To już V edycja Targów PCI Days – wydarzenia, które w jednym miejscu integruje branżę farmaceutyczną i kosmetyczną

Zapraszamy na jedyne takie spotkanie, które odbędzie się w dniach 19-20 czerwca 2024 roku w hali EXPO XXI

O Targach PCI Days

Przemysł kosmetyczny charakteryzuje nieustanne podążanie za aktualnymi trendami. Obecna świadomość klienta, dbanie o środowisko czy aktualna moda nie pozwala na to, aby stać w miejscu. Ciągle dowiadujemy się o nowych surowcach, opakowaniach czy innowacyjnych możliwościach rozwoju. Z kolei w przemyśle farmaceutycznym coraz bardziej rośnie zainteresowanie automatyzacją i cyfryzacją procesów produkcyjnych, która może wspierać producentów leków na każdym etapie produkcji.

I właśnie po to powstały Targi PCI Days, aby w jednym miejscu kompleksowo pokazać ofertę dla obu branż z różnych sektorów i dzięki temu pomóc w doskonaleniu się i rozwoju zakładom produkcyjnym.

Co nowego podczas wydarzenia?

Co roku zainteresowane Targami PCI Days jest większe , dlatego słuchając głosów wystawców i odwiedzających, zwiększamy powierzchnię wystawienniczą i wydłużamy godziny otwarcia targów.

W tym roku wystawa targowa zostanie powiększona o stoiska w Hali Głównej, a także o kilkanaście mniejszych stoisk, ulokowanych w Hali Wejściowej przy recepcji. Chcemy w ten sposób stworzyć miejsce dla firm, które mają ciekawe rozwiązania, ale niekoniecznie potrzebują dużej powierzchni na ich zaprezentowanie.

Godziny wydarzenia natomiast zostały wydłużone, aby dać wam więcej czasu na zaprezentowanie swojej oferty potencjalnym klientom. Jeżeli chcesz być częścią PCI Days dołącz do grona wystawców już dziś!

Zapoznaj się z planem stoisk: KLIKNIJ TUTAJ

Kogo u nas spotkasz?

Odwiedzającymi nasze Targi są przedstawiciele zakładów produkujących leki i kosmetyki różnych szczebli, którzy dzięki wystawcom mają okazję zapoznać się z szeroką ofertą do produkcji: od surowców poprzez usługi laboratoryjne, logistyczne, usługi technologiczne, kończąc na pakowaniu, magazynowaniu i marce własnej. Odwiedzają nas także osoby odpowiedzialne za podejmowanie decyzji zakupowych. Wyjdź ze swoją ofertą naprzeciw obecnym i potencjalnym klientom.

Translate »