LISTA WYSTAWCÓW 2019

Patroni Medialni

Control Engineering Polska
Misją magazynu Control Engineering Polska – marki rozpoznawanej w branży automatyki od blisko 65 lat na całym świecie i od 2003 roku na rynku polskim, jest dostarczanie informacji dla rynku sterowania, oprzyrządowania i automatyki. Chcemy przekazać czytelnikom w formie drukowanej i dostępnej on-line więcej niż jakiekolwiek inne źródło wiedzy na temat technologii, produktów, nowości i trendów służących osiągnięciu wysokiej produktywności zarówno osobistej, jak i w skali całego zakładu.
Roble sp. z o.o. Wydawca dwumiesięcznika LAB i LABportal.pl
LAB to czasopismo ukazujące się w cyklu dwumiesięcznym już od 1996 roku. Periodyk jest tak redagowany by publikowane artykuły zainteresowały i były pomocne w codziennej pracy pracowników laboratoriów w ośrodkach badawczych, naukowych, przemyśle i instytucjach państwowych. Publikacje są grupowane wg dziedzin i obszarów badawczych. Główne działy merytoryczne czasopisma to: LABORATORIA, BADANIA, TECHNIKI I METODY, AKREDYTACJA, ŚRODOWISKO, JAKOŚĆ BADAŃ.
Opakowania.com.pl
Opakowania.com.pl to portal informacyjno-biznesowy dla szeroko pojętego przemysłu opakowań. Dołączając do nas masz szansę nie tylko zaprezentować swoją firmę, ale również wypromować własne produkty i usługi! Jesteśmy zawsze na bieżąco i w centrum wydarzeń. Nasza platforma to źródło najświeższych informacji, zbiór tysięcy ogłoszeń i możliwość udziału w ciekawej dyskusji! Jeden portal – wiele możliwości!
Alfa-Print Sp. z o.o. Wydawca miesięcznika Poligrafika i Opakowanie
Opakowanie jest opiniotwórczym miesięcznikiem dedykowanym profesjonalistom branży opakowaniowej: producentom, przetwórcom, projektantom, drukarzom, a także dostawcom maszyn, urządzeń i materiałów do produkcji opakowań. Jako jedno z nielicznych pism branżowych od lat związane jest z polską nauką, propagując ją i umożliwiając jej rozwój poprzez publikację artykułów naukowych. Ukazuje się od 1955 roku.
Polki Drukarz Sp. z o.o. – wydawca tytułu „Świat DRUKU” i organizator spotkań branżowych w ramach akademia-wiedzy.eu
„Świat Druku” (The World of Printing) – wiodący i bezstronny miesięcznik dla branży poligraficznej i opakowaniowej, wydawany od 1993 roku przez Polski Drukarz sp. z o.o. Organizuje liczne konferencje i szkolenia w ramach „Akademii Wiedzy”, powołanej w celu stymulowania wymiany informacji i doświadczeń. Oferuje także bezpłatny cotygodniowy newsletter i wersję cyfrową czasopisma na jego stronie internetowej.
Wortal Plastech
Wortal Plastech to zdecydowanie największy w Polsce serwis internetowy dla firm z sektora tworzyw sztucznych i opakowań. Najświeższe informacje branżowe z kraju i ze świata, katalog firm, dynamiczna giełda ofert biznesowych, aktualne trendy cenowe oraz forum branżowe – to wszystko czyni wortal Plastech najbardziej rozpoznawalnym na rynku serwisem tematycznym dla sektora tworzyw sztucznych i opakowań, o dużym i chętnie wykorzystywanym potencjale marketingowym.

Partnerzy Merytoryczni

Big Fish Polska Sp. z o.o.
Big Fish jest międzynarodowym liderem w ocenie, rekrutacji i szkoleniach zespołów zakupowych oraz Supply Chain. Naszą misją jest tworzenie profesjonalnych zespołów zakupowych, które zapewnią osiągnięcie oczekiwanych rezultatów biznesowych w ustalonym czasie w każdych warunkach. Nasze indywidualne podejście oraz priorytet, którego celem jest dostarczanie jak najwyższego poziomu usług sprawia, ze jesteśmy rozpoznawalną firmą w dziedzinie Zakupów i Supply Chain.
Curtis Health Caps
Curtis Health Caps w trakcie 30-letniej obecności na wielu rynkach zyskał miano zaufanego partnera. Specjalizujemy się w działalności rozwojowej oraz produkcji kontraktowej kapsułek miękkich i form płynnych. Spółka posiada nowoczesny park maszynowy oraz doskonale wyposażony dział badań i rozwoju, zatrudniający wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, począwszy od usług badawczo-rozwojowych, poprzez doradztwo rejestracyjne i jakościowe, produkcję, magazynowanie i transport.

Patroni medialni