LISTA WYSTAWCÓW 2019

Patroni Medialni

Świat Przemysłu Kosmetycznego
„Świat Przemysłu Kosmetycznego”, to specjalistyczny kwartalnik branżowy skierowany do producentów przemysłu kosmetycznego oraz dostawców, oferujących produkty i usługi dla branży kosmetycznej. Magazyn jest źródłem wiedzy z zakresu rynku, legislacji, produkcji, badań i rozwoju, opakowań, wzornictwa, maszyn, rozwiązań technologicznych oraz usług dla przemysłu kosmetycznego. Na łamach kwartalnika, prezentowane są także aktualności z branży kosmetycznej, zmiany legislacyjne, informacje związane z aktywnością polskich i zagranicznych firm tworzących rynek. Przedstawiamy także bieżące trendy oraz różnego rodzaju ciekawostki z kraju i ze świata, związane z branżą kosmetyczną.
Świat Przemysłu Farmaceutycznego
“Świat Przemysłu Farmaceutycznego” dedykowany jest producentom przemysłu farmaceutycznego oraz dostawcom oferującym produkty i usługi dla branży farmaceutycznej. Kładąc nacisk na kompleksowość przekazywanej wiedzy, na łamach magazynu publikujemy artykuły w tematach m.in.: badań i rozwoju, produkcji, opakowań, nowych technologii, logistyki, automatyki i informatyki, zmian prawnych, czy bieżących wydarzeń z branży. „Świat Przemysłu Farmaceutycznego” w wydaniu drukowanym trafia do pracowników z ponad 110 zakładów farmaceutycznych oraz do instytucji, uczelni i firm ze środowiska branżowego. Szeroki dostęp do „Świata Przemysłu Farmaceutycznego” zapewnia również dystrybucja tytułu za pośrednictwem wersji elektronicznej, jak również kolportaż na targach krajowych oraz zagranicznych.
Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego
Kosmetyczni.pl to organizacja skupiająca blisko 180 firm działających w branży kosmetycznej. Członkami są producenci i dystrybutorzy kosmetyków, laboratoria, firmy doradcze oraz ośrodki dydaktyczne, a także dostawcy opakowań i surowców. Są z nami zarówno międzynarodowe korporacje, sztandarowe polskie firmy kosmetyczne jak również małe rodzinne przedsiębiorstwa.
Związek skutecznie działa na rzecz proponowanych przez firmy członkowskie rozwiązań, zmieniając je w obowiązujące przepisy prawne, edukuje i szkoli podnosząc poziom całego sektora.
Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego
Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego działa od roku 1992 i jest jedyną organizacją w Polsce działającą w oparciu o synergię przemysłu kosmetycznego i środków czystości. Reprezentuje ponad 120 firm.
Członkowie Stowarzyszenia to uznani producenci i dystrybutorzy, a także sieci handlowe, dostawcy surowców oraz inne firmy współpracujące z branżami kosmetyczną i detergentową. Dzięki przynależności do Stowarzyszenia zyskują aktualną informację i wsparcie z zakresu informacji o obowiązkach płynących z legislacji branżowej – polskiej i europejskiej.
Stowarzyszenie jest członkiem międzynarodowych organizacji branżowych: Cosmetics Europe, Międzynarodowego Stowarzyszenia Producentów Mydeł, Detergentów i Środków Czystości A.I.S.E. oraz Europejskiej Federacji Aerozolowej FEA.
COBRO – Instytut Badawczy Opakowań
Badania opakowań:
• do kontaktu z żywnością
• właściwości fizyko-mechanicznych i cech użytkowych
• do transportu materiałów niebezpiecznych
• zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem przez dziecko
• testy biodegradacji i kompostowania
• ocena cyklu życia (LCA)
• obliczanie emisji gazów cieplarnianych
Certyfikacja opakowań:
• do transportu materiałów niebezpiecznych
• na znak przydatności do ponownego przetwórstwa
• zabezpieczonych przed otwarciem przez dziecko
• przydatnych do kompostowania
• zawartości surowców odnawialnych
Opinie, ekspertyzy, analizy, doradztwo
Polska Izba Opakowań
Polska Izba Opakowań jest organizacją samorządu przedsiębiorców skupiającą producentów opakowań, materiałów opakowaniowych, maszyn i urządzeń dla przemysłu opakowań. Jest reprezentantem interesów tego środowiska. Udziela wsparcia w rozwoju firm. Zapewnia obsługę edukacyjno-informacyjną. Wspiera działania na rzecz promocji i marketingu. Organizuje misje gospodarczo-promocyjne i marketingowo-informacyjne. Wspiera obecność firm-członków Izby na polskim rynku oraz na rynkach zagranicznych.
Control Engineering Polska
Misją magazynu Control Engineering Polska – marki rozpoznawanej w branży automatyki od blisko 65 lat na całym świecie i od 2003 roku na rynku polskim, jest dostarczanie informacji dla rynku sterowania, oprzyrządowania i automatyki. Chcemy przekazać czytelnikom w formie drukowanej i dostępnej on-line więcej niż jakiekolwiek inne źródło wiedzy na temat technologii, produktów, nowości i trendów służących osiągnięciu wysokiej produktywności zarówno osobistej, jak i w skali całego zakładu.
Roble sp. z o.o. Wydawca dwumiesięcznika LAB i LABportal.pl
LAB to czasopismo ukazujące się w cyklu dwumiesięcznym już od 1996 roku. Periodyk jest tak redagowany by publikowane artykuły zainteresowały i były pomocne w codziennej pracy pracowników laboratoriów w ośrodkach badawczych, naukowych, przemyśle i instytucjach państwowych. Publikacje są grupowane wg dziedzin i obszarów badawczych. Główne działy merytoryczne czasopisma to: LABORATORIA, BADANIA, TECHNIKI I METODY, AKREDYTACJA, ŚRODOWISKO, JAKOŚĆ BADAŃ.
Opakowania.com.pl
Opakowania.com.pl to portal informacyjno-biznesowy dla szeroko pojętego przemysłu opakowań. Dołączając do nas masz szansę nie tylko zaprezentować swoją firmę, ale również wypromować własne produkty i usługi! Jesteśmy zawsze na bieżąco i w centrum wydarzeń. Nasza platforma to źródło najświeższych informacji, zbiór tysięcy ogłoszeń i możliwość udziału w ciekawej dyskusji! Jeden portal – wiele możliwości!
Alfa-Print Sp. z o.o. Wydawca miesięcznika Poligrafika i Opakowanie
Opakowanie jest opiniotwórczym miesięcznikiem dedykowanym profesjonalistom branży opakowaniowej: producentom, przetwórcom, projektantom, drukarzom, a także dostawcom maszyn, urządzeń i materiałów do produkcji opakowań. Jako jedno z nielicznych pism branżowych od lat związane jest z polską nauką, propagując ją i umożliwiając jej rozwój poprzez publikację artykułów naukowych. Ukazuje się od 1955 roku.
Polki Drukarz Sp. z o.o. – wydawca tytułu „Świat DRUKU” i organizator spotkań branżowych w ramach akademia-wiedzy.eu
„Świat Druku” (The World of Printing) – wiodący i bezstronny miesięcznik dla branży poligraficznej i opakowaniowej, wydawany od 1993 roku przez Polski Drukarz sp. z o.o. Organizuje liczne konferencje i szkolenia w ramach „Akademii Wiedzy”, powołanej w celu stymulowania wymiany informacji i doświadczeń. Oferuje także bezpłatny cotygodniowy newsletter i wersję cyfrową czasopisma na jego stronie internetowej.
Wortal Plastech
Wortal Plastech to zdecydowanie największy w Polsce serwis internetowy dla firm z sektora tworzyw sztucznych i opakowań. Najświeższe informacje branżowe z kraju i ze świata, katalog firm, dynamiczna giełda ofert biznesowych, aktualne trendy cenowe oraz forum branżowe – to wszystko czyni wortal Plastech najbardziej rozpoznawalnym na rynku serwisem tematycznym dla sektora tworzyw sztucznych i opakowań, o dużym i chętnie wykorzystywanym potencjale marketingowym.
ELAMED Sp. z o.o. Sp. k. „Laboratorium – Przegląd Ogólnopolski”
„Laboratorium – Przegląd Ogólnopolski’ jest czasopismem branżowym podejmującym zagadnienia związane z praktycznymi aspektami funkcjonowania wszelkiego rodzaju laboratoriów: przemysłowych, środowiskowych, naukowych, kontrolnych i innych. Tematy poszczególnych wydań adresujemy do kadry zarządzającej i pracowników laboratoriów. Interdyscyplinarna tematyka czasopisma łączy w sobie zagadnienia z różnych dziedzin nauki i techniki: chemii, biochemii, mikrobiologii, metrologii, inżynierii, a także prawa, zarządzania i finansów. Na łamach pisma prezentujemy wywiady z przedstawicielami świata nauki i biznesu, publikujemy specjalistyczne artykuły ukazujące prace laboratoriów z terenu całej Polski oraz przeglądy produktów.
Misją czasopisma jest dostarczanie fachowej wiedzy i praktycznych rozwiązań problemów spotykanych w codziennej pracy laboratoryjnej.
Logistyka Produkcji
Logistyka Produkcji – menedżerski tytuł prezentujący kluczowe zagadnienia dotyczące zarządzania produkcją oraz rynku dostawców usług i urządzeń dla sektora produkcji. Niezależne i opiniotwórcze źródło informacji o technologiach, produktach i usługach. Czytelnicy znajdą tu najświeższe informacje z rynku, szeroką bazę artykułów, raportów, przykłady wdrożeń oraz najnowszych rozwiązań w zakresie zarządzania oraz IT.
Laboratoria.net
Portal Laboratoria.net to pierwszy i największy tego typu branżowy portal w Polsce. Już od roku 2004 serwis zajmuje się szeroko pojętymi zagadnieniami laboratoryjnymi. Skierowany jest do osób zawodowo związanych z branżą laboratoryjną, jak i wszystkich poszukujących informacji w tym zakresie (nauka, technologie, innowacje.). Specyfika publikacji w Internecie pozwala na codzienną, stałą aktualizację i rozbudowę serwisu oraz poszerzanie bazy artykułów i katalogu firm. Laboratoria.net notuje wejścia ok. 112 000 użytkowników miesięcznie (dziennie ponad 4000 unikalnych wejść). Współpracujemy z Wiedza i Życie, Granty na Badania czy Polską Agencją Nauk.
PACKAGING POLSKA Wydawca: EUROPEAN MEDIA GROUP Sp. z o. o.
PACKAGING POLSKA to nowoczesny magazyn dla branży opakowaniowej. Za cel stawia sobie nie tylko rzetelne informowanie, ale przede wszystkim zwrócenie uwagi na wzajemne relacje w globalnie rozumianym świecie opakowań. Skierowany jest do wszystkich, którzy mają do czynienia z opakowaniem: począwszy od projektu, poprzez materiały i produkcję, a na usługach logistycznych skończywszy. PACKAGING POLSKA jest organizatorem ogólnopolskiego konkursu na najlepsze opakowanie roku ART OF PACKAGING.
Izba Gospodarcza „FARMACJA POLSKA”
Izba Gospodarcza „FARMACJA POLSKA” powstała w 1992r. Jest pierwszą i najdłużej działającą organizacją w branży farmaceutycznej zrzeszającą na zasadach dobrowolności podmioty gospodarcze prowadzące w Polsce działalność w zakresie wytwarzania, importu oraz obrotu produktami leczniczymi i wyrobami medycznymi. Aktualnie zrzesza 118 podmiotów, wśród których znajdują się krajowi i zagraniczni producenci leków – generycznych i innowacyjnych oraz hurtownie farmaceutyczne. Szeregi Izby zasilają również firmy prowadzące działalność consultingową dla sektora farmaceutycznego. Podstawowym celem Izby jest ochrona praw jej członków i reprezentowanie ich interesów, w tym gospodarczych, wobec organów władzy państwowej oraz przed instytucjami właściwymi ze względu na charakter prowadzonej działalności. Prezesem Izby od 27 lat jest Irena Rej.
Chemia i Biznes. Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej
‘Chemia i Biznes. Rynek Kosmetyczny i Chemii Gospodarczej’ to kwartalnik biznesowo-informacyjny prowadzony przez EPS Media, stworzony z myślą o firmach poszukujących rzetelnej, aktualnej i profesjonalnie przygotowanej informacji na temat przemysłu kosmetycznego i środków czystości. Poprzez portal www.chemiaibiznes.com.pl oraz czasopismo czytelnicy są informowani o sytuacji na rynku chemii gospodarczej i kosmetycznym, trendach, tendencjach, perspektywach. Czytelnikami są poszukujący dostawców lub odbiorców usług i produktów, pracownicy firm produkcyjnych, dystrybucyjnych i usługowych, w tym kadra zarządzająca, pracownicy działów marketingu i sprzedaży oraz działów R&D.

Partnerzy Merytoryczni

Big Fish Polska Sp. z o.o.
Big Fish jest międzynarodowym liderem w ocenie, rekrutacji i szkoleniach zespołów zakupowych oraz Supply Chain. Naszą misją jest tworzenie profesjonalnych zespołów zakupowych, które zapewnią osiągnięcie oczekiwanych rezultatów biznesowych w ustalonym czasie w każdych warunkach. Nasze indywidualne podejście oraz priorytet, którego celem jest dostarczanie jak najwyższego poziomu usług sprawia, ze jesteśmy rozpoznawalną firmą w dziedzinie Zakupów i Supply Chain.
Curtis Health Caps
Curtis Health Caps w trakcie 30-letniej obecności na wielu rynkach zyskał miano zaufanego partnera. Specjalizujemy się w działalności rozwojowej oraz produkcji kontraktowej kapsułek miękkich i form płynnych. Spółka posiada nowoczesny park maszynowy oraz doskonale wyposażony dział badań i rozwoju, zatrudniający wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, począwszy od usług badawczo-rozwojowych, poprzez doradztwo rejestracyjne i jakościowe, produkcję, magazynowanie i transport.

Patroni medialni