Uniwersalny spektrofotometr CM-5
czytaj więcej
Oferujemy szeroki zakres rozwiązań – spektrofotometry przenośne i stacjonarne oraz oprogramowanie do pomiaru koloru i kontroli jakości i recepturowania barw. Dzięki rozmaitym akcesoriom można badać granulaty, proszki, płyny, pasty oraz gotowe wyroby, materiały nieprzeźroczyste, prześwitujące i całkiem przeźroczyste. Najnowocześniejsza technologia i najwyższa jakość naszych instrumentów zapewnia łatwą wymianę informacji o kolorze w ramach łańcucha dostaw.

Uniwersalny spektrofotometr CM-5 znakomicie łączy w sobie zalety urządzenia stacjonarnego ze swobodą pracy niezależnej od komputera, typowej dla urządzeń przenośnych. Dzięki inteligentnej, przemyślanej budowie, model ten wyznacza nowe standardy swobody pracy i przyjazności dla użytkownika. Urządzenie komunikuje się za pośrednictwem dużego, dobrze zorganizowanego wyświetlacza. Sterowanie odbywa się za pomocą kilku kolorowych przycisków, ułożonych intuicyjnie w panel nawigacyjny. Wygodny górny port pomiarowy modelu CM-5 umożliwia umieszczenie próbek w stanie stałym nad jedną z trzech dostępnych przysłon o średnicach 3, 8, a nawet 30 mm, które można łatwo wymieniać w zależności od rozmiaru próbki. Próbki w postaci proszku lub granulatu, a także nieprzezroczyste roztwory lub pasty mogą być wygodnie analizowane za pomocą opcjonalnego zestawu szalek Petriego. Jeżeli potrzebna jest analiza materiału przezroczystego lub półprzezroczystego, np. płynu lub folii, można ją wykonać w obszernej komorze pomiaru transmisji.
Spektrofotometr CM-5 w unikalny sposób przyspiesza i ułatwia codzienną pracę, oszczędzając czas, koszty i problemy.

https://www5.konicaminolta.eu/pl/urzadzenia-pomiarowe/produkty/barwa-i-polysk/spektrofotometry-stacjonarne/cm-5/wstep.html

• Doskonała dokładność i powtarzalność pomiaru

• Kompaktowa i ergonomiczna konstrukcja

• Japońska precyzja i niezawodność

Konica Minolta Sensing Europe B.V.

Sp. z o.o. Oddział w Polsce

ul. Skarbowców 23a

53-025 Wrocław

Tel.: +48 71 734 52 11

E-mail: info.poland@seu.konicaminolta.eu

Web: www.konicaminolta.pl

System do skanowania filtrów Lighthouse ScanAir Pro
czytaj więcej
Inteligentny system próbkowania przed filtrem i skanowania za.

Lighthouse ScanAir Pro System to system skanowania filtrów HEPA/ULPA oparty na liczniku cząstek. Jest to łatwa i lekka metoda testowania i skanowania szczelności PTFE, włókna szklanego oraz innych materiałów filtracyjnych.

Zawierający ergonomiczną, lekką sondę skanującą z ekranem dotykowym, system ScanAir Pro zawiera również przenośny licznik cząstek SOLAIR i dwuportowy rozcieńczalnik, który można zdalnie przełączać między pomiarami za pomocą uchwytu ekranu dotykowego.

System ScanAir Pro umożliwia wykonywanie pomiarów przed i za filtrem, które wyświetlają w czasie rzeczywistym informacje o procentach nieszczelności na zintegrowanym ekranie dotykowym.

Lighthouse ActiveCountR
czytaj więcej
Zaprojektowany, aby sprostać potrzebom branży w zakresie ciągłej bezproblemowej pracy i elastycznych parametrów, ActiveCountR jest właściwym wyborem, aby spełnić Twoje realne potrzeby w zakresie pobierania próbek mikrobiologicznych.

ActiveCountR może być obsługiwany za pomocą stacjonarnego przycisku start/stop lub zdalnie za pośrednictwem interfejsu oprogramowania.

Wykorzystując impaktor montowany z boku lub od dołu ze stali nierdzewnej 316L, ActiveCountR oferuje doskonałą elastyczność montażu.

Kompaktowy rozmiar zapewnia prawdziwą funkcjonalność „plug and play” w łatwym w użyciu pakiecie, który można szybko zintegrować z systemami monitorowania w czasie rzeczywistym LMS Pharma lub LMS Express firmy Lighthouse. Niezależnie od tego, czy pobierasz próbki w pomieszczeniu czystym, w komorze bezpieczeństwa biologicznego czy na stanowisku z przepływem laminarnym, ActiveCountR spełni Twoje potrzeby w zakresie monitorowania zgodnego z cGMP.

Lighthouse ActiveCount 100H
czytaj więcej
Próbnik drobnoustrojów z filtrem wydechowym HEPA ActiveCount100H to przenośny, aktywny próbnik powietrza o wysokiej wydajności, odpowiedni do stosowania w pomieszczeniach czystych i środowiskach aseptycznych. ActiveCount100H jest zgodny z normą ISO 14698. ActiveCount100H oferuje samoregulującą kontrolę przepływu, aby zapewnić dokładne próbkowanie oraz tryby próbkowania ciągłego i okresowego dla optymalnej elastyczności próbkowania.

Głowica impaktora, osłona przeciwpyłowa i regulowany uchwyt na szalkę Petriego można w całości sterylizować w autoklawie. Elementy te można łatwo usunąć i zainstalować na chemicznie kompatybilnej i dającej się odkażać obudowie ze stali nierdzewnej.

Wylot tego urządzenia zabezpieczony filtrem HEPA, aby zapewnić, że ActiveCount100H nie zanieczyści krytycznych środowisk.

Opcjonalna zdalna głowica do pobierania próbek minimalizuje zakłócenia jednokierunkowego przepływu powietrza w komorze bezpieczeństwa biologicznego lub stanowisku z przepływem laminarnym.

Lighthouse ApexZ3
czytaj więcej
Jeśli chcesz przenieść swój program monitorowania środowiska na wyższy poziom, ApexZ jest Twoim rozwiązaniem. Siła ApexZ zaczyna się od kompletnego systemu autodiagnostyki i jest uzupełniana przez najbardziej elastyczny system zarządzania danymi w branży, a wszystko to w najlżejszym i najmniejszym przenośnym liczniku cząstek powietrza na rynku. ApexZ jest najbardziej innowacyjnym dostępnym licznikiem cząstek i będzie ponadczasowym dodatkiem do każdej strategii kontroli zanieczyszczeń.

Na przykład dane mogą być zbierane z wbudowanej drukarki, przesyłane bezprzewodowo bezpośrednio na serwery lub integrowane bezpośrednio do systemu zarządzania informacjami laboratoryjnymi, zabezpieczając swoją strategię kontroli zanieczyszczeń na przyszłość.

Wszystkie te i inne funkcje są zamknięte w łatwej do wyczyszczenia, chemicznie kompatybilnej obudowie.

Lighthouse ApexR5
czytaj więcej
Zapewniając najwyższą integralność danych, zmniejszanie ryzyka i zgodność środowiskową, zdalny licznik cząstek ApexR5 nie ma sobie równych w branży. Zaprojektowany z ulepszoną autodiagnostyką w celu ograniczenia ryzyka, ApexR5 zapewnia najwyższą pewność danych. Dzięki minimalnemu wykrywaniu 0,5 μm i czujnikowi z diodą laserową o długiej żywotności, ApexR5 zapewnia niezrównaną wydajność, dokładność i niezawodność. Nachylona powierzchnia przednia i opcjonalne uszczelnione połączenie zapewniają zgodność z procesami odkażania, w tym VHP. ApexR5 wyróżnia się w branży i jest naprawdę najlepszy w swojej klasie.
Zaawansowane analizy chemiczne, zwłaszcza chromatograficzne - to jest nasza domena od 2012 roku.
czytaj więcej
Dzięki stałemu rozwojowi oraz grupie doświadczonych specjalistów wykonujemy bardzo wymagające projekty dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, petrochemicznego czy zbrojeniowego.

Polecamy się zwłaszcza do współpracy w:

● Transferze metod analitycznych

● Opracowaniu i walidacji badań

● Innowacyjnych projektach i R&D

● Identyfikacji związków

● Badaniach REACH

Wykonujemy analizy jako biegli sądowi, posiadamy pozwolenie na analizę substancji psychoaktywnych, a dzięki precyzyjnemu oznaczaniu kannabinoidów, terpenów i zanieczyszczeń jesteśmy liderem w analizach konopi i jej produktów.

Nasze laboratorium posiada akredytację (AB 1755) oraz działa w systemie jakości zgodnym z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02.

Zapraszamy do rozmowy na stoisku: E.24

https://ekotechlab.pl/

https://cannalabs.pl/

https://tobaccolab.pl/tpd/services/

Vit. U Complex – światowa innowacja Popławska Group
czytaj więcej
Vit. U Complex to unikalny na skalę światową surowiec, który został stworzony dzięki autorskiej technologii opracowanej przez Laboratorium Popławska Group w celu kompleksowego rozwiązania problemów cery naczyniowej i z tendencją do trądziku różowatego. Połączenie witaminy U, pozyskanej z lokalnych upraw kapusty, z ekstraktem z ambory gwarantuje wielopoziomowe działanie obejmujące:

– redukcję rumienia i podrażnień,

– uszczelnienie naczyń i zapobieganie ich pękaniu,

– wzmocnienie funkcji barierowych i restrukturyzację skóry.

Vit. U Complex to naturalny składnik aktywny – nowość w ofercie surowców kosmetycznych Popławska Group, która już stała się bestsellerem. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym portfolio produktowym.

Płynne suplementy diety – nowa oferta Popławska Group
czytaj więcej
Na początku 2022 roku Popławska Group podjęła decyzję o rozszerzeniu działalności o produkcję suplementów diety w formie pitnej. Wiązało się to z szeroko zakrojonymi inwestycjami związanymi zarówno z przebudową hali produkcyjnej, jak i wdrożeniem systemu jakości oraz bezpieczeństwa HAACP. Efektem tych działań jest zaplanowany na pierwszy kwartał 2023 roku odbiór nowej linii i pierwsza produkcja kontraktowa Beauty Drinka. Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami zapraszamy na stoisko C04.

Spotkajmy się w biznesie!

Certyfikacja Safe microbiome®
czytaj więcej

Od 2017 roku prowadzimy badania dotyczące wpływu produktów na mikrobiom skóry i błon śluzowych. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy badania mikrobiomu skóry dla przemysłu. Do dnia dzisiejszego jesteśmy niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie.

Pięć lat później, w 2022 roku, stworzyliśmy program międzynarodowej certyfikacji Safe-microbiome® dla produktów i surowców kosmetycznych, środków higieny osobistej, detergentów, Pro-, Pre- i Postbiotyków oraz tekstyliów. Badania prowadzimy w akredytowanym laboratorium badawczym.

Jakie są korzyści z certyfikacji Safe microbiome® dla Państwa produktu?

– Znak jakości umieszczony na opakowaniu jest ważnym wskaźnikiem zaufania do produktu i wyznacznikiem podejmowania decyzji przy zakupie

– Większa świadomość konsumentów na temat roli mikrobiomu skóry w utrzymaniu homeostazy organizmu

– Produkt bezpieczny i przyjazny dla mikrobiomu skóry

– Przewaga konkurencyjna na rynku konsumenckim

– Ogromne narzędzie marketingowe

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska C.40 podczas Targów PCI

Crystalline Every picture tells your story
czytaj więcej

The Crystalline PV/RR combines temperature and turbidity measurements with real time particle imaging. With eight in-line high quality digital visualization probes reaching 0.63 microns per pixel, seeing what is happening in the vial has never been easier: no moving parts, no cumbersome insertion probes. With a robust design, the probes are contained in a sealed, pre-aligned and sturdy environment, giving the user walk-up access to eight parallel particle view cameras.
– Visualization of the complete crystallization or formulation processes
– Real time particle size and shape information at the smallest scale

Have you ever wondered what is happening during the crystallization or formulation processes? How do you know if the sample is aggregating, foaming or oiling out?
Take the guesswork out of crystallization studies with the Crystallline PV/RR. You can easily correlate the turbidity signals with visual information finally getting thecomplete picture of thecrystallization or formulation processes.
– Polymorph and solvate screening
– Monitoring of habit changes
– Searching for less stable intermediates
– Controlling growth of certain polymorphs
– Develop and optimize your process
– Optimize and control your formulation process
– The instrument comes with eight cameras positioned in a standard configuration, capable of up to 6.0 times magnification.
The resolution of 0.63 microns per pixel can be reached without any problems, making information close to nano scale easily available while you are performing your experiments.

Learn more – https://www.crystallizationsystems.com/products/crystalline/

Crystal16 - The New Industry Standard
czytaj więcej

Improve and accelerate your crystallization research with the Crystal16 parallel crystallizer, the ultimate instrument for research and process development. With 16 reactors at a volume of 1mL, easily determine solubility curves and screen for crystallization conditions. Experience the tool being used all over the world by chemists. Designed by scientists for scientists.

– Temperature dependent solubility curves have never been easier
– A powerful system for polymorph, salt & co-crystallization research

Learn more – https://www.crystallizationsystems.com/products/crystal16/

Translate »