Usługi i artykuły laboratoryjne – Targi PCI Days 2023 ze strefą laboratoryjną

Kiedy rozmawiamy o lekach, suplementach diety czy kosmetykach, mamy zwykle na myśli gotowe produkty. Jednak wszystko zaczyna się w laboratorium, gdzie nic nie może być dziełem przypadku. To tam dzieje się nauka a koncepcje przeradzają się w realne rozwiązania. Z połączenia innowacyjności i zasobów powstają nowe substancje aktywne, surowce czy formulacje. Jest to również miejsce, gdzie restrykcyjne przepisy i wyśrubowane normy sprawiają, że jakość i bezpieczeństwo stają się najwyższą wartością. To właśnie z myślą o wyjątkowości laboratoriów farmaceutycznych i kosmetycznych powstała dedykowana Strefa Laboratoryjna na Targach PCI Days, które odbędą się już 21-22 czerwca 2023 w Expo XXI w Warszawie. Usługi i artykuły laboratoryjne – Targi PCI Days wychodzą naprzeciw oczekiwaniom.

Strefa laboratoryjna – kompleksowe wyposażenie laboratoriów oraz usługi dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego

W przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym nie ma miejsca na nieprzemyślane rozwiązania. Jeżeli sprzęt laboratoryjny to tylko najwyższej jakości. Akcesoria laboratoryjne tylko z najwyższej półki. To właśnie w strefie laboratoryjnej będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą aparatury analitycznej i pomiarowej. Dostawcy zaprezentują naczynia i szkło laboratoryjne, a w trosce o bezpieczeństwo pracy w laboratorium pojawi się przegląd odzieży laboratoryjnej i sprzętu BHP. Strefa laboratoryjna jest zaproszeniem również dla dostawców mebli i armatury laboratoryjnej, której wybór bywa nie lada wyzwaniem. Ponadto pojawi się oferta usług oraz produktów IT jak oprogramowanie laboratoryjne. Stoiska w tej strefie nie są zwykłą prezentacją ofert. Stanowią one przede wszystkim okazję do dyskusji na temat rozwiązań i innowacji, tak potrzebnych dla rozwoju przemysłu.

Surowce i marka własna też mają swoje odrębne strefy

Dedykowana strefa marki własnej to oferta kompleksowej obsługi od koncepcji składu, poprzez badania laboratoryjne, projekt graficzny aż po pakowanie końcowego produktu. Bez względu na to, czy interesuje nas zlecenie poszczególnych etapów, czy wolimy aby jedna firma zajęła się wszystkim, to właśnie w strefie marki własnej będzie można zebrać oferty i nawiązać niezbędne współprace.
Jak co roku szczególne miejsce zajmą surowce, zarówno farmaceutyczne jak też kosmetyczne, które nie tylko stanowią bogaty przegląd oferty, ale są prawdziwą ucztą dla zmysłów. One również posiadają dedykowaną strefę.

Maszyny, urządzenia i usługi

Poprzednie edycje Targów PCI Days pokazały, że dostawcy potrafią „stanąć na głowie”, aby się wyróżnić. W tym celu na halę wjeżdżały różnego rodzaju urządzenia etykietujące i znakujące. Również roboty i maszyny do produkcji pozwalały odnieść wrażenie, jakby wystawcy zapraszali odwiedzających do fabryki czy np. magazynu.
Jako, że „kupujemy oczami”-jak to mówią specjaliści- pojawią się opakowania ze swoją niezastąpioną funkcją informacyjną i marketingową. Ciężko wyobrazić sobie przemysł bez wsparcia w postaci usług logistycznych, IT, czy innych, dla których również jest miejsce na Targach PCI Days.

Wsparcie merytoryczne na wagę złota

W dobie niepewności ekonomicznej i nowych wyzwań na wielu polach bezcenne znaczenie ma dzielenie się wiedzą i pomysłami. Takim szczególnym miejscem na Targach PCI Days 2023 będą Kosmetyczna Strefa Inspiracji oraz Farmaceutyczna Strefa Inspiracji. Lista tematów wykładów i prezentacji rośnie i nadal jest szansa na dołączenie do grona prelegentów.

Wybór miejsca nie jest przypadkowy

Mapa stoisk zapełnia się nazwami firm, które już zadeklarowały swój udział i wybrały miejsce, w którym będą chciały spotkać się z odwiedzającymi. Przedstawiciele niektórych z nich powitają odwiedzających już przy wejściu. Inni wolą przygotować świetnie widoczne stanowisko wyspowe lub narożne. Walorem okazuje się też bliskość stref relaksu, saloniku prasowego albo sal wykładowych w strefach inspiracji. Każdemu zależy na jak najlepszym wykorzystaniu czasu i przestrzeni. O ile jednym wystarczy niewielka powierzchnia, o tyle inni wystawcy potrzebują kilkunastu a nawet kilkudziesięciu metrów kwadratowych, żeby pochwalić się swoją bogatą ofertą.

Strefa laboratoryjna jako zbiór przenośnych laboratoriów?

Podczas poprzednich edycji Targów PCI Days niektóre stoiska zamieniały się w stoły laboratoryjne, na których wykonywane były prawdziwe analizy. Za każdym razem poprzeczka ustawiana jest coraz wyżej. Czym w tym roku zaskoczą nas wystawcy? Czy zamienią strefę laboratoryjną w prawdziwe laboratorium? Możliwości jest wiele i wydaje się, że ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Targi PCI Days 2023 – jest jeszcze szansa na zgłoszenie udziału i dołączenie do grona liderów branży.

Translate »