Patroni Honorowi

Partnerzy Merytoryczni

Sponsor Smyczy Targowych

Patroni Medialni

Patron Instytucjonalny

WPISY

Polski Związek Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego - Krajowi Producenci Leków
Polski Związek Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego – Krajowi Producenci Leków – zrzesza największe krajowe firmy farmaceutyczne dostarczające co drugi sprzedawany w polskich aptekach lek. Reprezentuje branżę gwarantującą bezpieczeństwo lekowe Polski i jej rozwój gospodarczy. Jest partnerem dialogu społecznego, opiniotwórczym ekspertem w dziedzinie przemysłu produkcji leków, systemu ochrony zdrowia oraz innowacji, badań i rozwoju.
Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów
Organizacja non-profit reprezentująca interesy polskich menedżerów łańcucha dostaw, logistyki i zakupów, działająca na rzecz misji budowania w Polsce centrum kompetencji w obszarze łańcucha dostaw na skalę Europy. PSML jest forum wymiany poglądów, doświadczeń i wiedzy w zakresie obszaru SCM i zakupów. Współpracując z partnerami z różnych środowisk tworzy i promuje dobre praktyki biznesowe oraz we współpracy z uczelniami i biznesem prowadzi intensywne działania na rzecz rozwoju kompetencji i kadr
EPS Media
‘CiB. Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej’ to kwartalnik biznesowo-informacyjny, stworzony z myślą o firmach poszukujących rzetelnej, aktualnej i profesjonalnie przygotowanej informacji na temat przemysłu kosmetycznego i środków czystości.
Poprzez portal www.chemiaibiznes.com.pl oraz czasopismo czytelnicy są informowani o sytuacji na rynku chemii gospodarczej i kosmetycznym, trendach, tendencjach, perspektywach. Czytelnikami są poszukujący dostawców lub odbiorców usług i produktów, pracownicy firm produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych, w tym kadra zarządzająca, pracownicy działów marketingu i sprzedaży oraz działów R&D.
Eurologistics s.c. – czasopismo Logistyka Produkcji
Logistyka Produkcji – menedżerski tytuł prezentujący kluczowe zagadnienia dotyczące zarządzania produkcją oraz rynku dostawców usług i urządzeń dla sektora produkcji. Niezależne i opiniotwórcze źródło informacji o technologiach, produktach i usługach. Czytelnicy znajdą tu najświeższe informacje z rynku, szeroką bazę artykułów, raportów, przykłady wdrożeń oraz najnowszych rozwiązań w zakresie zarządzania oraz IT.
WAŻENIE – DOZOWANIE – PAKOWANIE kwartalnik techniczno-informacyjny Wydawnictwo DRUK-ART SC
Kwartalnik branżowy WAŻENIE – DOZOWANIE – PAKOWANIE przedstawia problematykę związaną z ważeniem w procesach przemysłowych, dozowaniem oraz pakowaniem. Zawiera nowości i porady techniczne, prezentuje nowatorskie rozwiązania technologiczne, jak również ich aplikacje w branży, zamieszczając artykuły naukowe i techniczne opisujące systemy ważąco-dozujące, maszyny i urządzenia pakujące z ich zastosowaniem w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, rozlewniczym, kosmetycznym, chemii gospodarczej i innych. Dostępny w prenumeracie oraz bezpłatnie na targach.
Opakowania.com.pl
Opakowania.com.pl to portal informacyjny stworzony dla przemysłu opakowaniowego. Znaleźć tu można największą w branży bazę firm, w skład której wchodzi już ponad 7000 zarejestrowanych zakładów pracy. Na bieżąco pojawiają się tu także publikacje prasowe, ogłoszenia sprzedaży i kupna, informacje o zbliżających się targach i konferencjach, a także oferty pracy. Dużym zainteresowaniem cieszy się branżowe forum z tysiącami aktywnych użytkowników i setkami różnych wątków
Opakowania.biz
Opakowania.biz to miejsce na skuteczną promocję Twojej firmy!
Szukasz firm, producentów, dostawców lub produktów związanych z branżą opakowań?
Chcesz być na bieżąco z aktualnościami, technologiami i poradami?
Interesują Cię Elektroniczne Zapytania Ofertowe?
Szukasz informacji na temat branżowych wydarzeń i targów?
Nie zwlekaj!
Jesteśmy po to, aby pomóc w rozwoju Twojej firmy!
Wejdź na www.opakowania.biz i zarejestruj się ZA DARMO!
PACKAGING POLSKA
PACKAGING POLSKA to nowoczesny magazyn dla branży opakowaniowej. Za cel stawia sobie nie tylko rzetelne informowanie, ale przede wszystkim zwrócenie uwagi na wzajemne relacje w globalnie rozumianym świecie opakowań. Skierowany jest do wszystkich, którzy mają do czynienia z opakowaniem: począwszy od projektu, poprzez materiały i produkcję, a na usługach logistycznych skończywszy. PACKAGING POLSKA jest organizatorem ogólnopolskiego konkursu na najlepsze opakowanie roku ART OF PACKAGING.
Zrobotyzowany.pl – Przemysł Zrobotyzowany
Portal poświęcony robotyzacji, automatyzacji oraz cyfryzacji przemysłu. Dedykowany jest specjalistom z branży automatyki przemysłowej i robotyki poszukującym informacji o dostawcach, produktach oraz usługach. Serwis skupia wiedzę techniczną, informacje z branży, nowości produktowe oraz śledzi trendy i innowacje technologiczne.
Najnowsze informacje, branżowy katalog firm, artykuły technologiczne, artykuły branżowe i wdrożenia, filmy, relacje z targów, filmy produktowe, ogłoszenia produktów, nowoczesny newsletter branżowy, targi i wydarzenia branżowe dotyczące automatyzacji i robotyzacji przemysłu. Wszystko to w jednym miejscu – Zrobotyzowany.pl
Portal umożliwia dotarcie do szerokiego grona nowych klientów, www.zrobotyzowany.pl jest przeznaczony dla przedsiębiorców do kontaktów B2B.
Dołącz do grupy zadowolonych klientów!
www.zrobotyzowany.pl
biuro@zrobotyzowany.pl
Polski Drukarz Sp. z o.o. – wydawca tytułu „Świat DRUKU” i organizator spotkań branżowych w ramach www.akademia-wiedzy.eu
„Świat Druku” (The World of Printing) – wiodący i bezstronny miesięcznik dla branży poligraficznej i opakowaniowej, wydawany od 1993 roku przez Polski Drukarz sp. z o.o. Wydawnictwo organizuje liczne konferencje i szkolenia w ramach „Akademii Wiedzy” (www.akademia-wiedzy.eu), powołanej w celu stymulowania wymiany informacji i doświadczeń. Oferuje także bezpłatny cotygodniowy newsletter i wersję cyfrową czasopisma na jego stronie internetowej.
Biotechnologia.pl
Jedyne w Polsce medium branżowe dedykowane sektorowi LifeScience, istniejące nieprzerwanie od 1998 r. Portal jest liderem mediów w Polsce w dziedzinie biotechnologii, kosmetologii, farmacji, medtechu i innowacyjnego biobiznesu. Użytkownik odnajdzie tutaj najważniejsze newsy, artykuły przeglądowe, wywiady z przedstawicielami świata nauki i biobiznes, autorskie formaty filmowe. Portal wyróżnia unikalny katalog firm, bogata baza produktów i usług oferowanych w branży, a także liczne oferty pracy.
OOH magazine Sp. z o.o.
OOH magazine poświęcony jest szeroko pojętej reklamie. Magazyn skierowany jest do kadry zarządzającej i menedżerskiej odpowiedzialnej za budżety reklamowe dużych korporacji, domów mediowych, agencji reklamowych oraz przedstawicieli branży reklamowej. Sektory: marketing, event, POS, artykuły promocyjne, opakowania.