Maszyny. 🛠️💊🔬 Bez nich nowoczesna produkcja farmaceutyczna i kosmetyczna nie mogłaby istnieć. To one stoją za każdym innowacyjnym produktem, który trafia na nasze półki.

PCI Days jest idealnym miejscem dla firm do prezentacji swoich innowacyjnych rozwiązań, jak również dla uczestników targów, aby na żywo zobaczyć najnowocześniejsze maszyny i urządzenia w akcji. Demonstracje na żywo pozwolą zrozumieć, jak zastosowanie tych konkretnych urządzeń może zrewolucjonizować procesy produkcyjne w branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Do grona wystawców z sektora maszynowego dołączyły czołowe firmy, które są liderami w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych w zakładach produkujących leki i kosmetyki m.in. Marchesini Group S.p.A. (Sponsor Diamentowy), Firma Urliński (Sponsor Platynowy), Trade&Consult, Dec Poland Tekpro Sp. z o.o., Limes Machines Polska Mariusz Popielarz i inni.

Skorzystaj z tej niepowtarzalnej szansy, by zapoznać się z najświeższymi innowacjami i trendami dla sektora farmaceutycznego i kosmetycznego!

***

📍 EXPO XXI Warszawa

📅 19-20 czerwca 2024 r.

📢 wstęp dla odwiedzających jest #BEZPŁATNY. Wystarczy dokonać rejestracji tutaj: https://rejestracja.pcidays.pl/

Translate »