakresie Kontroli Jakości.
Argenta Sp. z o.oD.25
Argenta to 30 lat doświadczenia na rynku diagnostyki oraz wyposażenia laboratorium, rzetelność i innowacja w działaniu. To między innymi dzięki nim zdobyliśmy ugruntowaną pozycję oraz uznanie kluczowych kontrahentów. Główne obszary naszej aktywności to: mikrobiologia przemysłowa, mikrobiologia kliniczna, diagnostyka laboratoryjna, diagnostyka weterynaryjna, biologia molekularna oraz badania naukowe.
AvantorC.19
VWR, jako kanał dystrybucyjny Avantor®, firmy z listy Fortune 500, jest wiodącym globalnym dostawcą produktów i usług w dziedzinie Life Science oraz innych gałęziach przemysłu, w tym przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego, edukacji, przemysłu z sektora rządowego, opieki medycznej i zaawansowanych technologii.

Oferujemy zintegrowane i spójne doświadczenia zakupowe, zoptymalizowane pod kątem sposobu prowadzenia działalności przez naszych klientów, wspierane przez silną globalną sieć dystrybucyjną.

Nasza platforma zakupowa zapewnia łatwy i wygodny dostęp do szerokiego portfolio produktów naszych własnych marek, jak również marek tysięcy innych producentów.

Avantor jest zaufanym globalnym partnerem dla klientów i dostawców z obszarów Life Science, zaawansowanych technologii oraz przemysłu materiałów stosowanych.
Berry GlobalB.46
Innovation for the World. Solutions for You.

Berry Global to grupa 265+ fabryk produkujących opakowania plastikowe dla farmacji, kosmetyki, chemii gospodarczej, żywności, napojów i innych.

Jako lider na światowym rynku opakowań, dzięki naszym zaawansowanym technologiom i wiedzy fachowej z całego świata, tworzymy innowacyjne opakowania, które poprawiają życie ludzi i planety. Oprócz gotowych opakowań do produktów Rx czy OTC do oczu, nosa, gardła, syropów, maści, tabletek, suplementów diety, dermokosmetyów i innych, współpracujemy z klientami w celu opracowywania, projektowania i wytwarzania unikatowych i innowacyjnych opakowań zawsze z myślą o gospodarce o obiegu zamkniętym. Nasze pionierskie i innowacyjne rozwiązania przynoszą korzyści naszym klientom na każdym etapie ich podróży. www.berryglobal.com Zapraszamy! izabelabaran@berryglobal.com
BIO PLASTICS & Recycling GmbH & Co. KGF.06
We at BIO Plastics & Recycling GmbH Co. KG have made it our task to supply our customers with multiple award-winning, high-quality PCR and PIR plastic granules and to develop solutions together to enable future CO² reduction and a CO²-neutral manufacturing process to be able to Through our own research and development, we have created a unique production process with which we can guarantee high type and color purity for all our granules. As a result, we are able to offer the granules for a wide variety of industries for the production of plastics and packaging materials. These currently include high-quality cosmetic products, toys and even materials that come into contact with food in accordance with the requirements of Regulations (EU) No. 10/2011, (EC) No. 1223/2009 and EN 71-3. As a second focus, we deal with biodegradable and compostable BIO polymers based on renewable raw materials. In addition, we compound these plastics to achieve an ideal combination of mechanical and thermal properties for your application.
Bioanalytic sp. z o. o.E.16
Bioanalytic dostarcza rozwiązania, które od 25 lat pomagają usprawniać i optymalizować pracę w laboratoriach w całej Polsce. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu renomowanych producentów aparatury analitycznej oraz wyposażenia laboratoryjnego. W swojej ofercie posiadamy urządzenia firmy SCIEX, która jest światowym liderem w zakresie spektrometrii mas od ponad 50 lat. Oferujemy także urządzenia do automatyzacji pracy w laboratoriach, homogenizatory, odczynniki chemiczne, drobny sprzęt laboratoryjny oraz materiały zużywalne.
BrokelmannG.09
Jesteśmy firmą Brokelmann, cenionym producentem urządzeń ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczego. Nasze produkty są doceniane za niezawodność i zaawansowane rozwiązania technologiczne, optymalizujące procesy produkcyjne i standardy bezpieczeństwa. Jako wiodący producent w Europie i globalny dostawca, świadczymy usługi dla różnych branż. Współpracujemy również z firmami farmaceutycznymi, dostarczając sprzęt i doradzając w doborze rozwiązań spełniających rygorystyczne normy branży.
Bruker PolskaE.18
Bruker Polska Sp. z o.o. oferuje szeroki zakres spektrometrów FT-IR, FT-NIR oraz RAMAN do kontroli jakości, jak i zaawansowanych prac naukowo-badawczych. Nasze portfolio obejmuje zarówno kompaktowe, przenośne, jak i potężne instrumenty badawcze. Bruker oferuje systemy i oprogramowanie w pełnej zgodności z regulacjami GMP/GLP/cGMP.
Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Uniwersytet Medyczny w ŁodziA.25
COMGRAPHB.07
Zapraszamy do świata COMgraph - jednej z najnowocześniejszych drukarni w północno-zachodnim regionie Polski. Specjalizujemy się w produkcji kartoników i ulotek dedykowanych dla branży farmaceutycznej i kosmetycznej . W drugim zakładzie produkcyjnym dysponujemy możliwościami produkcji materiałów reklamowych. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi także precyzyjne i kompleksowe konfekcjonowanie produktów.

Dzięki zaawansowanej technologii oraz dobrze rozwiniętym działom produkcyjnym, jesteśmy w stanie zaspokoić Twoje potrzeby. Jeśli szukasz partnera, który nie tylko sprosta Twoim oczekiwaniom, ale też przekroczy je, to COMgraph jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Zapraszamy do współpracy, gdzie jakość, precyzja i zaangażowanie to nasza codzienność.

1. Technologia dla każdego nakładu: Nasza zaawansowana technologia pozwala obsłużyć zarówno zamówienia nisko i średnio nakładowe, zapewniając elastyczność i szybkość realizacji. 2. Wszechstronność produkcji: Specjalizujemy się w produkcji opakowań zarówno w technologii offsetowej, jak i cyfrowej. Korzystamy z lakierów UV, folii, hot-stampingu, tłoczenia i innych form uszlachetnień 3. Estetyka i funkcjonalność: Nasze opakowania nie tylko atrakcyjnie wyglądają, ale także są funkcjonalne. Zapewniamy, że Twoje produkty będą prezentować się doskonale na półkach sklepowych. 4. Doświadczenie i nowoczesność: Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji opakowań oraz posiadaniu nowoczesnego parku maszynowego, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów. 5. Zintegrowany System Zarządzania: obejmuje normy jakościowe i środowiskowe, ISO 9001:2015, ISO 15378 (GMP), ISO 14001:2015 oraz FSC

Zaufaj Drukarni COMgraph, gdzie jakość, innowacyjność i profesjonalizm idą w parze, spełniając nawet najbardziej wymagające potrzeby klientów.
Contec, Inc.C.19
Contec Inc jest wiodącym producentem produktów do kontroli zanieczyszczeń w środowiskach produkcyjnych na całym świecie. Chusteczki, mopy i środki dezynfekujące do pomieszczeń czystych firmy Contec są stosowane w różnych branżach na całym świecie, w tym w biotechnologii, farmacji, urządzeniach medycznych, opiece zdrowotnej i innych zastosowaniach w life science.
CosmetoSafe ConsultingE.10
CosmetoSAFE Consulting to firma doradcza, świadcząca usługi dla branży kosmetycznej od 2013 roku. Rzetelna analiza bezpieczeństwa, przygotowywana przez ekspertów CosmetoSAFE, daje producentom, importerom oraz dystrybutorom kosmetyków z całej Europy pewność, że oferowane przez nich portfolio produktów jest zgodne z prawem, bezpieczne dla użytkowników i właściwie oznakowane.

Wspieramy naszych klientów w realizacji obowiązków prawnych związanych z wprowadzeniem kosmetyków do obrotu.

Koncentrujemy się na usługach w zakresie oceny bezpieczeństwa (OB), przygotowaniu dokumentacji produktowej (PIF), notyfikacji w CPNP.

OFERTA WYSTAWCY:

CosmetoSAFE Assist – intuicyjne, internetowe narzędzie PDM (Product Data Management), które usprawnia codzienną pracę działów R&D.

Na bazie naszego ponad 10-letniego doświadczenia oraz badania rynku w zakresie potrzeb działów R&D stworzyliśmy CosmetoSAFE Assist – intuicyjną aplikację webową, której zadaniem jest ułatwienie codziennej pracy zespołów firm kosmetycznych w zakresie zapewnienia zgodności z Rozp. (WE) nr 1223/2009.

CosmetoSAFE Assist skraca czas pracy nad dokumentacją produktu kosmetycznego. Automatyzuje proces tworzenia dokumentacji, pozwala szybko zarządzać formulacjami, dokumentacją surowcową i informacjami powiązanymi. Działania takie jak: ocena zgodności kosmetyku z wymogami prawa, czy tzw. black list, monitoring legislacji składnikowej, kalkulacje kosztów produkcji, praca z zamiennikami surowców, czy w końcu przetwarzanie know-how wypracowanego w dziale R&D staje się dziecinnie proste!

Dzięki zautomatyzowaniu działań możemy uniknąć najczęstszych błędów. System pozwala na przechowywanie wszystkich informacji w jednym miejscu i wygodne ich izolowanie na potrzeby aktualnych projektów.

Cosmetri by Registrar CorpD.27
Cosmetri by Registrar Corp umożliwia firmom kosmetycznym przyspieszenie rozwoju produktów i usprawnienie działań związanych z zapewnieniem zgodności z przepisami. Najnowsza platforma oprogramowania kosmetycznego naszej firmy, wykorzystująca bazę danych zawierającą ponad 30 000 składników, funkcje sprawdzania zgodności z przepisami oraz funkcje zarządzania projektami i dokumentami, pomaga w szybkim i łatwym zapewnieniu zgodności z globalnymi przepisami dla branży kosmetycznej.

Jednym z naszych produktów jest oprogramowanie Product Manager służące do zarządzania cyklem życia produktu. Obejmuje ono narzędzia do opracowywania i formułowania produktów, zarządzania zgodnością, testowania i zapewniania jakości, oraz zarządzania inwentarzem i raportowania.

Aplikacja Cosmetri GMP, która znacznie upraszcza spełnianie wymogów dotyczących kosmetyków, w tym nowych przepisów ustanowionych przez ustawę Modernization of Cosmetics Regulation Act of 2022 (MoCRA). Dzięki Cosmetri GMP firmy mogą z łatwością monitorować odstępstwa od GMP, przygotowywać i przeprowadzać audyty wewnętrzne, zapewniać przestrzeganie SOP i zarządzać dokumentacją GMP z poziomu jednej platformy.

Cosmetri zostało zaprojektowane, aby pomóc w całym procesie produkcji kosmetyków, od rozwoju produktu i formułowania po zapewnienie jakości i zarządzanie dokumentacją.
CytivaE.11
„Jesteśmy globalnym dostawcą technologii i usług, które przyspieszają rozwój i produkcję leków. Nasza oferta obejmuje dobrze znane marki, takie jak ÄKTA, Whatman, Pall, Amersham, Biacore, FlexFactory, HyClone, MabSelect, Xcellerex i Xuri. Portfolio obejmuje pełen zakres instrumentów, materiałów zużywalnych, rozwiązań cyfrowych oraz usługi wsparcia naukowego, szkoleniowego i bioprodukcyjnego.”
ECO SHINEB.06
ECO SHINE jest polskim producentem przemysłowych środków myjących, czyszczących i dezynfekujących. Nasze produkty spełniają wysokie wymagania jakościowe. Profesjonalne środki czystości oparte są na nowoczesnych formulacjach i zapewniają wysoki stopień domycia.

Firma obrała za cel przestrzeganie procedur chroniących środowisko. W procesie technologicznym staramy się obniżyć zużycie energii i wody. Nasza filozofia ochrony środowiska sprawia, że do produkcji środków czystości wybieramy surowce o wysokim stopniu biodegradowalności oraz przedmioty nadające się do recyclingu.

__________________________

W naszej specjalnej ofercie środków czystości, która została zaprojektowana z myślą o branży farmaceutycznej i kosmetycznej, znalazły się produkty lekko zasadowe, alkaiczne, kwasowe, neutralne po rozcieńczeniu, do dezynfekcji.

Zrozumienie unikalnych potrzeb tych sektorów motywuje nas do dostarczania najwyższej jakości rozwiązań, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa i czystości.

Nasza oferta obejmuje:
 • Dezynfekcję na najwyższym poziomie: Oferujemy szeroką gamę środków dezynfekcyjnych, które skutecznie eliminują bakterie, wirusy i inne mikroorganizmy. Nasze produkty są bezpieczne dla człowieka, a jednocześnie skutecznie zwalczają groźne patogeny.
 • Środki czystości odpowiednie dla produkcji farmaceutycznej: Nasze specjalistyczne środki czystości są dostosowane do unikalnych wymagań produkcji farmaceutycznej. Dbamy o to, aby nasze produkty spełniały normy GMP (Dobre Praktyki Produkcyjne) oraz były zgodne z wymaganiami regulacyjnymi.
 • Bezpieczne detergenty dla produkcji kosmetycznej: Zapewniając najwyższą jakość, oferujemy specjalne detergenty, które są delikatne dla skóry, ale jednocześnie efektywne w usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń i substancji niepożądanych. Nasze produkty są testowane dermatologicznie i spełniają najwyższe standardy branżowe.
 • Produkty do oczyszczania przestrzeni produkcyjnej: Oferujemy kompleksowe zestawy do oczyszczania i dezynfekcji pomieszczeń produkcyjnych, aby zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pracy.


Dlaczego warto wybrać nasze produkty?
 • Bezpieczeństwo: Nasze środki czystości są starannie testowane pod kątem bezpieczeństwa, zarówno dla pracowników, jak i dla procesów produkcyjnych.
 • Skuteczność: Stawiamy na najnowsze technologie, aby dostarczać produkty o maksymalnej skuteczności w eliminowaniu zanieczyszczeń i patogenów.
 • Zgodność z normami: Nasze produkty są zgodne z najnowszymi normami i regulacjami branżowymi, co daje Ci pewność, że spełniamy najwyższe standardy.
Europa InwestycjeD.23
"Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązań do precyzyjnego dozowania substancji!

Pomagamy naszym klientom wdrażać ich pomysły na ciekawe opakowania kosmetyczne, opakowania produktów spożywczych czy opakowania do chemii.

Bez względu na rozmiar, typ opakowania czy budżet jakim dysponujesz urzeczywistnimy Twoją wizję. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży opakowań rozumiemy proces projektowania i produkcji Twojego produktu. Nasz oddany zespół ekspertów zapewnia doskonałą, niezawodną obsługę. Zawsze służy przyjazną i pomocną poradą.

W naszej ofercie posiadamy:

Droppery, opakowania airless, atomizery olejowe, dozowniki zwykłe/z gwintami typu open-close i twist-lock, pompki do kremu, pompki pianotwórcze, pompki do recyklingu (monomateriał), triggery, mini triggery, disctopy i wiele więcej…! "
Eurotom Sp. z o.o.E.19
PTH Eurotom Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży certyfikowanych przyrządów do kontroli jakości m.in. dla branży kosmetycznej. Jako wyłączny dystrybutor marki BYK-Gardner w Polsce oferujemy:
 • spektrofotometry do pomiaru barwy oraz efektów metalicznych i perłowych
 • akcesoria kosmetyczne do testów różnych form kosmetyków: proszków, mazi, cieczy
 • kabiny świetlne do subiektywnej oceny barwy w różnym oświetleniu
 • połyskomierze
 • urządzenia do pomiaru zamglenia i przezroczystości
 • aplikatory ręczne, automatyczne oraz karty testowe
 • piknometry, kubki pomiarowe
 • rejestratory czasu schnięcia.
W ofercie posiadamy także komory Cofomegra do badania fotostabilności produktów kosmetycznych i farmaceutycznych (zgodność z ICH i EMA) oraz mieszalniki, dispermaty VMA-Getzmann. Jako autoryzowany serwis, prowadzimy recertyfikację przyrządów, wsparcie techniczne oraz szkolenia.
EyeC PolskaA.08
EyeC GmbH jest wiodącym producentem szybkich, dokładnych i przyjaznych dla użytkownika systemów kontroli grafiki i druku. Ich zaawansowane technologie zapewniają jakość produktu w całym procesie produkcyjnym. Dzięki wczesnemu wykrywaniu i korygowaniu błędów w druku, systemy EyeC zapewniają użytkownikom całkowitą pewność co do jakości druku etykiet, składanych pudełek, wkładek do opakowań i opakowań elastycznych. Minimalizuje to liczbę reklamacji i wycofań, zmniejsza koszty produkcji i optymalizuje testy jakości. Z ponad 3000 systemów inspekcji EyeC używanych na całym świecie, EyeC jest zaufanym partnerem firm farmaceutycznych, drukarni i producentów markowych towarów. Więcej informacji na stronie www.EyeC.com
Grupa UtzB.45
Firma Georg Utz Sp. z o.o. jest producentem plastikowych pojemników wielokrotnego użytku, palet i wytłoczek na części techniczne z tworzywa sztucznego. Stanowi część szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG, założonej w 1947r.

Dostosowujemy opakowania z tworzyw sztucznych wielokrotnego użytku do procesów produkcyjnych i dystrybucyjnych Klientów. Indywidualnie dopasowane opakowanie umożliwia maksymalną wydajność, nawet zautomatyzowanych procesów. Pozwala także na oszczędność kosztów dzięki optymalnej gęstości pakowania. Długa żywotność i prawie całkowita możliwość recyklingu sprawiają, że rozwiązania Utz są rozsądne zarówno pod względem ekologicznym jak i ekonomicznym. Oferujemy:

 1. Trwałe Opakowania Zwrotne: Pojemniki wielokrotnego użytku Utz są idealne do przechowywania i transportu leków oraz produktów spożywczych. Grupa Utz współpracuje z wieloma wiodącymi, światowymi markami farmaceutycznymi, medycznymi i kosmetycznymi, aby zwiększyć wydajność ich zautomatyzowanych procesów. Zmniejszamy koszty łańcucha dostaw i zwiększamy bezpieczeństwo, wykorzystując opakowania transportowe wielokrotnego użytku.
 2. Bezpieczeństwo i Higiena: Pojemniki Utz są łatwe do czyszczenia, odporne na uszkodzenia i spełniają wymogi branży farmaceutycznej. Działamy zgodnie ze wszystkimi międzynarodowymi standardami obowiązującymi w branży farmaceutycznej i medyczno-technicznej. W zależności od konkretnych zastosowań lub wykorzystania, możemy dostarczyć niezbędną dokumentację lub uwzględnić dodatkowe kroki w celu spełnienia potrzeb regulacyjnych. Skontaktuj się z nami na stoisku grupy Utz B45 aby przedstawić swoje procesy i skorzystać z doświadczenia naszych specjalistów.
 3. Zrównoważony Wybór: Nasze produkty są przyjazne dla środowiska. Utz wykorzystuje wyłącznie jednogatunkowe tworzywa sztuczne, które w pełni nadają się do recyklingu. Tworzywa te mogą być przetwarzane niemal w nieskończoność.


Jako grupa Utz z dumą współpracujemy z ponad 400 największymi i najbardziej znanymi producentami, dystrybutorami i dostawcami produktów farmaceutycznych, urządzeń medycznych i środków higieny osobistej z całego świata.

Czytaj więcej na utzgroup.com
ICM Sp. z o.o. – Laboratorium ICM FarmacjaG.01
ICM Farmacja jest producentem urządzeń dla przemysłu kosmetycznego, świadczymy usługi opracowania technologi do produkcji kosmetyków oraz dostarczamy surowce kosmetyczne w postaci bardzo stężonych extraktów roślinnych i innowacyjnych olejów.

Opracowujemy także receptury kosmetyczne na problemy skórne. Posiadamy w ofercie mieszalniki do produkcji kosmetyków oraz ekstraktory szklane do produkcji własnych surowców. Przyjmujemy zlecenia na budowę nietypowych urządzeń laboratoryjnych, ich naprawy lub przebudowy.
Komender TechnologiesE.13
Firma KOMENDER jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce urządzeń firmy Ellab, producenta kompletnych systemów walidacji i monitoringu dla przemysłu farmaceutycznego oraz medycyny. Bezprzewodowe rejestratory TrackSense® pozwalają na kwalifikację i walidację zgodnie z normami ISO. Rejestrator SteriSense® umożliwia wykonywanie elektronicznych testów Bowiego Dicka. W ofercie dostępny jest najnowszy TrackSense® LyoPro, który zapewnia kompletne rozwiązanie do kwalifikowania liofilizatorów, walidacji samego procesu i monitorowania każdej partii.
LAB-EL ELEKTRONIKA LABORATORYJNA ANDRZEJ ŁOBZOWSKI, MARIA ŁOBZOWSKA SP.J.G.07
LabExperts sp. z o.o.E.16
Firma Labexperts specjalizuje się w pracach badawczo-rozwojowych, analizach komercyjnych oraz szkoleniach wykorzystujących przede wszystkim techniki LC-MS/MS jako podstawowe narzędzie analityczne. LabExperts posiada w pełni wyposażone laboratorium spektrometrii mas oraz bogate zaplecze ogólno-laboratoryjne.
 • Prowadzimy i bierzemy udział w projektach badawczych prowadzących do wdrażania wyników prac naukowych w rutynowej analityce i diagnostyce.
 • Wykorzystujemy specyficzność technik chromatograficznych sprzężonych ze spektrometrią mas w komercyjnej analityce ilościowej i jakościowej.
 • Organizujemy szkolenia teoretyczne i praktyczne w zakresie przygotowania próbek, chromatografii, spektrometrii mas oraz obróbki danych.
Labo24D.44
Labo24 – Twój partner w laboratorium.

Od 1999 roku, w kraju i za granicą, aktywnie działamy w branży laboratoryjnej. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla sektorów: farmaceutycznego, kosmetycznego, chemicznego czy spożywczego. W obszarze naukowym czynnie wspieramy pracowników uczelni wyższych i instytutów badawczych.

Nasza oferta to:

- Szklana aparatura procesowa,

- Wytwórnia Przyrządów Laboratoryjnych,

- Materiały eksploatacyjne i zużywalne: szkło laboratoryjne, półfabrykaty szklane, szkło kwarcowe; porcelana, plastiki laboratoryjne; wyroby metalowe, gumowe; materiały do Life Science,

- Odczynniki chemiczne i chemikalia,

- Zestawy i materiały do filtracji,

- Akcesoria do pipetowania, dawkowania i miareczkowania,

- Meble laboratoryjne, dygestoria i sprzęt laboratoryjny,

- Urządzenia laboratoryjne do: grzania, chłodzenia, destylacji, mieszania i wytrząsania, rozdrabniania i homogenizacji, rozdzielania, przepompowywania, ważenia oraz urządzenia do pomiarów.
LAST Technology S.r.l.B.25
LAST Technology is an Italian incorporated company, with head-offices and production located nearby the city of Venice.

The plant uses renewable energies (a total carbon-free facility). All plant exhausts are pre-treated and recycled for being reused.

The company’s mission is the manufacture of high-ended and custom-made infection prevention equipment.

The company’s driving engines are the advanced technical solutions, taste of the finest Italian design, the experience in engineering, the flexibility in manufacturing and the capability in testing; all of them to guarantee patients sterile medicines and improve the well-being and quality of people lives.

LAST Technology has developed throughout the years a wide range of GMP and non-GMP process equipment such as: steam sterilization autoclaves, terminal sterilizers, low temperature sterilizers, VHP decontamination boxes, tray driers, depyrogenation ovens, glassware washers, parts washers, bin washers which meet the international pharmacopoeias standards.

LAST Technology has a global presence in over than 60 Countries with active references in over than 50.
Marathon InternationalC.33
Marathon International realizuje kompleksowe usługi transportowe, logistyczne i fullfilmentu. Holistyczne podejście do prowadzenia biznesu sprawia, że oferowane usługi są odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Dzięki strategicznie zlokalizowanym magazynom, zaawansowanym systemom zarządzania zapasami oraz efektywnym procesom realizacji zamówień, firma oferuje najwyższą jakość usług fulfilmentu, która przyczynia się do zwiększenia lojalności klientów i sprzedaży.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie Marathon International w obsłudze rozmaitych branż pozwala doskonale zrozumieć unikalne potrzeby każdej firmy. Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować nasze usługi fulfilmentu do specyficznych wymagań Twojego biznesu, zapewniając kompleksowe wsparcie w zarządzaniu magazynem, obsłudze zamówień oraz logistyce, co pozwoli Tobie skoncentrować się na rozwoju swojego e-commerce.

Nieustannie doskonalimy nasze procesy i wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne, co zapewnia naszym partnerom najnowsze i najbardziej efektywne narzędzia. Nasz zespół jest zawsze gotowy śledzić najnowsze trendy w e-commerce i dostosowywać nasze usługi, aby sprostać zmieniającym się potrzebom rynku.

Marathon E-commerce Hub to ultranowoczesne centrum logistyczne zdolne obsłużyć do 30 milionów paczek rocznie. Obiekt o powierzchnia magazynowej 17 000 m2 i kubaturze 306 000 m3 znajdująca się w pobliżu autostrady A2 koło Poznania, która jest drogowym połączeniem Europy Wschodniej i Zachodniej. E-commerce Hub jest odpowiedzą i zarazem rozwiązaniem na utrzymanie kosztów na stałym poziomie, nawet przy wzrastającej liczbie wysłanych paczek. To wszystko za sprawą poprawy procesów, odważnych rozwiązań automatyzacji i robotyzacji. Obiekt posiada także własną farmę fotowoltaiczną, która nie tylko znacząco wpływa na redukcję śladu węglowego, ale pozwala też na optymalizację kosztów energii.

Marathon E-commerce Hub specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań logistycznych dla sklepów internetowych:

 • transporcie przychodzącym: drogowym, morskim i lotniczym,
 • magazynowaniu w regałach i półkach,
 • przechowywaniu towarów niebezpiecznych,
 • kompletacji zamówień B2C i B2B,
 • dostępie online do elastycznego systemu WMS,
 • usług VAS, takich jak przepakowywanie, etykietowanie lub montaż zestawów.


Marathon E-commerce Hub zapewnia możliwość usprawnienia procesów poprzez:

 • prostą integrację z platformami sprzedaży e-commerce,
 • przetwarzanie zamówień zgodnie z wymaganiami marketplace'ów,
 • pełną integrację z największymi sieciami kurierskimi.
Nasze kluczowe produkty to:

 • e-commerce fufillment (B2C),
 • logistyka kontraktowa (B2B),
 • europejski transport TSL.


Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm przyczynią się do zwiększenia sukcesu Twojej firmy w e-commerce poprzez efektywne zarządzanie fulfilmentem.
NatChemLabE.20
NatChemLab to spółka akademicka stworzona we współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu. Spółka opiera się na silnych fundamentach nauki z praktycznym wykorzystaniem wyników najnowszych badań. Specjalizuje się w chemii kosmetycznej, gospodarczej oraz materiałowej.
Pharmapack Europe SrlC.40
Polygen sp. z o.o.E.12
Romaco pharmaceutical GmbHB.25
Romaco is a leading international supplier of processing and packaging equipment specializing in engineering technologies for pharmaceutical products. The Group provides individual machines, lines and turnkey solutions for manufacturing, filling and packing powders, granulates, pellets, tablets, capsules, syringes, liquids and medical devices. The company also serves the food and chemical industries. Through its various technologies, Romaco is committed to sustainable production and to systematically reducing CO2 emissions. 

The Romaco Group has its headquarters in Karlsruhe (Germany) and is part of the Truking Group, a globally operating high-tech enterprise based in Changsha (China). Truking’s core competency is handling and filling pharmaceutical liquids. 

Romaco operates from five European business sites, with a broad portfolio comprised of seven established product brands. Noack and Siebler (Karlsruhe, Germany) supply blister, heat-sealing and rigid tube filling machines. Macofar (Bologna, Italy) markets technologies for filling sterile and non-sterile powders and liquids. Promatic (also Bologna, Italy) specializes in cartoners, track & trace systems and case packers. Kilian (Cologne, Germany) is a leading manufacturer of tablet presses. Innojet (Steinen, Germany) is in the business of granulating and coating fine solid particles. Tecpharm (Barcelona, Spain) offers tablet coating technologies. 

More than 850 highly skilled and committed Romaco employees are dedicated to the development of future product technologies and to the continuous implementation of internal improvement processes. The Romaco Group’s multi-brand system solutions are sold worldwide through nine Sales & Service Centers and a dense network of local agent organizations. Over 12,000 installations delivered by Romaco are currently in use in more than 180 different countries. 

For more information about the Romaco Group, visit www.romaco.com
RYSZARD JARŻAA.20
Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne dla najbardziej wymagających klientów, ze szczególnym uwzględnieniem sektora life sciences. Jako potrójnie certyfikowane biuro tłumaczeń dbamy o jakość i minimalizujemy ryzyko. Pomożemy także napisać instrukcję używania, podręcznik, pomoc do aplikacji, procedurę, dokumenty systemu jakości, informację prasową i nie tylko. Zgodnie z wymaganiami formalnymi i użytkowymi. Znajdujemy wspólny język ze specjalistami z różnych dziedzin.
SALVENA PRODUCENT KONTRAKTOWYC.22
Firma SALVENA to certyfikowany producent kosmetyków, wyrobów medycznych oraz suplementów diety pod marką własną Klienta. Posiadamy nowocześnie wyposażony zakład produkcyjny, spełniający najwyższe wymagania technologiczne i higieniczne.

Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od pomysłu na produkt, opracowania innowacyjnej receptury i technologii jego wytworzenia , kompleksowego przebadania i przede wszystkim seryjnej produkcji.

   Nasza produkcja jest certyfikowana dla wszystkich wytwarzanych postaci wyrobów:

* certyfikat ISO 13485 dla wyrobów medycznych,

* certyfikat ISO 22000 dla suplementów diety,

* certyfikat ISO 22716 (GMP) dla kosmetyków.

  Opracowywane i wytwarzane przez nas produkty , cechuje innowacyjność recepturowa, wysoka jakość potwierdzona badaniami, skuteczność działania

i bezpieczeństwo stosowania.  Jakość to nasz priorytet.

 

Nasza oferta jest elastyczna, dopasowana zarówno do indywidualnych potrzeb naszych Klientów jak i wymagań rynkowych. Zapewniamy atrakcyjne warunki handlowe, szybkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny.  

   ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY . ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU.

www.salvena.pl
Simplex Packaging ServicesC.09
Simplex świadczy usługi pakowania preparatów do opakowań giętkich typu saszetka / doypack.

Ponad 20-letnie doświadczenie, wysokie standardy jakościowe, bezpieczeństwo dla produktu, nowoczesny park maszynowy - to wszystko i więcej gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy ekspertami w pakowaniu!

Zapraszamy na nasze stoisko (tutaj proszę o wpisanie nr naszego stoiska) oraz stronę www.simplexpl.com
Transition Technologies MS S.A.A.26
W ciągu ostatnich 8 lat firma Transition Technologies MS S.A. miała okazję prowadzić wiele projektów na całym świecie. Nasze usługi doceniły największe światowe firmy z różnych dziedzin, takich jak farmacja, przemysł, edukacja czy sektor zbrojeniowy. Dzięki budowaniu trwałych relacji z naszymi klientami, cieszymy się długotrwałą współpracą oraz uzyskujemy referencje, które podnoszą naszą pozycję jako TTMS na rynku firm outsourcingowych. Nasza specjalizacja w obszarze Quality obejmuje: ✅ Walidację systemów, ✅ Kwalifikację, ✅ Bezpieczne procesy IT oraz ✅ Audyty.
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w WarszawieA.04

Brak wyników spełniających kryteria

Translate »