Targi PCI Days to długo oczekiwane wydarzenie branżowe, skierowane do producentów i dostawców dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.

Udział w targach stanowi niepowtarzalną platformę do nawiązania nowych kontaktów, odświeżenia tych już posiadanych, poznanie nowinek rządzących obiema branżami, udziału w fascynujących, merytorycznych prelekcjach i warsztatach, a dla wielu również nieocenioną okazję do zaprezentowania światu nowego produktu lub usługi.

Premierowa edycja Targów PCI Days 2019 okazała się ogromnym sukcesem i trafionym strzałem prosto w sam środek najważniejszych potrzeb rynku przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego – wśród Wystawców na Targach PCI Days 2019 nie zabrakło firm oferujących surowce, opakowania, maszyny do produkcji leków i kosmetyków, sprzęt i urządzenia laboratoryjne, urządzenia do znakowania i etykietowania, usługi logistyczne, usługi IT i inne.

Naszymi Gośćmi byli m.in. przedstawiciele firm produkujących kosmetyki i leki: dyrektorzy i członkowie zarządów, szefowie działu badań i rozwoju, marketingu, produkcji, zakupów i wielu innych.

Targi przygotowywane są przy merytorycznej i medialnej współpracy Organizatora z najważniejszymi branżowymi instytucjami i organizacjami.

Do udziału w Targach PCI Days zaprasza Organizator, Wydawnictwo Farmacom – wydawca branżowych kwartalników i organizator prestiżowych kongresów dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.