Ruszyła bezpłatna rejestracja uczestników na Targi PCI Days. To już 19-20 czerwca 2024 roku!

Wydawnictwo Farmacom, wydawca branżowych czasopism, organizator prestiżowych Kongresów i jedynych w Polsce Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego, zaprasza producentów leków, suplementów diety i kosmetyków, a także przedstawicieli uczelni, instytucji i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej, do udziału w V edycji Targów PCI Days. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19 i 20 czerwca w Expo XXI w Warszawie. Dla odwiedzających uczestnictwo w Targach PCI Days jest całkowicie bezpłatne, wystarczy kliknąć w link: https://rejestracja.pcidays.pl/  i wypełnić formularz rejestracyjny.

O Targach PCI Days

Targi PCI Days to dwa intensywne dni, podczas których producenci kosmetyków, leków i suplementów diety spotykają się przy stoiskach wystawienniczych z dostawcami dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, gdzie mają okazję do porównania i wybrania najkorzystniejszej dla siebie oferty obfitującej w nowości produktowe, innowacyjne rozwiązania oraz usługi. Wystawcy PCI Days prezentują szeroką gamę produktów i usług. Wśród nich znajdują się dostawcy wyposażenia laboratoriów, oferujący zarówno drobne akcesoria, jak i zaawansowany sprzęt analityczny. Na stoiskach wystawienniczych znaleźć można również maszyny produkcyjne oraz najnowocześniejsze technologie stosowane w procesach produkcyjnych. Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą usług outsourcingowych. Jak co roku, nie zabraknie również propozycji od dostawców opakowań i etykiet. W ofercie wystawców znajdzie się także szeroki wybór surowców kosmetycznych i farmaceutycznych. Bezpieczeństwo i higiena pracy to kluczowe aspekty każdej produkcji, dlatego na targach zaprezentowane zostaną liczne rozwiązania i produkty z zakresu BHP. Dla tych, którzy poszukują idealnie czystych warunków wytwarzania, przygotowano ofertę dotyczącą pomieszczeń typu cleanroom oraz niezbędnych do ich wyposażenia produktów. To tylko niektóre z licznych propozycji dostępnych na targach

Dlaczego warto odwiedzić Targi Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego?

Targi PCI Days otwierają wiele dróg i dzięki nim można wypłynąć na otwarte, szerokie wody przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Wydarzenie daje możliwość wzięcia udziału w profesjonalnych prelekcjach poruszających aktualne zagadnienia z obu branż na dwóch niezależnych salach wykładowych. W Kosmetycznej Strefie Inspiracji eksperci będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu prawa i legislacji, optymalizacji procesów, innowacyjnych rozwiązań, zrównoważonego rozwoju, nowych surowców i opakowań, a także najnowszych trendów rynkowych. Natomiast Farmaceutyczna Strefa Inspiracji skupi się na prezentacji innowacyjnych rozwiązań dla sektora farmaceutycznego, efektywności procesów produkcyjnych, prawie farmaceutycznym oraz aktualnych trendach i przyszłych kierunkach rozwoju przemysłu farmaceutycznego. Jako, że teoria to nie wszystko, podczas wydarzenia organizowane są warsztaty tematyczne, które dają możliwość wyniesienia z targów nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również nabycia realnych umiejętności. Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie także miejsca na coroczne warsztaty praktyczne skierowane dla zakupowców. Sesje te będą skupiać się na kluczowych umiejętnościach potrzebnych w efektywnym selekcjonowaniu produktów, negocjacjach z dostawcami oraz analizie rynkowej, dostarczając uczestnikom niezbędnych narzędzi do podejmowania świadomych decyzji zakupowych. Dodatkowo, w programie wydarzenia przewidziane są warsztaty dotyczące walidacji środków dezynfekujących i sporobójczych. Te sesje będą prowadzone zgodnie z wytycznymi cGMP, normami Unii Europejskiej i EPA oraz najnowszą wiedzą naukową, dostarczając uczestnikom aktualnych informacji o standardach i najlepszych praktykach w utrzymaniu wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa. W czasie trwania wydarzenia nie zabraknie również bloku tematycznego przeznaczonego nowościom surowcowym – konferencji „Be Inspired”, a także konferencji mikrobiologicznej poprowadzonej przez dr Piotra Nowaczyka z Centrum Badań i Innowacji.

Kogo spotkamy na Pharma & Cosmetics Industry Days 2024?

W czasie trwania wydarzenia, ponad 250 firm z Polski i z zagranicy zaprezentuje swoją ofertę na stoiskach wystawienniczych. Kliknij i zobacz, kto na ten moment dołączył do grona wystawców: https://pcidays.pl/targi/lista-wystawcow-2024/.  Warto już dziś zarezerwować termin w kalendarzu i zaplanować udział w PCI Days 2024, aby skorzystać z niepowtarzalnej okazji do poznania najnowszych rozwiązań dla obu branż.

Translate »