Wyszukaj wystawcę
Szukaj
ADARA Sp. z o.o.D.04
ADARA jest wieloletnim dystrybutorem produktów EVONIK Care Solutions. Oferujemy surowce wykorzystywane w przemyśle kosmetycznym.

Nasze portfolio obejmuje emulgatory i emolienty, dodatki stabilizujące, kondycjonery do włosów, środki powierzchniowo czynne i zagęstniki do układów detergentowych oraz obszerną gamę najnowocześniejszych składników aktywnych do skóry i włosów.

Zespół ADARA to grono doświadczonych specjalistów zapewniających wysoki poziom świadczonych usług. Wspieramy firmy z branży kosmetycznej proponując innowacyjne rozwiązania technologiczne i marketingowe oraz pełne doradztwo w procesie tworzenia receptur.
Advantic Sp. z o.o.F.01
Advantic Sp. z o.o. jest polską firmą, działającą w obszarach związanych z przemysłem spożywczym, farmaceutycznym i chemicznym. Firma Advantic Sp z o.o. zajmuje się importem, dystrybucją oraz produkcją surowców. Ponadto przedmiotem działalności są badania rozwojowe w zakresie nowych materiałów, analityki związków organicznych oraz soli nieorganicznych.
AexolA.03
Jesteśmy ekspertami w rozwoju oprogramowania z ponad dekadą doświadczenia w branży. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji mobilnych i webowych, projektowaniu UI & UX, designie, outsourcingu programistów oraz usługach konsultingowych IT i wdrażaniu ustalonych strategii. Wszystko czego potrzebujemy to pomysł i zielone światło, aby wprowadzić go w życie. Posiadamy zaplecze ponad 50 uzdolnionych pracowników, realizujemy projekty na całym świecie, natomiast pracujemy na co dzień w biurze usytuowanym w Białymstoku. Od wielu lat pokazujemy, że można rozsądnie inwestować w projekty technologiczne niezależnie od reprezentowanej dziedziny. Innowacja na pierwszym miejscu Podczas tworzenia nowego projektu nasz priorytet to innowacyjność. Zawsze dbamy o jakość kodu a dodatkowy nacisk kładziemy na wykorzystanie najnowocześniejszych technologii, które dadzą produktowi trwałą przewagę nad konkurencją. Ta technologiczna przewaga gwarantuje również, że Twoja aplikacja jest zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami, a użyta wewnątrz technologia jest aktywnie utrzymywana.   Partner godny zaufania Większość naszych projektów jest skomplikowana technologicznie i wymaga umiejętności znacznie wykraczających poza zakres tradycyjnego mobile czy web developmentu. Jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy naszym partnerom oprogramowanie dostosowane dokładnie do ich potrzeb. Nasz proces tworzenia dedykowanego oprogramowania gwarantuje jakość, zawsze utrzymuje projekt na właściwej drodze i zapewnia jego zakończenie z doskonałymi wynikami. Cenimy sobie trwałe relacje z naszymi partnerami i zawsze robimy wszystko, aby zakończony projekt był pierwszym krokiem do dalszej współpracy.   Lubimy wyzwania Współpraca z nami oznacza sprawdzone rozwiązania i długoterminowe efekty. Potrafimy zmierzyć się nawet z problemami, do których nikt inny nie chce podejść. Często szybko znajdujemy i wdrażamy odpowiednie rozwiązanie, ale bywało też tak, że trzeba było wiele badań i ciężkiej pracy, aby złamać skomplikowany problem, którego rozwiązanie okazało się być dalekie od oczywistego. Nasz zespół wielokrotnie z powodzeniem przeszedł przez ten proces - i teraz możemy podzielić się z Tobą naszym bogatym doświadczeniem w rozwiązywaniu najróżniejszych problemów w optymalny i skuteczny sposób.   Zapraszamy wszystkich na nasze stoisko podczas targów i przypominamy, że wycena inwestycji projektów technologicznych jest ZAWSZE darmowa.
AFT Sp. z o.o.B.11
AFT Sp. z o.o. to nowoczesna firma inżynierska z ponad 30 letnim doświadczeniem. Skutecznie działamy w wielu obszarach, w tym również w branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Nasi klienci wiedzą, że zawsze mogą polegać na wysokim poziomie wiedzy inżynierskiej.

W ofercie dla przemysłu farmaceutycznego AFT proponuje:
 • GEMÜ - Szeroki zakres zaworów kulowych, grzybkowych i membranowych w wykonaniu higienicznym.
 
 • STRIKO - Higieniczne płytki bezpieczeństwa wraz z akcesoriami. Energooszczędne mieszacze statyczne.
 
 • AFT NOVAROTORS -Pompy higieniczne, tłoczące każdy rodzaj cieczy, zapewniające jednolity przepływ bez pulsacji.
 
 • STRAUB – Uniwersalny system bezkołnierzowego łączenia rur za pomocą złączy rurowych.
 
 • SERWIS - Oferujemy szeroki zakres usług serwisowych dotyczących naszej armatury. Zapewniamy wsparcie gwarancyjne, okresowe przeglądy, wykonujemy montaże urządzeń oraz cały czas poszerzamy zakres naszych usług.


Oferowane przez nas urządzenia cieszą się zaufaniem i uznaniem, ze względu na wysoką jakość, niezawodność. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Produkty wysokiej jakości oraz fachowe wsparcie inżynierskie gwarantują bezpieczeństwo procesowe instalacji zgodnie z obowiązującymi normami oraz przepisami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy.
Agapit Sp. z o. o. Sp. j.C.24
Agapit jest jednym z największych dostawców technologii utrzymania czystości w Polsce. Od ponad 26 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania. Firma zatrudnia około 100 specjalistów w 8 oddziałach na terenie całego kraju. Skuteczność strategii i zaangażowanie zespołu potwierdzają liczne rekomendacje, certyfikaty i wyróżnienia.
All4Labels Global Packaging GroupD.10
All4Labels z siedziabą w Hamburgu, należy do grupy światowych liderów w produkcji etykiet samoprzylepnych. Jesteśmy pionierami w zakresie druku cyfrowego oraz rozwiązań sustainability dla sektora opakowań dedykowanych dla branż home & personal care oraz food & beverage. Dzięki długoletniemu partnerstwu, nasi lokalni oraz międzynarodowi klienci doceniają All4labels za kompleksowe rozwiązania dla produktów takich jak: PSL, shrink sleeve, security labels oraz flexible packaging. Jesteśmy pewni, iż All4labels spełni wszelkie wymagania dla rozwoju Państwa produktów.
AnimaLab Sp. z o.o.D.27
ANIMALAB działa na rynku life science od 2004 roku. Oferujemy kompleksową obsługę ośrodków uniwersyteckich, jednostek naukowych, firm farmaceutycznych i biotechnologicznych w zakresie doradztwa technicznego i sprzedaży szerokiej gamy produktów do badań przedklinicznych oraz wyposażenia laboratoryjnego. Specjalizujemy się w instalacjach sterylizatorów parowych i zmywarek dla produkcji farmaceutycznej GMP (Steelco - grupa Miele), generatorów nadtlenku wodoru, prysznicy powietrznych i izolatorów (Ortner), komór laminarnych (Biotectum i Kojair). Dostarczamy mikroskopy (Zeiss), inkubatory CO2 (GS Biotech) oraz systemy do produkcji wody oczyszczonej (Adrona). Zapewniamy pełną pomoc w wyborze odpowiednich urządzeń, proponujemy korzystne rozwiązania techniczne oraz finansowanie, przeprowadzamy niezbędne szkolenie. Cechuje nas terminowość i rzetelność poparta sukcesami sprzedażowymi i referencjami od wielu Instytucji naukowych oraz Klientów komercyjnych.
Apack Sp. z o.o.D.25
Apack Sp. z o.o. oferuje profesjonalny, kompleksowy co-manufacturing and co-packing. Firma świadczy szeroki wachlarz usług od przepakowań manualnych do automatycznego dozowania produktów. Istnieje możliwość przygotowania wieloskładnikowych wsadów, dozowania w różnego typu opakowania jednostkowe, a także kapsułkowania. Atutem firmy jest otwartość na oczekiwania Klienta oraz doradztwo od momentu pojawienia się pomysłu do realizacji. Apack Sp. z o.o. od lat współpracuje z wiodącymi koncernami branży FMCG.
AUSPOL Sp. z o.o.C.26
Od 1999 roku firma AUSPOL zajmuje się doborem i sprzedażą wysokiej jakości armatury procesowej dla przemysłu kosmetycznego, farmacji, biotechnologii. Dzięki nawiązanemu partnerstwu z AERRE INOX jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym procesom technologicznym. W swoim portfolio posiadamy innowacyjne zawory, systemy próbkujące, urządzenia myjące, mieszadła magnetyczne oraz całkowicie wykonywane na zamówienie higieniczne wymienniki ciepła. Proces produkcji podlega szczegółowej kontroli, a wszystkie produkty są certyfikowane.
B&L International Sp. z o.o.F.07
B&L International jest przedstawicielem zachodnioeuropejskich firm produkujących urządzenia pomiarowe, wykonawcze i sterujące z dziedziny automatyki przemysłowej.

Jesteśmy dostawcą podzespołów automatyki do ciepłownictwa, klimatyzacji i wentylacji w tym automatyki do klap ppoż. i oddymiających. Dostarczamy również urządzenia dla przemysłu i kolei w wersjach standardowych oraz w wykonaniach specjalnych w tym Ex.

Oferujemy:

- Systemy monitoringu parametrów powietrza RMS ROTRONIC
- Kalibrację mierników wilgotności i temperatury
- Przetworniki, mierniki oraz rejestratory wilgotności i temperatury firmy ROTRONIC
- Stacyjki do pomiaru aktywności wody firmy ROTRONIC AG.
- Siłowniki elektryczne do przepustnic oraz zaworów firmy GRUNER
- Siłowniki o podwyższonym stopniu ochrony IP66 ELODRIVE
- Siłowniki, czujniki i przetworniki w wykonaniu przeciwwybuchowym (Ex) firmy SCHISCHEK zgodne z dyrektywą ATEX.
- Zawory 3-drogowe z siłownikami GRUNER oraz ELODRIVE.
- Przetworniki i czujniki ciśnienia firmy HUBA CONTROL AG.
- Elementy automatyki do wentylacji i klimatyzacji firmy SONTAY.
- Mierniki prędkości i przepływu powietrza firmy SWEMA.
- Termostaty przeciwzamrożeniowe, czujniki przepływu
Bart Sp. z o.o.B.31
BART Sp. z o.o.

Będzińska 41/I

41-205 Sosnowiec

tel. +48 32 256 22 33

e-mail: info@bart-vent.pl

www.bart-vent.pl

Biura techniczno-handlowe: Sosnowiec, Warszawa, Wrocław, Gdańsk

BART Sp. z o. o. specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu systemów wentylacji przemysłowej, układów odpylania i odkurzania procesowego w wielu gałęziach przemysłu. Realizuje także kompleksową obsługę inwestycji przemysłowych w formule „projektuj i buduj”. Dla potrzeb usług i rozwiązań adresowanych do pomieszczeń czystych stworzyła markę BT Cleanroom Engineering® wdrażając rozwiązania pozwalające na utrzymanie wysokiego stopnia czystości powietrza, absolutnej sterylności mikroklimatu pomieszczeń produkcyjnych i badawczych. Ich podstawą są instalacje wentylacji precyzyjnej, odciągi technologiczne i stanowiskowe, systemy centralnego odkurzania, specjalistyczna zabudowa higieniczna typu Cleanroom wraz z instalacjami technologicznymi i peryferyjnymi oraz instalacje niskoprądowe RMS i BMS. Spełnia wysokie wymagania branży chemicznej, biotechnologicznej, wysokiej technologii, naukowo-badawczej i laboratoryjnej, spożywczej i farmaceutycznej, a w szczególności sektora produkcji leków. Szczegóły prezentuje na dedykowanej stronie www.btcleanroom.pl.

Rozwiązania BT Cleanroom Engineering® dla precyzyjnej kontroli parametrów powietrza:
  • Instalacje HVAC i Klimatyzacji Precyzyjnej

   • Systemy RMS i BMS, Automatyka Przemysłowa

   • Odciągi Technologiczne i Odpylanie

   • Systemy Centralnego Odkurzania dedykowane pomieszczeniom czystym

   • Zabudowa pomieszczeń czystych

   • Instalacje technologiczne i peryferyjne dla pomieszczeń typu Cleanroom.
Usługi BT Cleanroom Engineering® :
 • Projektowanie i Engineering dla pomieszczeń czystych typu Cleanroom

  • Montaż pomieszczeń czystych

  • Walidacja, Badania i Pomiary (rozruchy z precyzyjną regulację parametrów powietrza, regulacja nawiewów, wywiewów i kaskady ciśnień pomiędzy pomieszczeniami, pomiary parametrów powietrza w pomieszczeniach czystych,

  • Klasyfikacja czystości powietrza wg norm GMP i PN-EN ISO

  • Kwalifikacja IQ, OQ i PQ

  • Doradztwo, Szkolenia i Serwis (okresowe przeglądy konserwacyjne, serwis systemów i urządzeń)

  • Oferta ramion odciągowych laboratoryjnych, systemów centralnego odkurzania dedykowanych dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego
Becton Dickinson InternationalE.24
BD Life Sciences – Diagnostic Systems is dedicated to providing the most relevant, rapid, high-quality microbiology solutions for pharmaceutical and medical device manufacturers, food and beverage producers, personal care product manufacturers and academic institutions. With more than 180 years of microbiology experience, BD offers traditional and rapid microbiology solutions for bioburden, sterility, objectionable organisms or pathogens, identification and environmental monitoring.
Berry GlobalB.18
Innovation for the World. Solutions for You.

Berry Global to grupa 265+ fabryk produkujących opakowania plastikowe dla farmacji, kosmetyki, chemii gospodarczej, żywności, napojów i innych.
Jako lider na światowym rynku opakowań, dzięki naszej zaawansowanej technologii i wiedzy fachowej z całego świata, tworzymy innowacyjne opakowania, które poprawiają życie ludzi i planety.
Robimy to każdego dnia, wykorzystując nasze niezrównane globalne możliwości, przywództwo w zakresie zrównoważonego rozwoju i głębokie doświadczenie w zakresie innowacji, aby służyć klientom na całym świecie.
Wykorzystujemy siłę różnorodności i talentów naszych ponad 46 000 pracowników z całego świata w ponad 265+ lokalizacjach. Współpracujemy z klientami w celu opracowywania, projektowania i wytwarzania innowacyjnych opakowań z myślą o gospodarce o obiegu zamkniętym.
Nasze pionierskie i innowacyjne rozwiązania przynoszą korzyści naszym klientom na każdym etapie ich podróży. www.berryglobal.com
bioMérieux PolskaD.22
bioMérieux jest światowym liderem w dziedzinie diagnostyki in vitro. W 2023 roku obchodzimy 60 lecie powstania naszej firmy. Początki działalności związane były z badaniami mikrobiologicznymi pacjentów, a od ponad 30 lat wspomagamy również diagnostykę w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym i żywności, co wpisuje się w nasze zaangażowanie w szeroko pojęte zdrowie publiczne. W ofercie bioMérieux można znaleźć analizatory i odczynniki wspomagające badania czystości mikrobiologicznej, monitoring środowiska, identyfikację drobnoustrojów i wiele innych.
BYK-Gardner GmbHE.16
BYK-Gardner – Complete QC solutions

BYK-Gardner is committed to providing you with quality products and services. We strive to be your partner in helping you provide better products to your customers. We offer complete system solutions to solve your problems in areas of color, appearance and physical properties.

BYK-Gardner is part of Altana and a direct subsidiary of BYK-Chemie. Together with BYK-Chemie, we offer complete and unique solutions for you, our customers:

 • Additives to improve the performance of coatings and plastics

 • Instruments to objectively measure color, appearance and physical properties of coatings and plastics
Chemart International Trader Sp. z o.o.D.01
CHEMART INTERNATIONAL TRADER SP. Z O.O. - dostawca surowców oraz dodatków wykorzystywanych w procesie produkcji w branży kosmetycznej, farmaceutycznej, chemii gospodarczej i spożywczej.   W naszej ofercie znajdują się m.in. 
 • Gliceryna,
 • Witaminy,
 • Premiksy witaminowe,
 • Regulatory kwasowości - kwas cytrynowy, cytrynian sodu,
 • Substancje konserwujące - sorbinian potasu, benzoesan sodu
 • Substancje zagęszczające - guma guar, guma ksantanowa
 • Krzemionki
 • Dodatki wzbogacające
 • Oraz wiele innych surowców
  Ponad 20-letnia działalność oparta na partnerskiej współpracy z klientami sprawiła, że zaufali nam producenci wielu znanych marek. Dostarczamy surowce do firm produkcyjnych działających na rynku polskim, a także do 17 krajów za granicą. Naszym kontrahentom gwarantujemy dostępność towarów, sprawdzoną jakość oraz terminowość dostaw, dzięki czemu zapewniamy utrzymanie ciągłości produkcji.    Zapraszamy do kontaktu firmy produkcyjne i handlowe. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.
Data Wizards Sp. z o. o.B.20
Data Wizards to firma zajmująca się realizacją projektów z zakresu Business Intelligence dla klientów w Polsce oraz za granicą. Jej obszar działalności skupia się na integracji i prezentacji danych, specjalistycznych szkoleniach oraz profesjonalnym doradztwie i konsultacjach. Wdrożenia realizuje w oparciu o technologię Qlik. Główną ideą Data Wizards jest napędzanie biznesu danymi i dostarczanie firmom kompleksowych rozwiązań analitycznych. Na Targach zaprezentuje narzędzie Pharma Insighter – innowacyjną platformę dla firm farmaceutycznych.
DEC Poland Tekpro Sp. z o.o.C.20
DEC Poland Tekpro jest częścią międzynarodowej grupy podmiotów specjalizujących się w tworzeniu kompletnych rozwiązań dla obsługi procesów produkcyjnych w przemyśle farmaceutycznym oraz chemicznym.

Polski oddział Grupy Dec skupiony jest na projektowaniu oraz wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań inżynieryjnych End-to-End, obejmujących cały łańcuch produkcji farmaceutycznej – od molekuł do końcowych form leków. Grupa Dec obsługuje Klientów z całego świata, w tym powszechnie znane i cenione marki, z którymi jako konsumenci mamy często na co dzień styczność. Misją Dec Poland Tekpro jest tworzenie wysokiej jakości innowacyjnych rozwiązań dla złożonych i wymagających procesów produkcyjnych.
Diversey Polska Sp. z o.o.A.05
Diversey ClearKlens® - Rozwiązania higieniczne dla sektora farmaceutycznego i kosmetycznego Jako światowy lider w rozwiązaniach dotyczących mycia i higieny, oferujemy naszym klientom bezkonkurencyjne portfolio rozwiązań dezynfekcyjnych. Niezależnie od tego, czy chodzi o higienę osobistą, programy dezynfekcji dla obszarów wymagających szczególnej troski, maszyny do mycia podłóg, czy procedury mycia dla każdego rodzaju sprzętu i powierzchni – mamy dla nich rozwiązanie. Zawsze chętnie współpracujemy z naszymi klientami, opracowując wyjątkowe i solidne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo produkcji i pomagające w ulepszeniu programów higienicznych, przy jednoczesnej kontroli kosztów. Obejmuje to pionierskie zastosowania mycia wodnego dla API, szeroką ofertę produktów do zastosowań w instalacjach CIP, zoptymalizowane programy CIP, programy rotacyjnej dezynfekcji powierzchni oraz specjalne opakowania dla sterylnych środków dezynfekcyjnych i myjących. Dzięki dokładnemu zrozumieniu technologii dezynfekcji oraz chemii jesteśmy w stanie oferować programy dopasowane do potrzeb klienta, zapewniające najbardziej kompletne i korzystne procedury dezynfekcji. Nasi specjaliści zapewniają wsparcie w całym procesie, pomagając Ci w wyborze odpowiedniego programu dezynfekcji oraz w jego zatwierdzeniu. Niezależnie od programu, każde nasze rozwiązanie posiada istotne zalety:
 • Kompleksowy wybór środków chemicznych, włącznie z licznymi produktami opatentowanymi,
 • Środki dezynfekcyjne o szerokim spektrum działania, zawierające nowoczesne środki chemiczne, W tym szeroka gama środków sporobójczych,
 • Rozległa baza deklaracji zgodności dla wszystkich produktów – dostępne są zarówno deklaracje EN, jak i AOAC, a także lokalne pozwolenia i atesty,
 • Wsparcie techniczne oraz audytowe w celu opracowania odpowiedniego programu oraz identyfikacji luk w Twoich aktualnych procedurach higienicznych i dezynfekcyjnych,
 • Produkty wytwarzane w zakładach posiadających certyfikaty ISO 9001 i 14001,
 • Kompletna dokumentacja dostępna dla wszystkich produktów,
 • Dostępne metody analizy niskiego poziomu pozostałości.
Oferujemy szeroki wybór środków chemicznych i polecamy najbardziej odpowiednią procedurę dezynfekcyjną z asortymentem, który obejmuje:
 • Szybko działające preparaty sporobójcze oparte na kwasie nadoctowym lub opatentowanej technologii generacji dwutlenku chloru,
 • Środki dezynfekcyjne o szerokim spektrum działania, oparte na aminach czwartorzędowych (QAC) 5. generacji, środkach amfoterycznych lub preparatach QAC z aminami bądź biguanidami,
 • Opatentowana technologia AHP (Accelerated Hydrogen Peroxide),
 • Środki dezynfekcyjne ogólnego zastosowania.
Ekohigiena Aparatura Ryszard Putyra Sp.J.B.31
Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla laboratoriów już od ponad 20 lat!

Jesteśmy polską, rodzinną firmą założoną w 2001 roku. Nasze biuro znajduje się w Błoniu pod Wrocławiem. Zajmujemy się sprzedażą aparatury pomiarowej dla laboratoriów środowiska pracy, laboratoriów ochrony środowiska oraz przemysłu farmaceutycznego. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Lighthouse w Polsce. Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, by uzyskać fachowe wsparcie w wyborze produktów i ich późniejszej eksploatacji.

Siedziba:

ul. Roberta Kocha 2

55-330 Błonie

Zadzwoń:

(+48) 713-176-850

Napisz:

biuro@ekohigiena.com.pl
EkotechlabE.23
Zaawansowane analizy chemiczne, zwłaszcza chromatograficzne - to jest nasza domena od 2012 roku.

Dzięki stałemu rozwojowi oraz grupie doświadczonych specjalistów wykonujemy bardzo wymagające projekty dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, petrochemicznego czy zbrojeniowego.

Polecamy się zwłaszcza do współpracy w:
● Transferze metod analitycznych
● Opracowaniu i walidacji badań
● Innowacyjnych projektach i R&D
● Identyfikacji związków
● Badaniach REACH

Wykonujemy analizy jako biegli sądowi, posiadamy pozwolenie na analizę substancji psychoaktywnych, a dzięki precyzyjnemu oznaczaniu kannabinoidów, terpenów i zanieczyszczeń jesteśmy liderem w analizach konopi i jej produktów.

Nasze laboratorium posiada akredytację (AB 1755) oraz działa w systemie jakości zgodnym z normą PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02.

Zapraszamy do rozmowy na stoisku: E.24

https://ekotechlab.pl/
https://cannalabs.pl/
https://www.tobaccolab.pl/tpd/services/
EUROTOM Sp. z o. o.E.16
Eurotom od 30 lat specjalizuje się w dostarczaniu urządzeń pomiarowych do kontroli jakości m.in. w przemyśle kosmetycznym.

W ofercie firmy znajdują się:

• spektrofotometry do pomiaru barw, efektów metalicznych i perłowych oraz kabiny świetlne
• połyskomierze i mierniki zamglenia do pomiaru efektu soft focus
• aplikatory i karty testowe
• wiskozymetry rotacyjne
• komory do testów fotostabilności zgodne z ICH Q1B
• mieszalniki i dyspergatory

Zapraszamy na stoisko nr E16 i prelekcję w Kosmetycznej Strefie Inspiracji.
Eutecma gmbhD.09A
Eutecma was established in 2008. We develop modular, sustainable and innovative cooling solutions for a safe and efficient cold chain. Our products have proven themselves successful for our customers time and time again. And this makes our products the first choice for pharmaceuticals and food companies Sustainability is a matter of the heart for us: Our products are made of multi-use components and maximally sustainable mono materials - with retecma, our refreshment center program, CO2 footprint can be reduced by up to 96%
Farmo ResB.13
Farmo Res is one of the market leaders for the design and production of thermoforming machines dedicated to the packaging of pharma products such as Parenterals (ampoules, vials, syringes, cartridges, auto-injection pens), Suppositories and Medical Devices. Farmo Res is based in Italy, it was founded in 1964 in Milan and since the 1985 is located in Cervia, on the Adriatic coast. Its powerful technical team includes engineers and specialists of mechanical design, electrical design, PLC and HMI software design, robot and camera systems. This strong technical background allows Farmo Res to control each design stage of its machines and customize them according to the customer’s requirements.  The main strength of Farmo Res’ solutions are:
 • GMP design (to comply to the pharmaceutical standards)
 • Modularity (to easily integrate automatic loaders and additional devices starting from a unique Base Machine Platform)
 • High Level of Automation (easier and faster set-up and change over)
 • Dedicated product handling solutions with large use of robotic systems (to handle fast but safely glass ampoules, vials, pre-filled syringes and medical devices)
 • Integrated Vision System (one supplier for all machine functions)
 • Continuous Support (from the design of the packaging and prototyping to the after sale support, we believe in long lasting relationships)
FORME Sp. z o.o.D.19A
Spółka FORME rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku. Od 20 lat specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej klasy urządzeń chłodniczych dla placówek służby zdrowia, aptek, instytutów badawczych, laboratoriów i innych miejsc, gdzie wymagana jest precyzja, bezpieczeństwo i niezawodność sprzętu. Nasza oferta oparta jest o sprawdzone rozwiązania od renomowanych dostawców, a produkty charakteryzują się wysoką jakością i konkurencyjną ceną.
 • Chłodziarki farmaceutyczne i laboratoryjne
 • Chłodziarki farmaceutyczne DIN 58345
 • Zamrażarki laboratoryjne
 • Chłodziarki i zamrażarki laboratoryjne beziskrowe
 • Wytwornice lodu płatkowego
Na stoisku prezentujemy urządzenia MEDGREE firmy Olitrem z Portugalii, która od 59 lat działa w sektorze chłodnictwa medycznego i laboratoryjnego, produkując rocznie blisko 30 tys. urządzeń dla znanych światowych marek m.in. Labcold, Arctiko, Medifridge, Equitec. Cała produkcja i rygorystyczne testy jakości odbywają się w fabryce w Portugalii.
GBD Sp. z o.o.B.31
GBD sp. z o.o. to polski producent oraz doświadczony wykonawca systemowych zabudów dla pomieszczeń clean room o wysokiej czystości pyłowej i mikrobiologicznej oraz sal operacyjnych. Wszystkie produkowane w Polsce komponenty systemu spełniają najwyższe wymagania branży farmaceutycznej i medycznej, gwarantują szczelność pomieszczeń procesowych oraz pozwalają na dogłębną sanityzację stref czystych dzięki wysokiej jakości spasowania elementów zabudowy. Oferowane ścianki systemowe, rozwierne i przesuwne drzwi systemowe, pakiety szybowe, okienka podawcze, sufity systemowe oraz meble dla pomieszczeń clean room wykonane są z laminatów HPL.

GBD Sp. z o.o. została założona w 2013 roku, rok do roku zwiększając swój udział w polskim rynku pomieszczeń clean room i bloków operacyjnych. Jednak jej właściciele są związani z branżą już od ponad 15 lat. Do chwili obecnej Spółka zrealizowała blisko 250 projektów różnej wielkości dla klientów z różnych branż. Wśród nich znajdują się takie firmy jak: LEK (Grupa Sandoz Novartis), Polpharma, Adamed, Olimp Laboratories, Sanofi, Medicopharma, Exyte, Polfarmex, czy Natur Produkt Pharma. Usługi firmy obejmują stadium projektowe, produkcję i montaż zabudowy. Współpracuje z krajowymi oraz zagranicznymi generalnymi wykonawcami.

Od kilku lat firma GBD z sukcesem instaluje swoje produkty w salach szpitalnych i blokach operacyjnych. Z uwagi na różne wymagania odnośnie standardów dla pomieszczeń clean room i sal operacyjnych, w swoim zakładzie w Gostyninie, w województwie mazowieckim, firma uruchomiła odrębną linię produkcyjną dla systemowych rozwiązań dedykowanych szpitalom.
GHP Sp. z o.o. Sp. k.C.07
GHP Sp. z o.o. Sp. k. buduje swoją unikalną pozycję handlową i dystrybucyjną w branżach: chemia gospodarcza i kosmetyczna, chemia bazowa, branża spożywcza i farmaceutyczna oraz powłoki i polimery. Oferujemy usługi magazynowania i konfekcjonowania zgodnie z indywidualnymi wymaganiami naszych odbiorców. Oferujemy specjalistyczne rozwiązania oraz doradztwo techniczne między innymi w obszarach chemii środków myjących, higieny osobistej i chemii budowlanej. W ofercie mamy między innymi: naturalny kwas winowy, glicerynę w jakości farmaceutycznej, naturalne ekstrakty roślinne, hydrolizaty białkowe, gotowe kompleksy kosmetyczne i wiele innych.
Grupa RENEXB.30
RENEX to wiodąca polska firma z 30-letnim doświadczeniem, oferująca nowoczesne technologie w produkcji i serwisie urządzeń elektronicznych. Grupa obejmuje takie firmy jak: REECO, RENEX EEC, RENEX LINE, RENEX ROBOTICS, RENEX X-Ray, CLEANROOM, PORTOFINO. Swoje usługi świadczy w zakresie własnej produkcji, doradztwa, serwisu, szkoleń i dystrybucji robotyki przemysłowej. CENTRUM TECHNOLOGICZNE RENEX opracowuje innowacyjne technologie elektroniki i robotyki oraz prowadzi szkolenia. RENEX sprzedaje produkty w całej Europie, głównie w Europie Centralno-Wschodniej.
HG Robotics Sp. z o.o. Sp. k.D.16
Firma HG Robotics jest polskim producentem maszyn konfekcjonujących. Od 2011 roku specjalizujemy się w produkcji m.in. Maszyn dozujących, etykietujących, zakręcających, zrobotyzowanych systemów do automatyzacji procesów produkcyjnych oraz instalacji systemów wizyjnych w liniach klientów. Oferujemy zarówno pojedyncze maszyny jak i kompletne linie konfekcjonujące. Zapraszamy do obejrzenia naszych rozwiązań na kanale: https://www.youtube.com/@HGROBOTICSPL , a po szczegóły zapraszamy na stronę hgrobotics.pl oraz na nasze media społecznościowe.
IMPAG Chemicals Poland Sp. z o. o.E.10
IMPAG jest niezależną międzynarodową firmą dystrybucyjną. Od ponad 100 lat oferujemy surowce i substancje aktywne dla przemysłu kosmetycznego, spożywczego, farmaceutycznego i chemicznego. IMPAG jest aktywny na terenie całej Europy. Główna siedziba firmy mieści się w Zurychu (Szwajcaria), a pozostałe oddziały znajdują się w Polsce, Niemczech, Francji, Austrii i Hiszpanii. Dzięki długotrwałym relacjom z Dostawcami z całego świata jesteśmy w stanie dostarczać rozwiązania i innowacyjne surowce wysokiej jakości.
KOLOGLASSC.32
Pasja i wiedza zaowocowały stworzeniem miejsca, w którym dodajemy szklanym opakowaniom magii, która urzeka finalnego konsumenta i opowiada historię marki. Firma Kologlass specjalizuje się w zdobieniu opakowań szklanych i opakowań z tworzyw sztucznych: - nadrukach na opakowaniach - hot-stamping folią metaliczną na opakowaniach - malowanie opakowań szklanych - zdobienie technikami łączonymi np. hot-stamping + sitodruk - nadruk na szklankach, kubkach, kieliszkach, gadżetach reklamowych - projekty graficzne - produkcja opakowań kartonowych oraz materiałów POS
Komender TechnologiesE.25
Firma KOMENDER jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce urządzeń firmy Ellab, producenta kompletnych systemów walidacji i monitoringu dla przemysłu farmaceutycznego oraz medycyny. Bezprzewodowe rejestratory TrackSense® pozwalają na kwalifikację i walidację zgodnie z normami ISO. Rejestrator SteriSense® umożliwia wykonywanie elektronicznych testów Bowiego Dicka. W ofercie dostępny jest najnowszy TrackSense® LyoPro, który zapewnia kompletne rozwiązanie do kwalifikowania liofilizatorów, walidacji samego procesu i monitorowania każdej partii.
Konica Minolta Sensing Europe B.V. Sp. z o.o.E.19
Oferujemy szeroki zakres rozwiązań - spektrofotometry przenośne i stacjonarne oraz oprogramowanie do pomiaru koloru i kontroli jakości i recepturowania barw. Dzięki rozmaitym akcesoriom można badać granulaty, proszki, płyny, pasty oraz gotowe wyroby. Najnowocześniejsza technologia i najwyższa jakość naszych instrumentów zapewnia łatwą wymianę informacji o kolorze w ramach łańcucha dostaw. Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz mierzyć kolor, połysk, wygląd lub światło.

Konica Minolta Sensing Europe B.V.
Sp. z o.o. Oddział w Polsce
ul. Skarbowców 23a
53-025 Wrocław
Tel.: +48 71 734 52 11
E-mail: info.poland@seu.konicaminolta.eu
Web: www.konicaminolta.pl
Kosmetyki i DetergentyA.11
"Kosmetyki i Detergenty" to kwartalnik biznesowo-informacyjny prowadzony przez EPS Media, stworzony z myślą o firmach poszukujących rzetelnej, aktualnej i profesjonalnie przygotowanej informacji na temat przemysłu kosmetycznego i środków czystości. Poprzez portal www.chemiaibiznes.com.pl oraz czasopismo czytelnicy są informowani o sytuacji na rynku chemii gospodarczej i kosmetycznym, trendach, tendencjach, perspektywach. Czytelnikami są poszukujący dostawców lub odbiorców usług i produktów, pracownicy firm produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych, w tym kadra zarządzająca, pracownicy działów marketingu i sprzedaży oraz działów R&D.

Kontakt:
EPS Media Ewelina Płońska-Stepulak
ul. Jana Kazimierza 21A/96
01-248 Warszawa
tel./faks: +48 22 253 81 01
www.chemiaibiznes.com.pl
LAB-EL Elektronika Laboratoryjna Andrzej Łobzowski, Maria Łobzowska Sp.j.E.12
LABCENTER POLSKA Sp. z o.o.E.21
Firma LabCenter Polska Sp. z o.o. zajmuje się dystrybucją i serwisem sprzętu laboratoryjnego. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, gwarantujemy zapewnienie najwyższej jakości usług w zakresie doradztwa technicznego, sprzedaży oraz serwisu urządzeń.   Zespół firmy LabCenter Polska Sp. z o.o. tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i znajomością specyfiki urządzeń reprezentowanych przez naszą firmę.   Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem produktów firmy Sotax, Pfaudler Normag Systems, Pfaudler Interseal, Premex Reactor oraz LABTron Corporation w Polsce.
LABELTEC Sp. z o.o.B.02
Jesteśmy polskim producentem maszyn z siedzibą w Warszawie. Dostarczamy linie produkcyjne oraz pojedyncze maszyny etykietujące, dozujące, zakręcające, a także zajmujemy się robotyzacją, prototypami i szeroko pojętą automatyzacją produkcji. Sprawdź nasze realizacje na kanale YouTube: https://www.youtube.com/@labeltecpl
Last TechnologyB.13
LAST Technology is an Italian incorporated company, with head-offices and production located nearby the city of Venice. The plant uses renewable energies (a total carbon-free facility). All plant exhausts are pre-treated and recycled for being reused. The company’s mission is the manufacture of high-ended and custom-made infection prevention equipment. The company’s driving engines are the advanced technical solutions, taste of the finest Italian design, the experience in engineering, the flexibility in manufacturing and the capability in testing; all of them to guarantee patients sterile medicines and improve the well-being and quality of people lives. LAST Technology has developed throughout the years a wide range of GMP and non-GMP process equipment such as: steam sterilization autoclaves, terminal sterilizers, low temperature sterilizers, VHP decontamination boxes, tray driers, depyrogenation ovens, glassware washers, parts washers, bin washers which meet the international pharmacopoeias standards. LAST Technology has a global presence in over than 60 Countries with active references in over than 50.
LEHVOSS Polska Sp. z.o.o.C.30
LEHVOSS Personal Care is the Pan-European division of LEHVOSS Group focused on innovative solutions for the personal care market. We help customers innovate with confidence through a truly personalized approach aimed at efficiency and reliability. We support any type of project with broad portfolio of raw materials, a highly specialized team, formulation & innovation assistance, and multinational regulatory support.
LPP Equipment Sp. z o.o.D.18
LPP Equipment Warszawa jest częścią szwajcarskiej Grupy LPP, działającej na terenie 10 państw Europy Wschodniej. Od ponad 20 lat stanowimy łączące ogniwo pomiędzy producentami sprzętu i użytkownikami, dla aplikacji w skali laboratoryjnej, półtechnicznej i produkcyjnej.

Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści są gwarancją zadowolenia naszych klientów podczas całego procesu inwestycyjnego, od doradztwa przedsprzedażnego, instalacji i szkoleń dla użytkowników końcowych po działania posprzedażowe, takie jak wsparcie przy aplikacji, kalibracje, walidacje i serwis.
Mado Systemy Domańska Sp. k.C.08
Tradycja, nowoczesność, jakość oraz miłość do tego co się robi – tak można byłoby opisać filozofię firmy MADO Systemy. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze związanej z prawidłowym funkcjonowaniem kontroli jakości procesu produkcyjnego dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego, chemicznego, dla transportu i logistyki. Jesteśmy firmą rodzinną z 25-letnim doświadczeniem, wieloma realizacjami, również „szytymi na miarę”. Celem zespołu MADO Systemy jest współtworzenie sukcesu naszego Klienta. Zapraszamy Państwa do współpracy!
Merazet S.A.E.15
MERAZET S.A. jest firmą handlowo – usługową działającą 70 lat na rynku aparatury laboratoryjnej i sprzętu pomiarowo – kontrolnego w Polsce. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa technicznego sprzedaży oraz serwisu dostarczanej aparatury. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu producentów krajowych i zagranicznych. W ofercie posiadamy m.in.: zbiorniki do przechowywania ciekłego azotu, myjki ultradźwiękowe, suszarki, cieplarki, komory klimatyczne, mieszadła magnetyczne i mechaniczne, pehametry, konduktometry, tlenomierze, komory laminarne, młynki, przesiewacze, laserowe mierniki wielkości cząstek, wirówki, zamrażarki niskotemperaturowe, termomiksery, termobloki, autoklawy, wagi, wagosuszarki, goniometry, tensjometry, mikroskopy, piece, chłodziarki, zamrażarki, pompy próżniowe. Wyposażenie laboratoriów; serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń, walidacje i okresowe przeglądy urzqdzeń laboratoryjnych. Jakość usług potwierdzona certyfikatem PN-EN ISO 9001:2015.
Miele Sp. z o.o.C.27
Jakość, na której można polegać. Urządzenia Miele Professional są projektowane przez inżynierów Miele i produkowane ze starannie dobranych komponentów, w przeważającej części we własnych zakładach w Niemczech i Europie. Niemiecka myśl techniczna oznacza dla nas przede wszystkim, że traktujemy wszystko bardzo dokładnie – aż po najdrobniejsze detale. A ponadto przywiązujemy dużą wagę również do drobnych ulepszeń. Dzięki temu możemy, jak nikt inny w branży, zagwarantować najwyższą trwałość naszych produktów i 100-procentową jakość – we wszystkim, co robimy. Najwyższa jakość jest naszym priorytetem – a postępowanie w myśl filozofii "Zawsze lepiej" naszym wspólnym celem. Jako jedyny producent poddajemy nasze produkty testom obejmującym aż 30 000 godzin eksploatacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o obróbkę szkła laboratoryjnego, czy krystalicznie czyste pranie dla gości hotelowych: od ponad 115 lat zgodnie z naszą filozofią opracowujemy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów, tak aby oni z kolei mogli zaoferować najlepsze efekty swoim klientom.
Mirarosa Cosmetics Sp. z o.o.E.08
Mirarosa Cosmetics Sp. z o.o. to rodzinna firma działająca od 2009r z siedzibą w Krynicy-Zdroju. Jesteśmy producentem i dostawcą innowacyjnych składników i technologii dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego i chemii gospodarczej. Oferujemy ekstrakty botaniczne, fermenty, kombuchę, octy ziołowe i owocowe oraz naturalny neutralizator zapachów - DeoFerment. Nasze produkty posiadają wysoką jakość, czystość, efektywność i są bezpieczne co potwierdzamy stosownymi badaniami. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów. Oferujemy indywidualne podejście do realizacji projektów pod określone wymagania. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.
Nalewki Staropolskie Karol Majewski i Wspólnicy Sp. z o.o.A.17
Nano Koloid Sp. z o.o.A.04
Nano Koloid sp. z o.o. jest doświadczonym i wiodącym producentem nanokoloidów w Europie. Produkujemy wysokiej klasy, opatentowane, niejonowe nanokoloidy metali o płaskiej strukturze i optymalnym kształcie. Wyrób powstaje w procesie fizycznym, który nie zmienia naturalnej struktury czystych i certyfikowanych metali, mających korzystne właściwości dla zdrowia oraz bezpieczeństwa ludzi i zwierząt. Oferujemy m. in. koloidalne: srebro, złoto, miedź i platynę. Dostosowujemy nasze produkty do potrzeb klienta (stężenie i nośnik). Współpracujemy z firmami kosmetycznymi, farmaceutycznymi, farbiarskimi, weterynaryjnymi, rolniczymi i producentami chemii gospodarczej. Spełniamy wymagania norm ISO: 9001:2015, 13485:2016, 22716:2009. Nasze preparaty to naturalna alternatywa dla konserwantów i innych środków chemicznych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, dostosowujemy oferowane substancje do potrzeb klientów oraz często pomagamy we wdrożeniu ich do produkcji.
NGLab Sp. z o.o.E.20
ERWEKA GmbH » Aparaty do badania uwalniania substancji leczniczej z postaci leku — metoda łopatkowo - koszyczkowa ( USP metoda 1,2,5,6 ) » Aparaty do badania uwalniania Bio-Diss ( USP metoda 3 i 7 ) » Aparaty do badania uwalniania metodą przepływową ( USP metoda 4 ) - Systemy Offline, Online oraz On-/Offline do uwalniania z UV-VIS i HPLC » RoboDis II+ zautomatyzowany system do uwalniania » Stacja przygotowania medium » Testery gum do żucia » Aparaty do określania czasu rozpadu tabletek i kapsułek » Aparaty do badania ścieralności i kruchości tabletek » Testery przepływu granulatów i proszków , badanie kąta usypu » Twardościomierze- badania parametrów fizycznych » Urządzenie do sprawdzania szczelności opakowań » Aparaty do badania czopków » Jednostka napędowa AR 403 z przystawkami — uniwersalne urządzenie do działu R8.D » Tabletkarka uderzeniowa EP-1 TSI » Aparatura laboratoryjna do badania aerozoli - kondensacyjne liczniki cząstek i spektrometry wielkości cząstek » Liczniki cząstek » Generatory aerozoli » Aparatura do monitoringu zanieczyszczeń powietrza atmosferycznego i wewnątrz pomieszczeń zamkniętych » Systemy do badań nanocząstek » Testery filtrów oraz testery szczelności masek » |lmpaktory kaskadowe LUM Charakteryzacja dyspersji cieczowych - badanie stabilności i rozkład prędkości separacji cząstek, badanie zjawisk sedymentacji w zawiesinach, kremach i roztworach koloidalnych «testery adhezji » analizatory dyspersji » analizatory stabilności » analiza wielkości cząstek MVIC ( AB FIA) » Rozwój produktu inhalacyjnego Torpac » Systemy do ręcznego napełniania kapsułek- kapsułkarki ręczne Poza dystrybucją oferujemy opiekę serwisową, dostęp do oryginalnych części zamiennych oraz usługi serwisowe w zakresie IQ/0Q/PVT.
NOACK Polen Sp. z o.o.D.14
Założona w 1980 roku, firma Noack Polen Sp. z o.o. swoją działalność koncentruje na dostarczaniu wysokiej jakości innowacyjnych produktów, najnowszych technologii oraz rozwiązań dla różnych gałęzi przemysłu. Będąc partnerem wiodących światowych producentów, aktywnym w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Noack zaopatruje klientów między innymi w rozwiązania do kontroli jakości i bezpieczeństwa surowców, produktów oraz środowiska produkcyjnego. Na oferowany dla branży kosmetycznej asortyment składają się: - podłoża mikrobiologiczne, - system do szybkiej analizy mikrobiologicznej CertaBlueTM, - enzymy i testy enzymatyczne, - produkty do pobierania próbek środowiskowych, - Luminometr 3M™ Clean-Trace™– urządzenie do monitorowania higieny obszaru produkcyjnego,
OMAG SpAB.13
OMAG SpA has been manufacturing machinery for 50 years and has developed particular expertise in sticks, 3 and 4-sided sachet, doy-pack and stand-up pouches for powdery, granular, liquid and viscous products. Our expertise includes high cycle rate stand-alone machines as well as complete turnkey packaging lines for food and pharmaceutical products, with overlap into cosmetic and chemical fields. The experience acquired in all these years has enabled us to design and manufacture machines for primary packaging, secondary packaging, counting units and end-of-line applications, so as to provide customers with a fully integrated system. Made in Italy craftsmanship is our strength, and we design and manufacture each single component according to customized criterias. Our artisan spirit allows us to manufacture customized machines by paying the utmost attention to each single detail. Omag is committed to developing new predictive maintenance methods. Through special algorithms, we can transmit data in real time and constantly monitor the machine's performance. With its more than135 employees, 3 main plants, and over 50 international sales agents worldwide, Omag sells around the world with an extensive network of sales and after sales service personnel.  
PBCLabs Sp. z o.o.E.07
PBC LABS - Z NATURY SKUTECZNE Jesteśmy polskim startup-em wchodzącym na rynek producentów ekstraktów roślinnych do zastosowania w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym. W swojej ofercie posiadamy unikalny ekstrakt Impatic Essence, który jest produktem autorskim wytwarzanym z rośliny, która nie była dotychczas wykorzystywana w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym i jest pozyskiwana z terenów czystego Roztocza. Wyjątkowość Impatic Essence potwierdza zgłoszenie patentowe, a skuteczność - niezależne badania naukowe. Silna koncentracja substancji czynnych, osiągnięta dzięki nowatorskiej metodzie ekstrakcji zapewnia skuteczność działania ekstraktu, a czystość i wydajność pozwala skutecznie konkurować zarówno ceną, jak i jakością z innymi produktami dostępnymi na rynku. Wytwarzane przez firmę ekstrakty wyróżnia 100% naturalnego składu i brak syntetycznych dodatków. Wysoka wydajność ekstraktów, niski koszt pozyskania surowców i ich dostępność czynią naszą firmę silnym i stabilnym partnerem dla producentów kosmetyków, suplementów diety i wyrobów ziołowych, który jest w stanie oferować im wyjątkowe i opłacalne rozwiązania. PBC Labs to nowa jakość na rynku i driver dla biznesu.
Pharma-Tech A/SA.08
Firma Pharma-Tech A/S jest najstarszą firmą produkującą pojemniki farmaceutyczne w technologii rozdmuchu w Danii. Nasza fabryka znajduje się w miejscowości Randers, całość powierzchni zakładu wynosi 6500 m2. Jakość naszego procesu produkcyjnego jest potwierdzona certyfikatami ISO 15378: 2017 GMP, ISO 14401:2015 oraz ISO 9001. W ofercie posiadamy pojemniki w ponad 120 kształtach, w rozmiarach od 10 do 5000 ml. Materiały, które używamy do wytwarzania naszych produktów to HDPE, LDPE, MDPE, PP, PETG, PET i Co-ex. Produkujemy opakowania z surowców zarówno zgodnych z Farmakopeą Europejską jak i dopuszczonych do kontaktu z żywnością.
Phenomenex LTDD.20
W 1982 roku, wbrew wszelkim przeciwnościom, pewien architekt wkroczył do świata nauki i stworzył Phenomenex. Początki były skromne, zaczynaliśmy w garażu, aktualnie jesteśmy globalną firmy obecną na 6 kontynentach. Wtedy nie mieliśmy zbyt wiele, ale skupiliśmy się na tym, co było najważniejsze - na obsłudze naszych klientów oferując bezkonkurencyjny poziom wsparcia technicznego i produktowego oraz na kreowaniu i produkcji najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych niezależnych od aparatury. Dziś, jako część rodziny Danaher, globalnego innowatora w dziedzinie nauk przyrodniczo-technologicznych, wykorzystujemy siłę współpracy i dzielenia się wiedzą, aby rozwijać nowe technologie, poprawiać działanie istniejących produktów i oferować jeszcze lepszy serwis, 24 godziny na dobę. PRODUKTY WYSOKIEJ JAKOŚCI DOPASOWANE DO TWOICH POTRZEB Różne urządzenia? Wiele lokalizacji? Różne kolumny i rozmiary w użyciu? NIE MA PROBLEMU. Firma Phenomenex jest firmą specjalizującą się w produkcji najlepszych i najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych niezależnych od producenta aparatury, dzięki którym laboratoria odnoszą sukcesy. Nasze wielokrotnie nagradzane produkty są uniwersalnie dopasowane do wszystkich marek systemów, więc bez względu na to, czym dysponujesz w swoim laboratoriach lub gdzie one się znajdują, możemy sprostać Twoim potrzebom.
Playas de Adeje S.LB.21
WAKACJE dla Dostawców Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego

Grand Holidays Club to hiszpańska sieć hoteli, z siedzibą na Teneryfie z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości wakacyjnych, z ciągle powiększającą się ilością ośrodków oraz klubowiczów na Teneryfie, Fuerteventurze, Lanzarote. Naszym celem jest zapewnienie wyjątkowych i niezapomnianych wrażeń wakacyjnych, w doskonale ustyuowanych ośrodkach na Wyspach Kanaryjskich dla najbardziej wymagających gości. Nasze ośrodki są strategicznie rozmieszczone w najbardziej atrakcyjnych miejscowościach na każdej z wysp. Stale udoskonalamy swój serwis, aby sprostać wysokim oczekiwaniom naszych gości, oferując większą ilość udogodnień, wyższy standard, lepszy komfort i lepszą jakość usług. Obecnie posiadamy 3 hotele na Wyspach Kanaryjskich, Atlantic Garden na Fuerteventurze, Flamingo Club na Teneryfie, Oasis Lanz i na Lanzarote.

Zapraszamy do naszego sztandarowego Hotelu Flamingo Beach Mate**** w Costa Adeje na poludniu Tenryfy. Kompleks Flamingo Beach Mate oferuje przestronne apartamenty z jedną lub dwiema sypialniami oraz apartamenty typu studio. Hotel znajduje sie w pierwszej linii brzegowej plaży La Pinta, obok przystani Puerto Colón, w otoczeniu restauracji, barów i sklepów, sprawia, że jest to idealne miejsce na pobyt na Teneryfie dla całej rodziny. Nowoczesne i ekskluzywne apartamenty, świerzo po gruntownym remoncie z wysokiej jakości meblami i dodatkami. We wszystkich apartamentach, zarówno w salonie jak i pokojach znajduje się telewizor z płaskim ekranem i międzynarodowymi programami, a także bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu, salon z wygodną, rozkładaną sofą oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny, sejf, taras lub balkon z niezapomnianymi widokami na Ocean Atlantycki i fenomenalne zachody słońca. Przyjdz, wez udzial w konkursie i wygraj 7-dniowy pobyt wraz z przelotem, transferami i śniadaniem. Zapraszamy na nasze portale społecznościowe:

facebook.com/GrandHolidaysClubPL

instagram.com/grand.holidays.club.pl
Pol-Nil Sp. z o.o.D.09
Pol-Nil jest dystrybutorem substancji farmaceutycznych, kosmetycznych, weterynaryjnych oraz dodatków spożywczych i paszowych działającym na polskim rynku od 1991 roku. Współpracujemy z renomowanymi producentami surowców na całym świecie, co gwarantuje naszym odbiorcom produkty o wysokiej jakości. Posiadamy magazyn zlokalizowany w Warszawie w bezpośrednim sąsiedztwie trasy S8.

Działamy w oparciu o:

- ISO 9001:2015,
- rejestrację w EudraGMDP,
- Dobrą Praktykę Dystrybucyjną (GDP),
- zezwolenie na import i dystrybucję środków odurzających i substancji psychotropowych,
- wpis do Krajowego Rejestru Wytwórców, Importerów i Dystrybutorów Substancji Czynnych.

Zapraszamy do współpracy oraz odwiedzenia naszego stoiska D.09.
Polfa Lublin S.A.C.05A
Polfa Lublin, obecna na rynku medycznym i farmaceutycznym od ponad 75 lat, jest wiodącym polskim producentem opakowań i wyrobów medycznych jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych. To ukierunkowany na potrzeby klienta wytwórca oferujący pełen zakres opakowań i akcesoriów dla przemysłu farmaceutycznego, m. in. butelki PE, butelki i pojemniki PET, buteleczki z zakraplaczem, nakrętki oraz różnego rodzaju akcesoria z funkcją pomiarową. System Zarządzania Jakością, wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesne środowisko wytwarzania to dowód na to, że Polfa Lublin jest wiarygodnym partnerem biznesowym.
Polpak Sp. z o.o.D.11
Polpak Packaging to 30 lat doświadczenia w branży opakowaniowej!

Nasza oferta to:

atomizery, dozowniki, opakowania airless, słoje aluminiowe, a także kroplomierze wraz z ze szklanymi butelkami; spryskiwacze, spieniacze, mini triggery oraz nakrętki typu flip top, disc-top i push-pull.

Termokurczliwa folia poliolefinowa - zewnętrzne zabezpieczenie artykułów spożywczych oraz przemysłowych.

Polpak jest także producentem profesjonalnych linii pakujących w opakowania typu doypack, saszetki, czy w kartony.
PQE Poland Sp. z o.o.C.34
PQE Group jest organizacją zajmującą się Contract Quality i dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie jakości w obszarach GCP, GLP, GMP i GDP w branży Life Science. Jako międzynarodowa grupa 2000 pracowników, składamy się z 48 narodowości i pracujemy w ponad 25 językach. W szerokim portfolio PQE znajduje się wsparcie dla firm różnej wielkości i przekraczanie standardów Compliance. Tworzymy wartość dla naszych klientów, oddając do ich dyspozycji nasze multidyscyplinarne zespoły i wiedzę, umożliwiając naszym klientom osiągnięcie i utrzymanie Compliance z najnowszymi regulacjami oraz stworzenie bezpieczniejszego środowiska farmaceutycznego.
Pro-mill s. c. Adam Tymoszewski Michał KonickiC.36
Projektujemy i produkujemy urządzenia procesowe oraz linie technologiczne. Koncentrujemy się na sektorze farmaceutycznym, kosmetycznym, biotechnologicznym i spożywczym. Pomagamy również przy tworzeniu innowacyjnych linii pilotażowych działów R&D oraz instytutów naukowych. Nasz zespół tworzą doświadczeni inżynierowie o różnych specjalizacjach. Trzon zespołu tworzą absolwenci Inżynierii Chemicznej i Procesowej wspierani przez inżynierów mechaników i automatyków. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne oprogramowanie projektowe 3D (Solidworks) oraz dobrze wyposażone zaplecze warsztatowe pozwala nam na realizację złożonych projektów.
PROFILAB s.c.E.18
Od początku działalności tj. od 1995 roku specjalizujemy się w produkcji i handlu jednorazowymi wyrobami z tworzyw sztucznych dla laboratoriów analitycznych służby zdrowia oraz laboratoriów przemysłowych, naukowych, weterynaryjnych, spożywczych czy też ochrony środowiska. Ofertę handlową PROFILAB-u można podzielić na następujące grupy: - wyroby z tworzyw sztucznych, - wyroby szklane, - przyrządy i urządzenia laboratoryjne, - wyroby o charakterze pomocniczym. Potwierdzeniem właściwej jakości oferowanych przez nas wyrobów jest stała weryfikacja ich parametrów użytkowych dokonywana w przedsiębiorstwie oraz przez zewnętrzne jednostki certyfikacyjne.
Romaco GroupC.16
Romaco is a leading international supplier of processing and packaging equipment specializing in engineering technologies for pharmaceutical products. The Group provides individual machines, lines and turnkey solutions for manufacturing, filling and packing powders, granulates, pellets, tablets, capsules, syringes, liquids and medical devices. The company also serves the food and chemical industries. Through its various technologies, Romaco is committed to sustainable production and to systematically reducing CO2 emissions.  The Romaco Group has its headquarters in Karlsruhe (Germany) and is part of the Truking Group, a globally operating high-tech enterprise based in Changsha (China). Truking’s core competency is handling and filling pharmaceutical liquids.    Romaco operates from five European business sites, with a broad portfolio comprised of seven established product brands. Noack and Siebler (Karlsruhe, Germany) supply blister, heat-sealing and rigid tube filling machines. Macofar (Bologna, Italy) markets technologies for filling sterile and non-sterile powders and liquids. Promatic (also Bologna, Italy) specializes in cartoners, track & trace systems and case packers. Kilian (Cologne, Germany) is a leading manufacturer of tablet presses. Innojet (Steinen, Germany) is in the business of granulating and coating fine solid particles. Tecpharm (Barcelona, Spain) offers tablet coating technologies.    More than 850 highly skilled and committed Romaco employees are dedicated to the development of future product technologies and to the continuous implementation of internal improvement processes. The Romaco Group’s multi-brand system solutions are sold worldwide through nine Sales & Service Centers and a dense network of local agent organizations. Over 12,000 installations delivered by Romaco are currently in use in more than 180 different countries.  For more information about the Romaco Group, visit www.romaco.com
Ryszard Jarża TranslationsA.06
Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne dla najbardziej wymagających klientów, ze szczególnym uwzględnieniem sektora life sciences. Jako potrójnie certyfikowane biuro tłumaczeń dbamy o jakość i minimalizujemy ryzyko. Pomożemy także napisać instrukcję używania, podręcznik, pomoc do aplikacji, procedurę, dokumenty systemu jakości, informację prasową i nie tylko. Zgodnie z wymaganiami formalnymi i użytkowymi. Znajdujemy wspólny język ze specjalistami z różnych dziedzin.
SEA VisionC.22
SEA Vision jest wiodącym dostawcą systemów wizyjnych dla przemysłu farmaceutycznego, budującym swój sukces na doskonałości swoich rozwiązań technologicznych do kontroli jakości produktów, systemach Track & Trace oraz Pharma Industry 4.0. Wieloletnie doświadczenie w innowacyjnych projektach i stałe zaangażowanie w badania i rozwój zapewniają, że firma oferuje swoim klientom najlepsze możliwe rozwiązania technologiczne dla bardzo złożonych innowacyjnych projektów. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.seavision-group.com
SHIM-POL A.M. BorzymowskiC.01
„Shim-Pol A.M. Borzymowski” od ponad 30 lat dostarcza szerokie spektrum urządzeń i akcesoriów do szeroko pojętej analizy właściwości chemicznych i mechanicznych materiałów i substancji występujących w otoczeniu. Aparatura SHIMADZU jest stosowana w laboratoriach naukowych (uczelnie, instytuty), w przemyśle (elektronika, farmacja, żywność, górnictwo, hutnictwo), medycynie, biomateriałach, laboratoriach policyjnych i wojskowych oraz w ochronie środowiska. https://www.shim-pol.pl/
Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Przemysłu OrganicznegoA.12
W Łukasiewicz–IPO posiadamy wieloletnie doświadczenie w badaniach eko- i toksykologicznych m.in. produktów leczniczych oraz kosmetycznych. Posiadamy najszerszą ofertę badań in vitro w Polsce prowadzonych w systemie jakości Dobrej Praktyki Laboratoryjnej, oferując klientowi ocenę działania cytotoksycznego, drażniącego/żrącego na oko/skórę, uczulającego i mutagennego. Posiadamy zaplecze laboratoryjne pozwalające na prowadzenie badań projektowych odpowiadających indywidualnym potrzebom klienta.
STIGEN Sp. z o.o.C.35
WYTWORNICE PARY CZYSTEJ handel@stigen.pl www.stigen.pl Polski producent wytwornic pary czystej. Generator pary czystej typu GWP to najbardziej zaawansowana technologicznie przepływowa wytwornica pary produkowana w Europie, certyfikowana przez TUV Rheinland. Dedykowana jest dla przemysłu spożywczego, klimatyzacji, sterylizacji oraz innych procesów wymagających wysokiej czystości pary.
Stockmeier Chemia Sp. z o.o. i S.S.K.E.04
Stockmeier Chemia Sp. z o.o. i S.S.K. od kilkunastu lat w Polsce dostarcza surowce m.in. do produkcji kosmetyków oraz chemii gospodarczej. W dziale chemii kosmetycznej, z wachlarza surowców zarówno do kosmetyki myjącej, jak i białej, w tym roku skupiamy się głównie na promocji substancji aktywnych zamkniętych w liposomach, emolientach oraz estrach poliglicerolu. Natomiast w branży chemii gospodarczej i instytucjonalnej, główną bieżącą uwagę przywiązujemy do alkilopoliglukozydów oraz sekwestrantów, tj.: MGDA Na3, GLDA 38% i 47%.
Surfachem Ltd.C.05
Firma Surfachem została założona w roku 1981 i jest częścią Grupy 2M Grooup of Companies. Jesteśmy niezależnym dystrybutorem specjalistycznych surowców chemicznych do Chemii Kosmetycznej oraz Gospodarczej i Samochodowej oraz Czyszczenia Przemysłowego. Ważne jest dla nas ciągłe podnoszenie standardu naszych usług. Staramy się regularnie rozszerzać portfolio wielofunkcyjnych surowców o sprawdzonej efektywności zgodnie z aktualnymi trendami i innowacjami w branży. Istotną częścią naszej oferty są produkty otrzymywane według zasad zrównoważonego rozwoju, a te naturalnego pochodzenia dostępne są także z certyfikatami COSMOS oraz określonym indeksem naturalności. Jesteśmy członkiem RSPO. Proponujemy Państwu rozbudowane portfolio receptur i prototypów, a także regularne wsparcie techniczne, aby zredukować czas potrzebny do stworzenia Waszych nowych produktów rynkowych. Zachęcamy Państwa do współpracy opartej na obustronnym zaufaniu.
Technobis Crystallization SystemsE.14
Technobis Crystallization Systems is a world leading technology provider for solid-state research, process development and formulation. Our mission is to help research succeed. With the Technobis Crystallization Systems workflow, containing the CrystalBreeder, Crystal16 and Crystalline, scientists are now able to perform well controlled crystallization studies from hit and lead identification up through process scale up and formulation.

TECHPAK GROUP Sp. z o.o.D.25
Jesteśmy podmiotem wchodzącym w skład grupy kapitałowej TECHPAK. Wraz z pozostałymi podmiotami: Techpak Development Sp. z o.o. oraz Techpak Eksport Sp. z o.o., działamy na szeroko pojętym rynku rozwiązań opakowaniowych. Swoją rolę wypełniamy produkując wszelkiego rodzaju opakowania i ekspozytory z tektury falistej i litej. Bazując na 25 letnim doświadczeniu oraz połączeniu określonej wizji z nowoczesną technologią, stale umacniamy swoją pozycję rynkową, będąc wiodącym graczem wśród producentów opakowań zarówno w Polsce jak i na terytorium Europy.
TIELE WINKLERE.03
Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla przemysłu kosmetycznego i chemicznego. Dystrybucja kompozycji zapachowych oraz innych surowców kosmetycznych stanowi podstawę naszej działalności. Oferujemy także wsparcie w zakresie produkcji kontraktowej, opakowań oraz zamknięć.
TRUKINGD.13
Founded in 2000, TRUKING has been one of the world leading comprehensive pharmaceutical equipment supplier with providing process support, core equipments, CD/DD/ED, system integration and pharma engineering to pharmaceutical industry. With rapid and high quality development by taking complete solution product development strategy, TRUKING has developed its product portfolio to cover all equipment demands of both pharmaceutical and biopharmaceutical fields for various dosage forms from upstream to downstream. To commit to the mission of “Equip global pharmaceutical manufacturing industry with intelligent wings”, TRUKING developed pharma institute in China, R&D centers in Germany and China, and built advance modern manufacturing bases in headquarters, Germany and Italy with all international regulatory certificates, such as TUV ISO9001, ISO14001, OHSAS 18001, CE, PED and ASME etc. TRUKING is providing more systematic, intelligent, and high-tech equipment solutions to global pharmaceutical industry. Some numbers:
 • 8000 employees @global
 • 3000 customers
 • 9000 running machines
 • Total asset 1.5B USD (2022)
 • Patents 2800 @global
 • 5 Factories in Europe and 2 factories in China
 • 3 R&D centers
  Truking Products Portfolio:
 • Overall Solutions for Lyophilization
 • Ampoules filling line
 • Vials filling line
 • Pre Filled Syringes
 • Overall solution for BFS
 • Autoclaves and Parts Washer
 • Isolation Technology
 • Overall solution for Biopharma sector
 • Water system solution
Unicom International Barański Sp. k.B.03
Firma UNICOM INTERNATIONAL to sprawdzony partner w produkcji i dystrybucji opakowań standardowych dla przemysłu kosmetycznego, farmaceutycznego i innych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr B.03, gdzie zaprezentujemy m.in. opakowania UniAirless o pojemnościach od 5ml do 200ml, które są produkowane w Niemczech. Są one dostępne z naszego magazynu w Warszawie, od MOQ 1000 szt.

Dekoracje, które oferujemy to sitodruk, hot-stamping, metalizacja i etykietowanie.

UNICOM INTERNATIONAL to doświadczona firma o międzynarodowej działalności, która gwarantuje najwyższą jakość opakowań i usług.
Veolia Water Technologies Sp. z o.o.C.15
Veolia Water Technologies dostarcza niezawodne rozwiązania, technologie i urządzenia w zakresie przygotowania wody i oczyszczania ścieków dla producentów branży farmaceutycznej, biotechnologicznej i kosmetycznej.

W naszej ofercie posiadamy między innymi:
 • multi-technologiczne systemy generacji wody oczyszczonej (PW), w tym tzw. zimnej WFI/ HPW - Orion®
 • kompaktowe generatory wody oczyszczonej (PW) - IonPro™ LX
 • systemy produkcji wody do iniekcji (WFI) i pary czystej (PSG)
 • systemy filtracji wody dla potrzeb laboratoryjnych, prod. Elga LabWater
 • systemy SENSA™ RO dedykowane dla przemysłu kosmetycznego
 • wyparki EVALED™ do odzysku wody oraz surowców ze ścieków z produkcji API,
 • systemy filtracji, separacji, flotacji, reaktory MBBR.
Wszystkie nasze systemy generacji wody są zgodne z wymaganiami GAMP, cGMP, ISPE, FDA, USP i Ph Eur.

 

Zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, środki chemiczne do uzdatniania wody i oczyszczania ścieków – HYDREX™,  platformę wsparcia cyfrowego - HUBGRADE™.

Veolia Water Technologies Sp. z o.o.
 • Warszawa, ul. Puławska 2, tel. +48 22 5688300
 • Kraków, ul. Balicka 48, tel. +48 12 4233866
 • Tychy, ul. Metalowa 3, tel. +48 32 2178206
e-mail: info.poland@veolia.com

www.veoliawatertechnologies.pl
WAMED-LAB Sp. z o.o.E.13
WAMED jest polskim producentem sprzętu laboratoryjnego i medycznego z bogatymi tradycjami. Nasze przedsiębiorstwo zostało założone w 1949 roku. Od początku specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości sprzętu medycznego i laboratoryjnego.

Nasza oferta, obejmuje: sterylizatory, cieplarki medyczne, kontenery sterylizacyjne, puszki i pojemniki medyczne, komory klimatyczne, inkubatory laboratoryjne, cieplarki laboratoryjne, komory badań cieplnych, suszarki, sterylizatory i elektrolizer.

Pełna oferta na stronie www.wamed.pl.

Zapraszamy na stoisko E.13
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w WarszawieF.08
Oferta Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w zakresie chemii, chemii kosmetycznej i chemii gospodarczej to atrakcyjne kierunki studiów, które prowadzone są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Kandydaci na studia dokonują wyboru pomiędzy studiami I stopnia [inżynierskimi] i II stopnia. Uczelnia proponuje także możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych na studiach podyplomowych.

Studia licencjackie:
• Kosmetologia

Studia inżynierskie:
• Chemia kosmetyczna
• Chemia ogólna
• Inżynieria ochrony zdrowia i promocja

Studia magisterskie:
• Technologia kosmetyku
• Kosmetologia

Studia podyplomowe:
• Chemia i receptura kosmetyków
• Technologia produkcji kosmetyków
• Organizacja i zarządzanie w ochronie zdrowia

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 nr 18
02-366 Warszawa
e-mail: rekrutacja@wsiiz.pl
tel.: 22 562 35 00
wsiiz.pl

Brak wyników spełniających kryteria

Translate »