Wyszukaj wystawcę
Szukaj
A-SENSE SP. Z O.O.D.01
A-Sense to polska firma chemiczna założona na początku 2017 roku

Naszym celem jest rozwój poprzez opracowywanie i wdrażanie nowych technologii oraz produkcję specjalistycznych chemikaliów, w tym syntezę na zamówienie. Nasza firma działa w sercu rolniczej Polski i ma dostęp do wielu surowców pochodzenia naturalnego.

Oferta dla klientów B2B, bez konkurowania z klientami

Produkty najwyższej, powtarzalnej jakości

Elastyczność i otwartość na wszelkie technologie

Produkty dostosowane do konkretnych potrzeb klienta

Pełna odpowiedzialność za produkt

Analizy LC/MS i GC/MS
ACHEMD.28
ACHEM od 20-tu lat specjalizuje się w dostawie rozwiązań ciągłego monitoringu temperatury i wilgotności ze szczególnym uwzględnieniem branży farmaceutycznej oraz wymagań FDA 21 CFR part 11.

Jesteśmy dystrybutorem precyzyjnych urządzeń pomiarowych firmy T&D Japan, będącej globalnym dostawcą rejestratorów warunków środowiskowych. Zapewniamy sprzedaż oraz serwis urządzeń, świadczymy usługi mapowania, kalibracji, walidacji skomputeryzowanych systemów pomiarowych zgodnie z wymogami GAMP 5. Nieustannie rozwijamy się zapewniając klientom wszechstronne wsparcie.
AG LABD.30
AG LAB to dostawca specjalistycznych urządzeń laboratoryjnych takich jak komory klimatyczne, termostaty kalibracyjne, piece technologiczne oraz liofilizatory. Naszą specjalnością są urządzenia w których kontrolowana jest temperatura w zakresie od -100ᵒC do +600ᵒC ze stabilnością sięgającą kliku mili Kelvinów.Współpraca z firmą Kambič, która od ponad 30 lat zajmuje się budową urządzeń laboratoryjnych, pozwala na zaoferowanie Użytkownikom dedykowanych rozwiązań, w których parametry takie jak temperatura, wilgotność czy próżnia są precyzyjne kontrolowane, zarówno w skali „table top” jak również „walk-in”.
AlsicoC.39
Jesteśmy globalnym dostawcą odzieży do pomieszczeń czystych, stref czystych, środowisk ESD i sal operacyjnych. Opracowujemy, produkujemy i dostarczamy wysokiej jakości odzież firmom wynajmującym, użytkownikom końcowym i wyspecjalizowanym dystrybutorom. Jesteśmy częścią grupy Alsico, specjalisty w dziedzinie odzieży roboczej z ponad 80-letnim doświadczeniem. Alsico contamination control jest jednostką biznesową grupy Alsico. Dzięki temu możemy w 100% skoncentrować się na naszej podstawowej działalności: ochronie środowiska.

Jako trzydziestoletni lider rynku w branży pomieszczeń czystych, w Alsico zauważyliśmy, że istnieje duże zapotrzebowanie na przejrzysty i kompletny asortyment odzieży do pomieszczeń czystych i stref czystych. Dzięki ścisłej współpracy z klientami końcowymi i firmami oferującymi wynajem mogliśmy stworzyć własną kompletną kolekcję be.clean. W naszej kolekcji be.clean znajdziesz odzież wymaganą do pracy w kontrolowanym środowisku.
AMEX CP Sp. z o.o.E.16
AMEX-CP jest oficjalnym dystrybutorem firmy SANISURE® w Polsce, która jest światowym liderem w projektowaniu, opracowywaniu i produkcji rozwiązań jednorazowego użytku dla przemysłu bioprocesowego, produkcji leków i szczepionek oraz innych zastosowań biotechnologicznych i farmaceutycznych. W swojej ofercie posiadamy także szeroki zakres pomp perystaltycznych i niezbędne do nich akcesoria, a także rozbudowany system monitorowania i kontroli procesów.
ANALYTICAL R&DE.24
Laboratorium Badawcze ANALYTICAL R&D Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku analityki farmaceutycznej i kosmetycznej.

  ANALYTICAL R&D  posiada szeroki zakres usług m .in.:
- Opracowanie metod analitycznych i/lub ich optymalizacja,
- Walidację metod analitycznych, wdrożenie metod analitycznych,
- Badania stabilności,
- Szeroki zakres analiz m. in. badanie zawartości i tożsamości:

Laboratorium dysponuje wykwalifikowanym i doświadczonym Personelem oraz nowoczesną aparaturą kontrolno-pomiarową m. in.:

- GC ( FID, TCD, FTD, MS/MS )
- HPLC ( DAD, ELSD, FLD, RI, ECD )
- ICP-OES, ICP-MS,
- FTIR.  

ANALYTICAL R&D nieustannie poszerza wachlarz możliwości sprzętowych i badawczych by zapewnić swoim Klientom kompleksową ofertę w zakresie R&D oraz kontroli jakości.  

Firma posiada certyfikat GMP oraz Zezwolenie na Wytwarzanie w zakresie Kontroli Jakości.
Aniflex Głowacka Wojtaszek Sp. J.B.04
Firma Aniflex należy do czołowych producentów etykiet samoprzylepnych, termokurczliwych oraz opakowań typu flexible packaging. Od ponad 21 lat nieustannie doskonali umiejętności swoich pracowników oraz modernizuje park maszynowy, aby sprostać najbardziej wymagającym zleceniom. Jako jedna z nielicznych firm w branży dysponuje dwiema uzupełniającymi się technologiami druku – fleksograficzną i cyfrową, – co pozwala na optymalizację kosztów zarówno dla dużych, jak i małych nakładów etykiet i opakowań.
Argenta Sp. z o.oD.25
Argenta to wiodący dystrybutor produktów dla branży diagnostycznej i mikrobiologicznej w Polsce. Posiadamy szeroki asortyment produktów niezbędnych do profesjonalnego wyposażenia laboratoriów - od najmniejszego asortymentu po analizatory diagnostyczne, zapewniające płynną pracę laboratorium. Posiadamy asortyment niezbędny do wszelakich analiz, testów jakościowych i ilościowych na każdym etapie procesu w środowisku laboratoryjnym, jak i produkcyjnym w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym. Dysponujemy najszerszym portfolio dedykowanym do kontroli czystości, materiałów kontrolnych i szczepów wzorcowych, materiałów zużywalnych, systemów i zestawów do poboru oraz transportu prób czy urządzeń do badania czystości mikrobiologicznej środowiska produkcji.
AvantorC.19
VWR, jako kanał dystrybucyjny Avantor®, firmy z listy Fortune 500, jest wiodącym globalnym dostawcą produktów i usług w dziedzinie Life Science oraz innych gałęziach przemysłu, w tym przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego, edukacji, przemysłu z sektora rządowego, opieki medycznej i zaawansowanych technologii.

Oferujemy zintegrowane i spójne doświadczenia zakupowe, zoptymalizowane pod kątem sposobu prowadzenia działalności przez naszych klientów, wspierane przez silną globalną sieć dystrybucyjną.

Nasza platforma zakupowa zapewnia łatwy i wygodny dostęp do szerokiego portfolio produktów naszych własnych marek, jak również marek tysięcy innych producentów.

Avantor jest zaufanym globalnym partnerem dla klientów i dostawców z obszarów Life Science, zaawansowanych technologii oraz przemysłu materiałów stosowanych.
B&L International Sp. z o.o.B.01
B&L International jest przedstawicielem zachodnioeuropejskich firm produkujących urządzenia pomiarowe, wykonawcze i sterujące z dziedziny automatyki przemysłowej. Jesteśmy dostawcą podzespołów automatyki do ciepłownictwa, klimatyzacji i wentylacji w tym automatyki do klap ppoż. i oddymiających. Dostarczamy również urządzenia dla przemysłu w wersjach standardowych oraz w wykonaniach specjalnych w tym Ex.

Oferujemy:

- Systemy monitoringu parametrów powietrza RMS ROTRONIC

- Kalibrację mierników wilgotności i temperatury

- Przetworniki, mierniki oraz rejestratory wilgotności i temperatury firmy ROTRONIC

- Stacyjki do pomiaru aktywności wody firmy ROTRONIC AG.

- Siłowniki elektryczne do przepustnic oraz zaworów firmy GRUNER

- Siłowniki o podwyższonym stopniu ochrony IP66 ELODRIVE

- Siłowniki, czujniki i przetworniki w wykonaniu przeciwwybuchowym (Ex) firmy SCHISCHEK zgodne z dyrektywą ATEX.

- Zawory 3-drogowe z siłownikami GRUNER oraz ELODRIVE.

- Przetworniki i czujniki ciśnienia firmy HUBA CONTROL AG.

- Elementy automatyki do wentylacji i klimatyzacji firmy SONTAY.

- Mierniki prędkości i przepływu powietrza firmy SWEMA.

- Termostaty przeciwzamrożeniowe, czujniki przepływu
BART SP. Z O.O. | BT CLEANROOM EngineeringC.27
BART Sp. z o. o. specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu systemów wentylacji przemysłowej, układów odpylania i odkurzania procesowego w wielu gałęziach przemysłu. Realizuje także kompleksową obsługę inwestycji przemysłowych w formule „projektuj i buduj”. Dla potrzeb usług i rozwiązań adresowanych do pomieszczeń czystych stworzyła markę BT Cleanroom Engineering® wdrażając rozwiązania pozwalające na utrzymanie wysokiego stopnia czystości powietrza, absolutnej sterylności mikroklimatu pomieszczeń produkcyjnych i badawczych. Ich podstawą są instalacje wentylacji precyzyjnej, odciągi technologiczne i stanowiskowe, systemy centralnego odkurzania, specjalistyczna zabudowa higieniczna typu Cleanroom wraz z instalacjami technologicznymi i peryferyjnymi oraz instalacje niskoprądowe RMS i BMS. Spełnia wysokie wymagania branży chemicznej, biotechnologicznej, wysokiej technologii, naukowo-badawczej i laboratoryjnej, spożywczej i farmaceutycznej, a w szczególności sektora produkcji leków. Szczegóły prezentuje na dedykowanej stronie www.btcleanroom.pl.

Rozwiązania BT Cleanroom Engineering® dla precyzyjnej kontroli parametrów powietrza:

  • Instalacje HVAC i Klimatyzacji Precyzyjnej• Systemy RMS i BMS, Automatyka Przemysłowa

   • Odciągi Technologiczne i Odpylanie

   • Systemy Centralnego Odkurzania dedykowane pomieszczeniom czystym

   • Zabudowa pomieszczeń czystych

   • Instalacje technologiczne i peryferyjne dla pomieszczeń typu Cleanroom.
Usługi BT Cleanroom Engineering® :

 • Projektowanie i Engineering dla pomieszczeń czystych typu Cleanroom• Montaż pomieszczeń czystych

  • Walidacja, Badania i Pomiary (rozruchy z precyzyjną regulację parametrów powietrza, regulacja nawiewów, wywiewów i kaskady ciśnień pomiędzy pomieszczeniami, pomiary parametrów powietrza w pomieszczeniach czystych,

  • Klasyfikacja czystości powietrza wg norm GMP i PN-EN ISO

  • Kwalifikacja IQ, OQ i PQ

  • Doradztwo, Szkolenia i Serwis (okresowe przeglądy konserwacyjne, serwis systemów i urządzeń)

  • Oferta ramion odciągowych laboratoryjnych, systemów centralnego odkurzania dedykowanych dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego
BART Sp. z o.o.

Będzińska 41/I, 41-205 Sosnowiec tel. +48 32 256 22 33, e-mail: info@bart-vent.pl www.bart-vent.pl
Berry GlobalB.46
Innovation for the World. Solutions for You.

Berry Global to grupa 265+ fabryk produkujących opakowania plastikowe dla farmacji, kosmetyki, chemii gospodarczej, żywności, napojów i innych.

Jako lider na światowym rynku opakowań, dzięki naszym zaawansowanym technologiom i wiedzy fachowej z całego świata, tworzymy innowacyjne opakowania, które poprawiają życie ludzi i planety. Oprócz gotowych opakowań do produktów Rx czy OTC do oczu, nosa, gardła, syropów, maści, tabletek, suplementów diety, dermokosmetyów i innych, współpracujemy z klientami w celu opracowywania, projektowania i wytwarzania unikatowych i innowacyjnych opakowań zawsze z myślą o gospodarce o obiegu zamkniętym. Nasze pionierskie i innowacyjne rozwiązania przynoszą korzyści naszym klientom na każdym etapie ich podróży. www.berryglobal.com Zapraszamy! izabelabaran@berryglobal.com
BIO PLASTICS & Recycling GmbH & Co. KGF.06
We at BIO Plastics & Recycling GmbH Co. KG have made it our task to supply our customers with multiple award-winning, high-quality PCR and PIR plastic granules and to develop solutions together to enable future CO² reduction and a CO²-neutral manufacturing process to be able to Through our own research and development, we have created a unique production process with which we can guarantee high type and color purity for all our granules. As a result, we are able to offer the granules for a wide variety of industries for the production of plastics and packaging materials. These currently include high-quality cosmetic products, toys and even materials that come into contact with food in accordance with the requirements of Regulations (EU) No. 10/2011, (EC) No. 1223/2009 and EN 71-3. As a second focus, we deal with biodegradable and compostable BIO polymers based on renewable raw materials. In addition, we compound these plastics to achieve an ideal combination of mechanical and thermal properties for your application.
Bioanalytic sp. z o. o.E.16
Od ponad 25 lat dostarczamy unikalne rozwiązania laboratoryjne, które usprawniają i optymalizują pracę w laboratoriach na obszarze Polski oraz Europy. Jesteśmy dystrybutorami cenionych producentów aparatury analitycznej oraz wyposażenia laboratoryjnego. Nasza oferta obejmuje systemy LC-MS/MS firmy Sciex, urządzenia do badania uwalniania substancji czynnej oraz materiały zużywalne, urządzenia do przygotowania próbki, akcesoria do chromatografii cieczowej oraz inne produkty, które znajdują zastosowanie w codziennej pracy laboratoryjnej w branży farmaceutycznej.
bioMérieux Polska Sp. z o.o.E.14
Międzynarodowa firma bioMérieux z niesłabnącym zaangażowaniem wciąż dąży do poprawy zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. Naszą misją jest również dostarczanie przemysłowi farmaceutycznemu i kosmetycznemu innowacyjnych i precyzyjnych technologii.

W branży przemysowej zapewniamy naszym klientom rozwiązania do kontroli jakości mikrobiologicznej. Tym samym umożliwiamy im szybkie i bezpieczne dostarczanie pacjentom odpowiednich leków, a konsumentom sprawdzonych kosmetyków. Nasze podejście gwarantuje, że każda faza produkcji spełnia najwyższe standardy jakości, co przekłada się na zaufanie i bezpieczeństwo odbiorców.

Nasz oferta obejmuje m.in. automatyczne rozwiązania do badania czystości mikrobiologicznej produktów i środowiska, identyfikacji drobnoustrojów, standaryzowane szczepy wzorcowe bakterii i grzybów, testy w kierunku Mycoplasma oraz odczynniki do badania endotoksyn bakteryjnych w oparciu o rekombinowany faktor rFC.
BLÜCHER METALB.49
Producent odwodnień liniowych, wpustów przemysłowych ze stali nierdzewnej oraz rur w systemie kielichowym. W naszym portfolio znajdziecie Państwo :

 1. Odwodnienia liniowe, do różnego typu posadzek poprzez winyl, żywicę, płytki, beton zacierany
 2. Wpusty łazienkowe, przemysłowe, rewizje etc.
 3. Kompletny system rur w systemie kielichowym = PUSH FIT, od średnicy Ø40mm aż do Ø315mm
BrokelmannA.07
Jesteśmy firmą Brokelmann, cenionym producentem urządzeń ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczego. Nasze produkty są doceniane za niezawodność i zaawansowane rozwiązania technologiczne, optymalizujące procesy produkcyjne i standardy bezpieczeństwa. Jako wiodący producent w Europie i globalny dostawca, świadczymy usługi dla różnych branż. Współpracujemy również z firmami farmaceutycznymi, dostarczając sprzęt i doradzając w doborze rozwiązań spełniających rygorystyczne normy branży.
Bruker PolskaE.18
Bruker Polska Sp. z o.o. oferuje szeroki zakres spektrometrów FT-IR, FT-NIR oraz RAMAN do kontroli jakości, jak i zaawansowanych prac naukowo-badawczych. Nasze portfolio obejmuje zarówno kompaktowe, przenośne, jak i potężne instrumenty badawcze. Bruker oferuje systemy i oprogramowanie w pełnej zgodności z regulacjami GMP/GLP/cGMP.
BYK-Gardner GmbHE.19
BYK-Gardner – Complete QC solutions BYK-Gardner is committed to providing you with quality products and services. We strive to be your partner in helping you provide better products to your customers. We offer complete system solutions to solve your problems in areas of color, appearance and physical properties. BYK-Gardner is part of Altana and a direct subsidiary of BYK-Chemie. Together with BYK-Chemie, we offer complete and unique solutions for you, our customers:
  • Additives to improve the performance of coatings and plastics
 
 • Instruments to objectively measure color, appearance and physical properties of coatings and plastics
Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Uniwersytet Medyczny w ŁodziA.25
Coleman International Sp. z o.o.C.48
Usprawniamy procesy znakowania i kodowania Twoich produktów i dostarczamy rozwiązania zrównoważonego znakowania. Jako wieloletni partner globalnego, wiodącego producenta, firmy Markem-Imaje, zapewniamy wszystkie technologie znakowania – od przemysłowych drukarek inkjet, poprzez lasery znakujące, drukarki termotransferowe, drukarki piezo wysokiej rozdzielczości po etykieciarki do kartonów i palet. Urządzenia wraz ze zintegrowanym pakietem oprogramowania Packaging Intelligence tworzą rozwiązania, które umożliwiają Ci redukcję kosztów związanych z ręcznym wprowadzaniem danych, redukcję przestojów i zwiększenie wydajność linii pakujących. Zyskujesz pewność, że Twoje produkty są prawidłowo oznakowane i widoczne w całym łańcuchu dostaw – od linii produkcyjnej aż do rąk konsumenta. Innowacyjne rozwiązania przemysłowego znakowania chronią Twoją markę, obniżają koszty i podnoszą efektywność. Zapewniamy rozwiązania do druku kodów 2D na produktach, w tym GS1 Digital Link.

Dzięki 30-letniemu doświadczeniu na polskim rynku w dostarczaniu i integracji systemów identyfikacji oraz obsłudze posprzedażowej w zakresie materiałów eksploatacyjnych i usług serwisowych, Coleman stworzył profesjonalny, wykwalifikowany zespół handlowo-inżynierski, który zajmuje się kompleksową integracją rozwiązań sprzętowych i softwarowych, umożliwiających automatyzację i synchronizację procesów znakowania i kodowania, które są kluczowe dla innowacyjnej fabryki.

#colemaninternational #markemimaje #officialpartner #znakowaniekosmetykow #ochronamarki #serializacja #traceability #kodQR #GS1DigitalLink
Contec, Inc.C.19
Contec Inc jest wiodącym producentem produktów do kontroli zanieczyszczeń w środowiskach produkcyjnych na całym świecie. Chusteczki, mopy i środki dezynfekujące do pomieszczeń czystych firmy Contec są stosowane w różnych branżach na całym świecie, w tym w biotechnologii, farmacji, urządzeniach medycznych, opiece zdrowotnej i innych zastosowaniach w life science.
CosmetoSafe ConsultingE.10
CosmetoSAFE Consulting to firma doradcza, świadcząca usługi dla branży kosmetycznej od 2013 roku. Rzetelna analiza bezpieczeństwa, przygotowywana przez ekspertów CosmetoSAFE, daje producentom, importerom oraz dystrybutorom kosmetyków z całej Europy pewność, że oferowane przez nich portfolio produktów jest zgodne z prawem, bezpieczne dla użytkowników i właściwie oznakowane.

Wspieramy naszych klientów w realizacji obowiązków prawnych związanych z wprowadzeniem kosmetyków do obrotu.

Koncentrujemy się na usługach w zakresie oceny bezpieczeństwa (OB), przygotowaniu dokumentacji produktowej (PIF), notyfikacji w CPNP.

OFERTA WYSTAWCY:

CosmetoSAFE Assist – intuicyjne, internetowe narzędzie PDM (Product Data Management), które usprawnia codzienną pracę działów R&D.

Na bazie naszego ponad 10-letniego doświadczenia oraz badania rynku w zakresie potrzeb działów R&D stworzyliśmy CosmetoSAFE Assist – intuicyjną aplikację webową, której zadaniem jest ułatwienie codziennej pracy zespołów firm kosmetycznych w zakresie zapewnienia zgodności z Rozp. (WE) nr 1223/2009.

CosmetoSAFE Assist skraca czas pracy nad dokumentacją produktu kosmetycznego. Automatyzuje proces tworzenia dokumentacji, pozwala szybko zarządzać formulacjami, dokumentacją surowcową i informacjami powiązanymi. Działania takie jak: ocena zgodności kosmetyku z wymogami prawa, czy tzw. black list, monitoring legislacji składnikowej, kalkulacje kosztów produkcji, praca z zamiennikami surowców, czy w końcu przetwarzanie know-how wypracowanego w dziale R&D staje się dziecinnie proste!

Dzięki zautomatyzowaniu działań możemy uniknąć najczęstszych błędów. System pozwala na przechowywanie wszystkich informacji w jednym miejscu i wygodne ich izolowanie na potrzeby aktualnych projektów.

Cosmetri by Registrar CorpD.27
Cosmetri by Registrar Corp umożliwia firmom kosmetycznym przyspieszenie rozwoju produktów i usprawnienie działań związanych z zapewnieniem zgodności z przepisami. Najnowsza platforma oprogramowania kosmetycznego naszej firmy, wykorzystująca bazę danych zawierającą ponad 30 000 składników, funkcje sprawdzania zgodności z przepisami oraz funkcje zarządzania projektami i dokumentami, pomaga w szybkim i łatwym zapewnieniu zgodności z globalnymi przepisami dla branży kosmetycznej.

Jednym z naszych produktów jest oprogramowanie Product Manager służące do zarządzania cyklem życia produktu. Obejmuje ono narzędzia do opracowywania i formułowania produktów, zarządzania zgodnością, testowania i zapewniania jakości, oraz zarządzania inwentarzem i raportowania.

Aplikacja Cosmetri GMP, która znacznie upraszcza spełnianie wymogów dotyczących kosmetyków, w tym nowych przepisów ustanowionych przez ustawę Modernization of Cosmetics Regulation Act of 2022 (MoCRA). Dzięki Cosmetri GMP firmy mogą z łatwością monitorować odstępstwa od GMP, przygotowywać i przeprowadzać audyty wewnętrzne, zapewniać przestrzeganie SOP i zarządzać dokumentacją GMP z poziomu jednej platformy.

Cosmetri zostało zaprojektowane, aby pomóc w całym procesie produkcji kosmetyków, od rozwoju produktu i formułowania po zapewnienie jakości i zarządzanie dokumentacją.
CytivaE.11
„Jesteśmy globalnym dostawcą technologii i usług, które przyspieszają rozwój i produkcję leków. Nasza oferta obejmuje dobrze znane marki, takie jak ÄKTA, Whatman, Pall, Amersham, Biacore, FlexFactory, HyClone, MabSelect, Xcellerex i Xuri. Portfolio obejmuje pełen zakres instrumentów, materiałów zużywalnych, rozwiązań cyfrowych oraz usługi wsparcia naukowego, szkoleniowego i bioprodukcyjnego.”
Donauchem PolskaD.14
Donauchem Polska Sp. z o. o. jest częścią międzynarodowej grupy Donau Chemie, której początki sięgają 190 lat wstecz. Główna siedziba grupy znajduje się w Austrii, gdzie też zlokalizowane są trzy fabryki wytwarzające szereg wysokiej jakości produktów chemicznych. Donauchem Polska jest firmą specjalizującą się w dystrybucji surowców i półproduktów chemicznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu np. spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym, tekstylnym, metalowym, chemii gospodarczej, farbach i lakierach, poligrafii i wielu innych. W 2022 roku obchodziliśmy jubileusz - 20-lecie firmy Donauchem Polska. Jesteśmy dumni z tych lat, dziękujemy naszym Pracownikom, Partnerom biznesowym i Klientom za zaufanie i możliwość rozwoju.
DONSERVE.25
DONSERV to ceniony dostawca sprzętu laboratoryjnego, specjalizujący się w branżach kosmetycznej i farmaceutycznej. Firma oferuje wysokiej jakości sprzęt, m.in. polarymetr, refraktometry, gęstościomierze, homogenizatory, suszarki oraz spektrofotometry UV-VIS i NIR, zapewniając kompleksowe wsparcie dla laboratoriów kontrolnych i badawczych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz fachowej obsłudze, DONSERV dostarcza produkty wiodących marek, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb klienta, gwarantując precyzję, innowacyjność i niezawodność.
DR YAN LABSE.02
We apply the newest extraction technologies using supercritical CO2 together with nanotechnological methods. Our whole team`s latest achievement is XANTOHUMOL extracted from common hop (humulus lupulus) of Cannabaceae family.

Flavonoid , which is a compound of most powerful anti-oxidative action protects human system from oxidative stress and acts as :

 • an anti-inflammatory agent
 • an homeostatical improvement agent
 • an anticancer agent
 • an anti-aging agent
 • an agent bringing numerous other positive effects.
Drukarnia A-Z Color sp. z o. o. sp. k.B.14
Polska firma Rodzinna z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji etykiet samoprzylepnych, etykiet shrink sleeve oraz opakowań giętkich.

Oferujemy profesjonalne wydruki przeznaczone do znakowania produktów z wielu branż współczesnej gospodarki. W gronie naszych Klientów znajdują się firmy farmaceutyczne, producenci artykułów kosmetycznych czy producenci żywności. Dostosowujemy proces technologiczny do zakresu i specyfiki zamówienia.

Pracujemy wg międzynarodowych standardów:

 • Certyfikat Bezpieczeństwa Żywności BRC P±
 • Certyfikat Łańcucha Pochodzenia Produktu Drzewnego FSC® (CoC).
 • Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO9001:2015;


Współpracujemy tylko z renomowanymi polskimi i światowymi Dostawcami, dzięki czemu nasi Kontrahenci mogą mieć pewność, że dostarczane produkty są bezpieczne i spełniają wszelkie obowiązujące normy.
Drukarnia ComgraphB.07
Zapraszamy do świata COMgraph - jednej z najnowocześniejszych drukarni w północno-zachodnim regionie Polski. Specjalizujemy się w produkcji kartoników i ulotek dedykowanych dla branży farmaceutycznej i kosmetycznej . W drugim zakładzie produkcyjnym dysponujemy możliwościami produkcji materiałów reklamowych. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi także precyzyjne i kompleksowe konfekcjonowanie produktów. Dzięki zaawansowanej technologii oraz dobrze rozwiniętym działom produkcyjnym, jesteśmy w stanie zaspokoić Twoje potrzeby. Jeśli szukasz partnera, który nie tylko sprosta Twoim oczekiwaniom, ale też przekroczy je, to COMgraph jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Zapraszamy do współpracy, gdzie jakość, precyzja i zaangażowanie to nasza codzienność. 1. Technologia dla każdego nakładu: Nasza zaawansowana technologia pozwala obsłużyć zarówno zamówienia nisko i średnio nakładowe, zapewniając elastyczność i szybkość realizacji. 2. Wszechstronność produkcji: Specjalizujemy się w produkcji opakowań zarówno w technologii offsetowej, jak i cyfrowej. Korzystamy z lakierów UV, folii, hot-stampingu, tłoczenia i innych form uszlachetnień 3. Estetyka i funkcjonalność: Nasze opakowania nie tylko atrakcyjnie wyglądają, ale także są funkcjonalne. Zapewniamy, że Twoje produkty będą prezentować się doskonale na półkach sklepowych. 4. Doświadczenie i nowoczesność: Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji opakowań oraz posiadaniu nowoczesnego parku maszynowego, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów. 5. Zintegrowany System Zarządzania: obejmuje normy jakościowe i środowiskowe, ISO 9001:2015, ISO 15378 (GMP), ISO 14001:2015 oraz FSC Zaufaj Drukarni COMgraph, gdzie jakość, innowacyjność i profesjonalizm idą w parze, spełniając nawet najbardziej wymagające potrzeby klientów.
Drukarnia Cyfrowa PIN2 Sp. z o.o.C.20
Specjalizujemy się w produkcji niewielkich nakładów papierowych opakowań z nadrukiem wykonanym na podstawie projektu klienta. Wykonujemy pudełka, metki, opaski, koperty, saszetki, teczki...
Drukarnia DAKOB.11
Drukarnia opakowań oraz producent tektury falistej. Zajmujemy się wytwarzaniem opakowań dla producentów z rynku kosmetycznego, farmaceutycznego i FMCG. Wykonujemy wielonakładowe, masowe produkcje oraz wysoko uszlachetnione opakowania dla wymagających branż, zapewniamy możliwość zadruku offsetowego i flexo. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, który pozwala na wzbogacenie kartoników takimi technologiami jak cold i hot stamping, lakier UV i hybrydowy, tłoczenie, okienkowanie, laminowanie, kalendrowanie i wiele innych. Drukarnia DAKO to firma rodzinna, która działa nieprzerwanie od 50 lat i na ten moment zatrudnia 1000 osób. Działamy kompleksowo, zapewniamy doradztwo, zarządzamy całym procesem - od projektu wstępnego, poprzez wykonanie makiet, dobór technologii i surowców, aż po dostarczenie produktu końcowego do wybranego miejsca za pośrednictwem DAKO Transport. Posiadamy niezbędne certyfikacje ISO, BRC GS oraz FSC Chain of Custody. Zaufało nam już tysiące klientów, a nieustanny rozwój technologii i odważna wizja sprawiają, że od kilku lat rozszerzamy swoje działania również na rynki zagraniczne.
DYCEMA.22
Dycem jest wiodącym na świecie dostawcą mat wielokrotnego użytku do kontroli zanieczyszczeń. Maty Dycem, dostosowane do każdego obiektu, przyciągają, wychwytują i zatrzymują do 99,9% zanieczyszczeń z butów i kół oraz do 75% zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu. Zaufany przez liderów branży, Dycem chroni przed ryzykiem skażenia, zapewniając jakość produktu, wydajność operacyjną i reputację marki. Skuteczne, wydajne i zrównoważone: na tym polega różnica Dycem.
ECO SHINEB.06
ECO SHINE jest polskim producentem przemysłowych środków myjących, czyszczących i dezynfekujących. Nasze produkty spełniają wysokie wymagania jakościowe. Profesjonalne środki czystości oparte są na nowoczesnych formulacjach i zapewniają wysoki stopień domycia.

Firma obrała za cel przestrzeganie procedur chroniących środowisko. W procesie technologicznym staramy się obniżyć zużycie energii i wody. Nasza filozofia ochrony środowiska sprawia, że do produkcji środków czystości wybieramy surowce o wysokim stopniu biodegradowalności oraz przedmioty nadające się do recyclingu.

__________________________

W naszej specjalnej ofercie środków czystości, która została zaprojektowana z myślą o branży farmaceutycznej i kosmetycznej, znalazły się produkty lekko zasadowe, alkaiczne, kwasowe, neutralne po rozcieńczeniu, do dezynfekcji.

Zrozumienie unikalnych potrzeb tych sektorów motywuje nas do dostarczania najwyższej jakości rozwiązań, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa i czystości.

Nasza oferta obejmuje:
 • Dezynfekcję na najwyższym poziomie: Oferujemy szeroką gamę środków dezynfekcyjnych, które skutecznie eliminują bakterie, wirusy i inne mikroorganizmy. Nasze produkty są bezpieczne dla człowieka, a jednocześnie skutecznie zwalczają groźne patogeny.
 • Środki czystości odpowiednie dla produkcji farmaceutycznej: Nasze specjalistyczne środki czystości są dostosowane do unikalnych wymagań produkcji farmaceutycznej. Dbamy o to, aby nasze produkty spełniały normy GMP (Dobre Praktyki Produkcyjne) oraz były zgodne z wymaganiami regulacyjnymi.
 • Bezpieczne detergenty dla produkcji kosmetycznej: Zapewniając najwyższą jakość, oferujemy specjalne detergenty, które są delikatne dla skóry, ale jednocześnie efektywne w usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń i substancji niepożądanych. Nasze produkty są testowane dermatologicznie i spełniają najwyższe standardy branżowe.
 • Produkty do oczyszczania przestrzeni produkcyjnej: Oferujemy kompleksowe zestawy do oczyszczania i dezynfekcji pomieszczeń produkcyjnych, aby zapewnić bezpieczne i higieniczne warunki pracy.


Dlaczego warto wybrać nasze produkty?
 • Bezpieczeństwo: Nasze środki czystości są starannie testowane pod kątem bezpieczeństwa, zarówno dla pracowników, jak i dla procesów produkcyjnych.
 • Skuteczność: Stawiamy na najnowsze technologie, aby dostarczać produkty o maksymalnej skuteczności w eliminowaniu zanieczyszczeń i patogenów.
 • Zgodność z normami: Nasze produkty są zgodne z najnowszymi normami i regulacjami branżowymi, co daje Ci pewność, że spełniamy najwyższe standardy.
EFAFLEX PolskaB.12
EFAFLEX POLSKA – SZYBKIE I BEZPIECZNE BRAMY

Światowy lider w zakresie technologii bram szybkobieżnych do specjalnych zastosowań. Zajmuje czołową pozycję na rynku bram szybkobieżnych zarówno pod względem wolumenu produkcji i sprzedaży, sieci dystrybucji, jak i wdrażania innowacyjnych technologii i systemów bramowych. Promuje rozwiązania efektywne pod względem funkcjonalnym i ekonomicznym, na pierwszym miejscu zawsze stawiając na szybkość (prędkość otwierania bram to nawet 4 m/s) i wytrzymałość (odporność na obciążenia do 400 000 cykli rocznie) swoich produktów.

Link do www:

www.efaflex.pl

Link do LinkedIn:

https://pl.linkedin.com/company/efaflex-polska
Elabel DueB.08
Dystrybutor produktów do tworzenia etykiet i oznakowań pochodzących od najlepszych, światowych producentów wykorzystujących innowacyjne pod względem technologicznym rozwiązania. Sprzedajemy przemysłowe i ręczne drukarki atramentowe, drukarki wykorzystujące metodę termotransferową i termiczną, przyrządy do ręcznego i w pełni zautomatyzowanego etykietowania produktów i palet. Urządzenia służą do nanoszenia przypisów na opakowania, kartony, butelki itp. w prosty, szybki i przede wszystkim dokładny sposób. Dzięki naszym maszynom wykonasz estetyczne oznaczenia zawierające kluczowe informacje instruktażowe zarówno dla osób uczestniczących w procesie transportowo-magazynowym, jak i dla konsumentów.

Oznakuj się w biznesie!

Doradzimy w wyborze odpowiedniego urządzania, które usprawni proces znakowania Twojego produktu.
EPL EuropeD.50
We at EPL are one of the leading suppliers in the packaging sector! As the world's largest specialty packaging company, we produce laminated plastic tubes for FMCG and pharma. With over 20 state-of-the-art plants in 10 countries, we produce around 9 billion tubes per year. As the world's largest manufacturer of laminated plastic tubes, we are represented in countries such as Poland, Germany, the USA, Mexico, Colombia, Egypt, China, the Philippines, Brazil and India.

We produce tubes for the beauty & cosmetics, pharma & health, food, oral hygiene and household sectors. We offer customized solutions through first-class innovations in materials, sustainability, technology and processes. Experience the perfect combination of innovation and excellence in packaging with EPL!
Eurofins BioPharma Product Testing Poland Sp. z o.o.A.19
Eurofins BioPharma Product Testing Poland reprezentuje w Polsce ofertę ponad 40 akredytowanych laboratoriów sieci Eurofins świadczących kompleksowe usługi dla producentów farmaceutyków, wyrobów medycznych oraz środków biobójczych. Oferujemy badania w standardzie GMP, GLP oraz SO 17025.

Nasza oferta obejmuje akredytowane badania dowolnych materiałów wyjściowych, półproduktów oraz produktów końcowych metodami farmakopealnymi, metodami klientów a także rozwijamy nowe metody analityczne, nieustannie dbając o rozwój technologiczny i jakość naszych usług.
Europa InwestycjeD.23
"Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązań do precyzyjnego dozowania substancji!

Pomagamy naszym klientom wdrażać ich pomysły na ciekawe opakowania kosmetyczne, opakowania produktów spożywczych czy opakowania do chemii.

Bez względu na rozmiar, typ opakowania czy budżet jakim dysponujesz urzeczywistnimy Twoją wizję. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży opakowań rozumiemy proces projektowania i produkcji Twojego produktu. Nasz oddany zespół ekspertów zapewnia doskonałą, niezawodną obsługę. Zawsze służy przyjazną i pomocną poradą.

W naszej ofercie posiadamy:

Droppery, opakowania airless, atomizery olejowe, dozowniki zwykłe/z gwintami typu open-close i twist-lock, pompki do kremu, pompki pianotwórcze, pompki do recyklingu (monomateriał), triggery, mini triggery, disctopy i wiele więcej…! "
Eurotom Sp. z o.o.E.19
PTH Eurotom Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży certyfikowanych przyrządów do kontroli jakości m.in. dla branży kosmetycznej. Jako wyłączny dystrybutor marki BYK-Gardner w Polsce oferujemy:
 • spektrofotometry do pomiaru barwy oraz efektów metalicznych i perłowych
 • akcesoria kosmetyczne do testów różnych form kosmetyków: proszków, mazi, cieczy
 • kabiny świetlne do subiektywnej oceny barwy w różnym oświetleniu
 • połyskomierze
 • urządzenia do pomiaru zamglenia i przezroczystości
 • aplikatory ręczne, automatyczne oraz karty testowe
 • piknometry, kubki pomiarowe
 • rejestratory czasu schnięcia.
W ofercie posiadamy także komory Cofomegra do badania fotostabilności produktów kosmetycznych i farmaceutycznych (zgodność z ICH i EMA) oraz mieszalniki, dispermaty VMA-Getzmann. Jako autoryzowany serwis, prowadzimy recertyfikację przyrządów, wsparcie techniczne oraz szkolenia.
EyeC PolskaA.08
EyeC GmbH jest wiodącym producentem szybkich, dokładnych i przyjaznych dla użytkownika systemów kontroli grafiki i druku. Ich zaawansowane technologie zapewniają jakość produktu w całym procesie produkcyjnym. Dzięki wczesnemu wykrywaniu i korygowaniu błędów w druku, systemy EyeC zapewniają użytkownikom całkowitą pewność co do jakości druku etykiet, składanych pudełek, wkładek do opakowań i opakowań elastycznych. Minimalizuje to liczbę reklamacji i wycofań, zmniejsza koszty produkcji i optymalizuje testy jakości. Z ponad 3000 systemów inspekcji EyeC używanych na całym świecie, EyeC jest zaufanym partnerem firm farmaceutycznych, drukarni i producentów markowych towarów. Więcej informacji na stronie www.EyeC.com
Festo Sp. z o.o.E.23
Festo to lider innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie automatyzacji procesów, automatyki przemysłowej i laboratoryjnej oraz technologii medycznej.

Wprowadzając rocznie na całym świecie ok. 100 nowych produktów i posiadając 2800 patentów, zapewniamy najwyższą produktywność w automatyzacji procesów technologicznych w wielu gałęziach przemysłu, np.: w branży farmaceutycznej, kosmetycznej, LifeScience, biotechnologicznej, chemicznej, spożywczej, opakowaniowej, elektronicznej, samochodowej, a także w energetyce czy gospodarce wodno-ściekowej.
Firma URLIŃSKI – SPONSOR PLATYNOWYB.38
Firma URLIŃSKI od ponad 30 lat polski producent urządzeń procesowych do form mokrych dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego oraz suplementów diety. Naszą specjalnością są mieszalniki homogenizujące z prędkością liniową do 30 m/s , w zakresie pojemności 2 - 5000 litrów zgodnie z zasadami scale-up wg FDA, również zgodne z dyrektywą ciśnieniową PED 2014/68/UE lub ATEX 2016/34/UE. Zamawiając urządzenia w Firmie URLIŃSKI, są do wyboru rozwiązanie standardowe lub indywidualny projekt zgodny z wymaganiami technologicznymi oraz spełniający wytyczne GMP i GAMP Annex 11 lub FDA CFR Part 11 z pełną dokumentacją walidacyjną. Zapraszamy do współpracy "WIELU NAM ZAUFAŁO, CZAS NA WAS".
GBD Sp. z o.o.C.27
GBD sp. z o.o. to polski producent oraz doświadczony wykonawca systemowych zabudów dla pomieszczeń clean room o wysokiej czystości pyłowej i mikrobiologicznej oraz sal operacyjnych. Wszystkie produkowane w Polsce komponenty systemu spełniają najwyższe wymagania branży farmaceutycznej i medycznej, gwarantują szczelność pomieszczeń procesowych oraz pozwalają na dogłębną sanityzację stref czystych dzięki wysokiej jakości spasowania elementów zabudowy. Oferowane ścianki systemowe, rozwierne i przesuwne drzwi systemowe, pakiety szybowe, okienka podawcze, sufity systemowe oraz meble dla pomieszczeń clean room wykonane są z laminatów HPL.

GBD Sp. z o.o. została założona w 2013 roku, rok do roku zwiększając swój udział w polskim rynku pomieszczeń clean room i bloków operacyjnych. Jednak jej właściciele są związani z branżą już od ponad 15 lat. Do chwili obecnej Spółka zrealizowała blisko 250 projektów różnej wielkości dla klientów z różnych branż. Wśród nich znajdują się takie firmy jak: LEK (Grupa Sandoz Novartis), Polpharma, Adamed, Olimp Laboratories, Sanofi, Medicopharma, Exyte, Polfarmex, czy Natur Produkt Pharma. Usługi firmy obejmują stadium projektowe, produkcję i montaż zabudowy. Współpracuje z krajowymi oraz zagranicznymi generalnymi wykonawcami.

Od kilku lat firma GBD z sukcesem instaluje swoje produkty w salach szpitalnych i blokach operacyjnych. Z uwagi na różne wymagania odnośnie standardów dla pomieszczeń clean room i sal operacyjnych, w swoim zakładzie w Gostyninie, w województwie mazowieckim, firma uruchomiła odrębną linię produkcyjną dla systemowych rozwiązań dedykowanych szpitalom.

  GBD sp. z o.o.
ul. Puławska 424, 02-884 Warszawa
tel.: 604 990 554
mail: tomasz.stepien@gbdcr.pl
GHPC.07
GHP Sp. z o.o. Sp. k. buduje unikalną pozycję handlową i dystrybucyjną w sektorach: chemia gospodarcza, kosmetyczna i bazowa, branża spożywcza i farmaceutyczna, a także powłoki oraz polimery. Wspólnie z naszymi partnerami zapewniamy wsparcie techniczne w zakresie środków myjących, higieny osobistej, pielęgnacji włosów i chemii budowlanej. Oferujemy usługi magazynowania oraz pakowania zgodnie z indywidualnymi wymaganiami naszych odbiorców. W ofercie mamy m.in.: naturalny kwas winowy, roślinne ekstrakty, oleje i masła, łagodne surfaktanty oraz wiele innych produktów.
GranteamF.03
Granteam - Tworzymy systemy informatyczne. Oferujemy system do zarządzania pracą i danymi w laboratorium - WebLabLims.  Posiadamy wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy LIMS w Laboratoriach kontraktowych, kontroli jakości czy badawczo rozwojowych. Współpraca zawsze rozpoczyna się od dokładnego rozpoznania unikalnych potrzeb laboratorium, skali jego działania, planów na rozwój czy już wykorzystywanych systemów zarządzania. W następnym kroku konfigurujemy system dopasowując go do wymagań, a nasz zespół aktywnie wspiera proces wdrożenia systemu i szkolenia kadry.
Grupa UtzB.45
Firma Georg Utz Sp. z o.o. jest producentem plastikowych pojemników wielokrotnego użytku, palet i wytłoczek na części techniczne z tworzywa sztucznego. Stanowi część szwajcarskiej grupy Georg Utz Holding AG, założonej w 1947r.

Dostosowujemy opakowania z tworzyw sztucznych wielokrotnego użytku do procesów produkcyjnych i dystrybucyjnych Klientów. Indywidualnie dopasowane opakowanie umożliwia maksymalną wydajność, nawet zautomatyzowanych procesów. Pozwala także na oszczędność kosztów dzięki optymalnej gęstości pakowania. Długa żywotność i prawie całkowita możliwość recyklingu sprawiają, że rozwiązania Utz są rozsądne zarówno pod względem ekologicznym jak i ekonomicznym. Oferujemy:

 1. Trwałe Opakowania Zwrotne: Pojemniki wielokrotnego użytku Utz są idealne do przechowywania i transportu leków oraz produktów spożywczych. Grupa Utz współpracuje z wieloma wiodącymi, światowymi markami farmaceutycznymi, medycznymi i kosmetycznymi, aby zwiększyć wydajność ich zautomatyzowanych procesów. Zmniejszamy koszty łańcucha dostaw i zwiększamy bezpieczeństwo, wykorzystując opakowania transportowe wielokrotnego użytku.
 2. Bezpieczeństwo i Higiena: Pojemniki Utz są łatwe do czyszczenia, odporne na uszkodzenia i spełniają wymogi branży farmaceutycznej. Działamy zgodnie ze wszystkimi międzynarodowymi standardami obowiązującymi w branży farmaceutycznej i medyczno-technicznej. W zależności od konkretnych zastosowań lub wykorzystania, możemy dostarczyć niezbędną dokumentację lub uwzględnić dodatkowe kroki w celu spełnienia potrzeb regulacyjnych. Skontaktuj się z nami na stoisku grupy Utz B45 aby przedstawić swoje procesy i skorzystać z doświadczenia naszych specjalistów.
 3. Zrównoważony Wybór: Nasze produkty są przyjazne dla środowiska. Utz wykorzystuje wyłącznie jednogatunkowe tworzywa sztuczne, które w pełni nadają się do recyklingu. Tworzywa te mogą być przetwarzane niemal w nieskończoność.


Jako grupa Utz z dumą współpracujemy z ponad 400 największymi i najbardziej znanymi producentami, dystrybutorami i dostawcami produktów farmaceutycznych, urządzeń medycznych i środków higieny osobistej z całego świata.

Czytaj więcej na utzgroup.com
HAAS REAKTORY, EKSTRAKTORY, CHROMATOGRAFY FLASH, ANALIZA TERMICZNAA.05
Zapraszamy HAAS www.haas.com.pl

  - REAKTORY:

– Metalowe: stal, hastelloy, tytan

- Szklane, pilot plant,

- Reaktory ciśnieniowe, próżniowe, równoległe, przepływowe, szkło ciśnieniowe

reaktory hydrotermalne

- Dla syntez, uwodornień, ekstrakcji, estryfikacji, polimeryzacji i innych procesów

 

- EKSTRAKTORY –

- CO2 i woda nadkrytyczna

- Szklane, metalowe, z ultradźwiękami

 

- CHROMATOGRAFY:

- Cieczowe FLASH laboratoryjne i przemysłowe

 

- KOLUMNY chromatograficzne Flash i puste kartridże

- Systemy rozdziałów peptydów, substancji czynnych dla nowych leków

  - ANALIZATORY TERMICZNE

- Przemiany Fazowe, Zmiany Masy, OIT, Cp,

- Ekspansja Cieplna DIL i TMA,

- Przewodnictwo Cieplne THB, LFA, Elektryczne – Seebeck i inne,

- Kalorymetry DSC,

- Termowagi TGA, jednoczesne analizatory termiczne STA

 

- Systemy do destylacji molekularnej, cienkowarstwowej

- Aparatura do przetwórstwa konopii, kannabinoidów, oczyszczania olejków CBD

- Termostaty i kriostaty laboratoryjne i przemysłowe

- Wyparki laboratoryjne i przemysłowe

- Pompy do CO2 i cieczy - ciśnieniowe

- Pompy tłokowe ultraprecyzyjnee, Pompy do badań geologicznych
HANIPOLB.44
Hanipol f.h., działający od 1990 roku, specjalizuje się w realizacji zamówień firm farmaceutycznych na spersonalizowane gadżety przeznaczone na seminaria, konferencje, do gabinetów lekarskich, aptek oraz do programów lojalnościowych. Hanipol oferuje produkty zarówno pod własną marką Carmani jak i pod marką klienta w ramach systemu private label.

Produkcyjne ilości zaczynają się od 100 sztuk, w zależności od profilu produktu. Współpraca z Hanipol gwarantuje kompleksową obsługę począwszy od stworzenia projektu i symulacji, poprzez własną produkcję, aż po dostawę door to door lub sprzedaż produktów, które są dostępne w naszym magazynie z dodatkowym logotypem klienta.
Hornik sp. z o. o.D.47
Od 1995 roku zaopatrujemy laboratoria badawcze w sprzęt i urządzenia o najwyższym stopniu zaawansowania technicznego. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, organami administracji państwowej oraz samorządowej, a także ze szkołami wyższymi i ośrodkami naukowo-badawczymi.

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu kompleksowego wyposażenia laboratoriów poczynając od mebli przez aparaturę pomiarową i sprzęt laboratoryjny.

Jesteśmy producentem wielkogabarytowych komór klimatycznych „Walk.in” z własnym, nowatorskim oprogramowaniem, pozwalającym na monitoring parametrów i procesów badawczych. Jako jedyni proponujemy komory klimatyczne „Slide.in” spełniające wszystkie wymagania ICH i zapewniającej 6m2 załadunku.

Przykładamy niezwykle dużą wagę do standardów wykonania oraz bezpieczeństwa pracy. Dzięki tym wartościom, udało się nam nawiązać współpracę i zostać przedstawicielem firmy Wesemann – renomowanego producenta mebli laboratoryjnych.

Oferujemy kompleksową obsługę, wspierając naszych klientów w ramach doradztwa technicznego, a także usług posprzedażowych, takich jak: serwis sprzętu, przeglądy okresowe, konserwacja, kalibracja oraz kwalifikacje IQ/OQ/PQ.
ITS SCIENCEC.35
ITS SCIENCE Sp. z o.o. jest dostawcą produktów i usług o znaczeniu kluczowym dla klientów z branży Life Science (farmaceutycznej, biofarmaceutycznej), chemicznej, spożywczej, zaawansowanych technologii.

Autoryzowany dystrybutor urządzeń marki BECKMAN COULTER na rynku polskim:

 • Analizatory wielkości cząstek metodą dyfrakcji laserowej,
 • Liczniki Coultera,
 • Liczniki cząstek w powietrzu i w cieczach,
 • Wirówki i ultrawirówki laboratoryjne / analityczne,
 • Analizatory ilości i żywotności komórek,
 • Mikrobioreaktory do prowadzenia hodowli komórek,
 • Analizatory zawartości węgla organicznego w wodzie (TOC),
 • Systemy FMS - monitoring parametrów wytwarzania w pomieszczeniach typu clean room – PHARMAGRAPH,
 • Analizatory jakości mikrobiologicznej wody – COLIMINDER,
 • Odkurzacze przemysłowe – DELFIN,
 • Materiały eksploatacyjne, wzorce i materiały referencyjne – ERA WATERS.


SERWIS wszystkich oferowanych urządzeń. Usługi instalacyjne i kalibracyjne. Profesjonalna pomoc aplikacyjna.
KEAF.02
Drukarnia KEA IBB Sp. z o.o. od 35 lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości materiałów poligraficznych dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego itp.

Nasza oferta obejmuje:

 • Opakowania z wklejoną ulotką / PAC (kartą pacjenta): zintegrowanie Ulotki z Opakowaniem skraca proces pakowania u naszego odbiorcy oraz eliminuje ewentualne pomyłki lub brak umieszczenia ulotki podczas pakowania manualnego. Poprzez automatyczne wklejanie w KEA, gwarantujemy 100% zgodności z wymaganiami.
 • Ulotki farmaceutyczne: wykonujemy ulotki krojone do formatu, pre-falcowane oraz złożone do wymaganego wymiaru, które przeznaczone są do pakowania na liniach automatycznych. Kontrola wizyjna na procesach w KEA oraz precyzyjne krojenie gwarantują najwyższą jakość i eliminują zatrzymania linii pakującej u naszego odbiorcy.
 • Opakowania: wykonujemy opakowania wielobarwne z tektury litej o grubości do 0,8 mm, wykrawane z użyciem najwyższej jakości laserowo wykonanych wykrojników oraz klejone od 1 do 7 pkt.. Tłocznie tekstu Braille’a odbywa się podczas składania i klejenia. 100% opakowań poddanych jest kontroli na zgodność m.in. indeksu, obecności kleju co pozwala optymalizować wydajności na liniach pakujących u naszego klienta.
 • Instrukcje obsługi: oferujemy wielostronicowe broszury w postaci szytej (2 zszywki) oraz klejonej, a elektroniczny nadzór weryfikujący kompletność stron gwarantuje 100% zgodności zawartości z wymaganiami.
 • Kompletowanie: dostarczamy skompletowane w wybranej konfiguracji i zapakowane np. w worek lub banderolę zestawy, gotowe do bezpośredniego umieszczenia z finalnym produktem klienta.


Pracujemy zgodnie z najwyższymi globalnymi standardami, potwierdzonymi certyfikatami: ISO9001, ISO 14001, ISO 45001, FSC, PEFC, oraz międzynarodową normą ISO12647-2.  

Nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania wykorzystywane w KEA pozwalają dostarczać na czas produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych partnerów.
Komender TechnologiesE.13
Firma KOMENDER jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce urządzeń firmy Ellab, producenta kompletnych systemów walidacji i monitoringu dla przemysłu farmaceutycznego oraz medycyny. Bezprzewodowe rejestratory TrackSense® pozwalają na kwalifikację i walidację zgodnie z normami ISO. Rejestrator SteriSense® umożliwia wykonywanie elektronicznych testów Bowiego Dicka. W ofercie dostępny jest najnowszy TrackSense® LyoPro, który zapewnia kompletne rozwiązanie do kwalifikowania liofilizatorów, walidacji samego procesu i monitorowania każdej partii.
KONICA MINOLTA SENSING EUROPE B.V. SP. Z O.O.E.17
Oferujemy szeroki zakres rozwiązań - spektrofotometry przenośne i stacjonarne oraz oprogramowanie do pomiaru koloru i kontroli jakości barw. Dzięki rozmaitym akcesoriom można badać granulaty, proszki, płyny, pasty oraz gotowe wyroby. Najnowocześniejsza technologia i najwyższa jakość naszych instrumentów zapewnia łatwą wymianę informacji o kolorze w ramach łańcucha dostaw. Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz mierzyć kolor, połysk, wygląd lub światło.

Konica Minolta Sensing Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

ul. Skarbowców 23a, 53-025 Wrocław

Tel.: +48 71 734 52 11

E-mail: info.poland@seu.konicaminolta.eu

Web: www.konicaminolta.pl
LAB-EL ELEKTRONIKA LABORATORYJNA ANDRZEJ ŁOBZOWSKI, MARIA ŁOBZOWSKA SP.J.E.21
LabExperts sp. z o.o.E.16
LabExperts sp z o.o. specjalizuje się w pracach badawczo-rozwojowych, badaniach zleconych oraz szkoleniach, wykorzystując techniki spektrometrii mas sprzężonej z chromatografią cieczową (LC-MS/MS) oraz bazę do przygotowania próbek. Firmę tworzy zespół doświadczonych analityków specjalizujących się w opracowywaniu metod analiz ilościowych i jakościowych – celowanych i niecelowanych oraz ich wdrażaniu w laboratorium Zleceniodawcy. Analiza danych, w tym danych proteomicznych, prowadzona jest z użyciem wysokospecjalistycznych programów komputerowych.
Labo24 – SPONSOR SREBRNYD.44
Labo24 – Twój partner w laboratorium. Od 1999 roku, w kraju i za granicą, aktywnie działamy w branży laboratoryjnej. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla sektorów: farmaceutycznego, kosmetycznego, chemicznego czy spożywczego. W obszarze naukowym czynnie wspieramy pracowników uczelni wyższych i instytutów badawczych. Nasza oferta to: - Szklana aparatura procesowa, - Wytwórnia Przyrządów Laboratoryjnych, - Materiały eksploatacyjne i zużywalne: szkło laboratoryjne, półfabrykaty szklane, szkło kwarcowe; porcelana, plastiki laboratoryjne; wyroby metalowe, gumowe; materiały do Life Science, - Odczynniki chemiczne i chemikalia, - Zestawy i materiały do filtracji, - Akcesoria do pipetowania, dawkowania i miareczkowania, - Meble laboratoryjne, dygestoria i sprzęt laboratoryjny, - Urządzenia laboratoryjne do: grzania, chłodzenia, destylacji, mieszania i wytrząsania, rozdrabniania i homogenizacji, rozdzielania, przepompowywania, ważenia oraz urządzenia do pomiarów.
LAST Technology S.r.l.B.25
LAST Technology is an Italian incorporated company, with head-offices and production located nearby the city of Venice.

The plant uses renewable energies (a total carbon-free facility). All plant exhausts are pre-treated and recycled for being reused.

The company’s mission is the manufacture of high-ended and custom-made infection prevention equipment.

The company’s driving engines are the advanced technical solutions, taste of the finest Italian design, the experience in engineering, the flexibility in manufacturing and the capability in testing; all of them to guarantee patients sterile medicines and improve the well-being and quality of people lives.

LAST Technology has developed throughout the years a wide range of GMP and non-GMP process equipment such as: steam sterilization autoclaves, terminal sterilizers, low temperature sterilizers, VHP decontamination boxes, tray driers, depyrogenation ovens, glassware washers, parts washers, bin washers which meet the international pharmacopoeias standards.

LAST Technology has a global presence in over than 60 Countries with active references in over than 50.
Limes Machines PolskaB.25
Firma Limes Machines Polska specjalizuje się w doradztwie dotyczącym wyboru wyspecjalizowanego sprzętu produkcyjnego w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym oraz spożywczym. Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania zarówno dla procesów związanych z formami suchymi, jak i płynnymi. W ramach usług firmy dostarczamy zarówno urządzenia procesowe, jak i pakujące, zapewniając klientom wszechstronne wsparcie na każdym etapie ich działalności produkcyjnej.
LORENZATO S.R.LD.51
Projektujemy i produkujemy maszyny dla przemysłu jubilerskiego od ponad sześćdziesięciu lat. W 2004 roku zdecydowaliśmy się rozszerzyć swoją działalność o produkcję maszyn dla przemysłu kosmetycznego, specjalizując się w przetwarzaniu proszków kosmetycznych, od mieszana przez przesiewanie (sita wibracyjne) po maszyny do formowania. Firma Lorenzato jest w stanie dostarczyć zarówno sprzęt laboratoryjny, jak i urządzenia produkcyjne.
Marathon InternationalC.33
Marathon International realizuje kompleksowe usługi transportowe, logistyczne i fullfilmentu. Holistyczne podejście do prowadzenia biznesu sprawia, że oferowane usługi są odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. Dzięki strategicznie zlokalizowanym magazynom, zaawansowanym systemom zarządzania zapasami oraz efektywnym procesom realizacji zamówień, firma oferuje najwyższą jakość usług fulfilmentu, która przyczynia się do zwiększenia lojalności klientów i sprzedaży.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie Marathon International w obsłudze rozmaitych branż pozwala doskonale zrozumieć unikalne potrzeby każdej firmy. Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować nasze usługi fulfilmentu do specyficznych wymagań Twojego biznesu, zapewniając kompleksowe wsparcie w zarządzaniu magazynem, obsłudze zamówień oraz logistyce, co pozwoli Tobie skoncentrować się na rozwoju swojego e-commerce.

Nieustannie doskonalimy nasze procesy i wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne, co zapewnia naszym partnerom najnowsze i najbardziej efektywne narzędzia. Nasz zespół jest zawsze gotowy śledzić najnowsze trendy w e-commerce i dostosowywać nasze usługi, aby sprostać zmieniającym się potrzebom rynku.

Marathon E-commerce Hub to ultranowoczesne centrum logistyczne zdolne obsłużyć do 30 milionów paczek rocznie. Obiekt o powierzchnia magazynowej 17 000 m2 i kubaturze 306 000 m3 znajdująca się w pobliżu autostrady A2 koło Poznania, która jest drogowym połączeniem Europy Wschodniej i Zachodniej. E-commerce Hub jest odpowiedzą i zarazem rozwiązaniem na utrzymanie kosztów na stałym poziomie, nawet przy wzrastającej liczbie wysłanych paczek. To wszystko za sprawą poprawy procesów, odważnych rozwiązań automatyzacji i robotyzacji. Obiekt posiada także własną farmę fotowoltaiczną, która nie tylko znacząco wpływa na redukcję śladu węglowego, ale pozwala też na optymalizację kosztów energii.

Marathon E-commerce Hub specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań logistycznych dla sklepów internetowych:

 • transporcie przychodzącym: drogowym, morskim i lotniczym,
 • magazynowaniu w regałach i półkach,
 • przechowywaniu towarów niebezpiecznych,
 • kompletacji zamówień B2C i B2B,
 • dostępie online do elastycznego systemu WMS,
 • usług VAS, takich jak przepakowywanie, etykietowanie lub montaż zestawów.


Marathon E-commerce Hub zapewnia możliwość usprawnienia procesów poprzez:

 • prostą integrację z platformami sprzedaży e-commerce,
 • przetwarzanie zamówień zgodnie z wymaganiami marketplace'ów,
 • pełną integrację z największymi sieciami kurierskimi.
Nasze kluczowe produkty to:

 • e-commerce fufillment (B2C),
 • logistyka kontraktowa (B2B),
 • europejski transport TSL.


Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm przyczynią się do zwiększenia sukcesu Twojej firmy w e-commerce poprzez efektywne zarządzanie fulfilmentem.
MARCHESINI GROUP S.P.A. – SPONSOR DIAMENTOWYB.34
W tym roku obchodzimy 50-lecie naszej działalności: nasze wartości i pasja poprowadzą nas ku niezwykłej przyszłości, którą będziemy wspólnie budować. Rok 2024 będzie rokiem bogatym w nowe projekty, charakteryzujące się nowym logo: liczba 50 obejmuje coś z firmy 2M, od której wszystko się zaczęło, a następnie sięga poza nią, dążąc do nieskończoności.

Oprócz znanych na rynku maszyn oraz linii produkcyjnych, cały czas prężnie rozwijamy również nasz dział maszyn laboratoryjnych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować nowe maszyny do napełniania oraz zamykania fiolek lub strzykawek, jak i wiele innych mających zastosowanie w R&D.
MPW MED. INSTRUMENTSE.22
Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości wirówek laboratoryjnych. Nasza firma od 1948 roku oferuje rozpoznawane na całym świecie zaawansowane technologicznie i niezawodne produkty. Posiadamy urządzenia przeznaczone na rynek medyczny, przemysłowy, weterynaryjny i odnowy biologicznej. Nasze wirówki o nowoczesnym wyglądzie posiadają chłodzenie oraz grzanie, przeznaczone są do ogólnych badań diagnostycznych, oznaczania hematokrytu, badań molekularnych oraz cytologicznych. Wszystkie nasze wirówki posiadają certyfikaty CE oraz świadectwa wolnej sprzedaży. Certyfikaty ISO PN-EN ISO 9001:2015 i PN-EN ISO 13485:2016 świadczą o najwyższym poziomie produkcji, sprzedaży i serwisie produkowanych przez nas wyrobów.
Nano Koloid sp. z o.o.E.04
Nano Koloid sp. z o.o. jest doświadczonym i wiodącym producentem nanokoloidów w Europie. Produkujemy wysokiej klasy, opatentowane, niejonowe nanokoloidy metali o płaskiej strukturze i optymalnym kształcie. Wyrób powstaje w procesie fizycznym, który nie zmienia naturalnej struktury czystych i certyfikowanych metali, mających korzystne właściwości dla zdrowia oraz bezpieczeństwa ludzi i zwierząt. Oferujemy m. in. koloidalne: srebro, złoto, miedź i platynę. Dostosowujemy nasze produkty do potrzeb klienta (stężenie i nośnik). Współpracujemy z firmami kosmetycznymi, farmaceutycznymi, farbiarskimi, weterynaryjnymi, rolniczymi i producentami chemii gospodarczej. Spełniamy wymagania norm ISO: 9001:2015, 13485:2016, 22716:2009. Nasze preparaty to naturalna alternatywa dla konserwantów i innych środków chemicznych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, dostosowujemy oferowane substancje do potrzeb klientów oraz często pomagamy we wdrożeniu ich do produkcji.
NatChemLabE.20
NatChemLab to spółka akademicka stworzona we współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu. Spółka opiera się na silnych fundamentach nauki z praktycznym wykorzystaniem wyników najnowszych badań. Specjalizuje się w chemii kosmetycznej, gospodarczej oraz materiałowej.
Neumo- Polska Sp z o.o.B.13
Neumo-Polska Sp. z o.o. od ponad 25 lat reprezentuje interesy Neumo-Ehrenberg Group w Polsce. Dostarczamy do klientów wyroby hutnicze, armaturę i zawory ze stali kwasoodpornej dla przemysłu spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego i kosmetycznego. Bardzo silnym punktem naszej oferty są wyroby do instalacji czystych w farmacji, linia MaxPure produkowana wg. standardu ASME-BPE.
NEWECO Machinery sp. z o.o.C.05
Firma NEWECO jest producentem tubiarek. Jesteśmy najstarszym i największym polskim producentem tego typu urządzeń - zajmujemy się ich produkcją od lat 90-tych XX wieku. Dostarczamy nasze rozwiązania do klientów z różnych branż przemysłu, m. in. do wiodących producentów farmaceutyków, kosmetyków, klejów, art. spożywczych i przemysłowych na sześciu kontynentach. W naszej ofercie znajdują się automaty, urządzenia półautomatyczne i małe maszyny laboratoryjne do pakowania do tub z tworzyw termozgrzewalnych i aluminiowych.
NOVO-PAK SP. Z O.O.D.22
Novo-Pak jest polskim producentem opakowań z tworzyw sztucznych. Dzięki własnemu parkowi maszynowemu oraz narzędziowni firma produkuje nie tylko opakowania z oferty standardowej, ale także te zaprojektowane zgodnie z indywidualnym pomysłem Klienta. Priorytetem firmy są opakowania bezpieczne, o najwyższej jakości. Wprowadzając nowe linie produktów oraz modyfikując wcześniejsze, producent przede wszystkim kieruje się zasadami eko-projektowania: zredukowana masa, użycie jednego materiału, zastosowanie surowców z recyklatów, kształty ułatwiające zużycie zawartości. Wszystkie butelki PET mogą być wyprodukowane z RPET-u. W stałej ofercie producent posiada również słoiki i zamknięcia z Post Consumer Recycled oraz opakowania Refill z wymiennym wkładem. Rok 2024 to rok nowości: słoiki Libra (w tym opcja z sitkiem kosmetycznym), butelki Luna, słoik Stella 7 ml.
NTC ANDAR SP. Z O.O.D.12
NTC Andar jest polską, rodzinną firmą specjalizującą się w imporcie i dystrybucji substancji aktywnych dla branży farmaceutycznej (API), spożywczej, kosmetycznej oraz weterynaryjnej. Jesteśmy obecni na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej od 2000 r. Swoją działalność opieramy na długookresowych kontraktach z renomowanymi wytwórcami z całego świata. Pracujemy zgodnie z dobra praktyką dystrybucyjną i pozostajemy pod stałym nadzorem farmaceutycznym i weterynaryjnym. Kluczowe produkty w naszej ofercie to API, probiotyki oraz białka mleka (m.in. laktoferyna, colostrum).

Zapraszamy do współpracy oraz do odwiedzenia naszego stoiska nr D.12 w strefie surowcowej
OEX CursorF.08
OMC ENVAGA.23
OMC Envag sp. z o. o., założona w 1992 roku, jest wiodącą firmą inżynieryjną i doradczą w przemyśle – dystrybutorem, projektantem i integratorem systemów kontrolno-pomiarowych.

Dostarczamy szerokie spektrum usług i produktów dla przemysłu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, mając na uwadze pełną dostępność naszych produktów, stworzyliśmy solidną bazę serwisową zapewniającą natychmiastowy montaż, instalację, uruchomienie, szkolenia, odbiór systemu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu, 150 pracownikom i 6 lokalizacjom na terenie całej Polski realizujemy wiele największych i najbardziej skomplikowanych projektów we wszystkich gałęziach przemysłu.
Pharmapack Europe SrlC.40
Pharmapack Europe Srl istnieje od 2012 r. w miejscowości Imola we Włoszech i jest częścią grupy PHARMAPACK TECHNOLOGIES CORPORATION z biurami w Azji, Indiach i Ameryce Północnej. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją, sprzedażą i serwisem na rynku europejskim linii pakujących dla branży farmaceutycznej, suplementów diety oraz kosmetycznej. Oferujemy innowatorskie liczarki i pakowarki w słoiczki kapsułek-tabletek-żelek, maszyny inspekcyjne, saszetkarki stick, etykietarki, kartoniarki, case-packer-y itp., a także systemy znakowania i kodowania firmy EC-JET.
Pol-Nil Sp. z o.o.D.15
Pol-Nil sp. z o.o. to polska firmą działająca od 1991 roku zajmująca się dystrybucją substancji farmaceutycznych, kosmetycznych, weterynaryjnych oraz dodatków spożywczych dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Współpracujemy z wiarygodnymi  producentami i dostawcami surowców z całego  świata, prowadzimy kwalifikację dostawców gwarantującą naszym odbiorcom produkty o powtarzalnej, wysokiej jakości.

Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Wytwórców, Importerów i Dystrybutorów Substancji Czynnych jako importer i dystrybutor, w europejskiej bazie EudraGMDP oraz posiadamy zezwolenie na obrót pośrednimi produktami leczniczymi w zakresie ich magazynowania w oparciu o licencję na  Import lub wytwarzanie produktów leczniczych. Nasz magazyn funkcjonuje zgodnie z zasadami GDP, GMP oraz ISO 9001:2015.

Naszym celem jest budowanie długoterminowych relacji biznesowych opartych na satysfakcji, zadowoleniu i zaufaniu naszych klientów.

Zapraszamy do Współpracy oraz odwiedzenia naszego stoiska D.15.
Polfa-Lublin S.A.C.32
Polfa Lublin, obecna na rynku medycznym i farmaceutycznym od ponad 75 lat, jest wiodącym polskim producentem opakowań i wyrobów medycznych z tworzyw sztucznych. To ukierunkowany na potrzeby klienta wytwórca oferujący pełen zakres opakowań i akcesoriów dla przemysłu farmaceutycznego, m. in. butelki PE, butelki i pojemniki PET, buteleczki z zakraplaczem, nakrętki oraz różnego rodzaju akcesoria z funkcją pomiarową. System Zarządzania Jakością, wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesne środowisko wytwarzania to dowód na to, że Polfa Lublin jest wiarygodnym partnerem biznesowym.
Polygen sp. z o.o.E.12
Od roku 1995 firma Polygen dostarcza kompleksowe rozwiązania w dziedzinie chromatografii. Specjalizujemy się w dostawie aparatury, kolumn i akcesoriów do chromatografii cieczowej, obejmującej HPLC/UHPLC, FLASH oraz GPC/SEC. Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do sprzedaży - świadczymy także usługi instalacji, szkoleń oraz doradztwa technicznego.

W 2021 roku wprowadziliśmy do firmy system zarządzania jakością ISO 9001, co stanowi potwierdzenie naszego zobowiązania do zapewnienia najwyższych standardów obsługi klienta oraz jakości naszych produktów i usług. Polygen posiada własny, autoryzowany serwis aparatury, a nasi specjaliści posiadają uprawnienia do przeprowadzania procesów kwalifikacji IQ, OQ/PQ.

Jako autoryzowany przedstawiciel renomowanych producentów aparatury, takich jak Thermo Scientific, Advion Interchim Scientific, Tosoh Bioscience, Shodex, Macherey-Nagel, Recipe, La-Pha-Pack, VICI oraz Chrom4, oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów.

W naszej ofercie znajdują się także osmometry firmy Gonotec – An ELITech Group, aparatura do mikrodializy firmy CMA Microdialysis AB, generatory gazów firmy F-DGSi, zestawy do badań uwalniania substancji czynnej w lekach oraz zestawy do przygotowania mediów do uwalniania substancji czynnej firmy Riggtek.

Dodatkowo, Polygen dysponuje własnym laboratorium aplikacyjnym, które umożliwia nam skuteczne wspieranie naszych klientów w realizacji ich celów badawczych oraz rozwoju naukowego. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu jesteśmy partnerem, któremu można zaufać.
PQE GroupB.22
Od 1998 roku PQE Group wspiera małe, średnie i duże firmy z sektora Life Science w zakresie jakości, oferując usługi mające na celu osiągnięcie i utrzymanie zgodności z przepisami i regulacjami. Grupa PQE, posiadająca certyfikat ISO9001, wyróżnia się na tle konkurencji modelem biznesowym opartym na projektach, który uwzględnia różnorodność kulturową, tworząc lokalne zespoły robocze na całym świecie, aby wspierać swoich klientów w działaniach związanych z walidacją i wdrażaniem systemów informatycznych, zarządzaniem danymi GxP, inżynierią, kwalifikacjami technicznymi, zgodnością procesów i systemów
Primar Krzysztof AdamskiD.28
Firma Primar (działająca nieprzerwanie od 1990 roku) zajmuje się sprzedażą systemów monitoringu temperatury i wilgotności do laboratoriów i magazynów. Systemy przeznaczone są zarówno dla producentów leków, dystrybutorów leków oraz stacji krwiodawstwa, szpitali i aptek. Spełniamy wymagania GAMP 5.

Jako przedstawiciel w Polsce japońskiej firmy T&D Corporation oferujemy systemy pomiarowe najwyższej jakości wraz z opieką serwisową na długie lata.
RADWAG Wagi ElektroniczneD.33
RADWAG jest największym producentem wag elektronicznych w Polsce i jednym z największych na świecie. Poza siedzibą główną w Radomiu posiadamy 8 oddziałów krajowych i 6 przedstawicielstw zagranicznych. Zatrudniamy ponad 400 pracowników. Produkujemy ponad 4 tysiące wag elektronicznych miesięcznie.

W swoim portfolio posiadamy wagi, między innymi laboratoryjne, przemysłowe i automatyczne, oraz inne urządzenia ważące, takie jak komparatory masy, a także szereg kompatybilnych produktów i akcesoriów.  Szczegóły naszej oferty znajdziesz na radwag.com.
Romaco pharmaceutical GmbHB.25
Romaco is a leading international supplier of processing and packaging equipment specializing in engineering technologies for pharmaceutical products. The Group provides individual machines, lines and turnkey solutions for manufacturing, filling and packing powders, granulates, pellets, tablets, capsules, syringes, liquids and medical devices. The company also serves the food and chemical industries. Through its various technologies, Romaco is committed to sustainable production and to systematically reducing CO2 emissions. 

The Romaco Group has its headquarters in Karlsruhe (Germany) and is part of the Truking Group, a globally operating high-tech enterprise based in Changsha (China). Truking’s core competency is handling and filling pharmaceutical liquids. 

Romaco operates from five European business sites, with a broad portfolio comprised of seven established product brands. Noack and Siebler (Karlsruhe, Germany) supply blister, heat-sealing and rigid tube filling machines. Macofar (Bologna, Italy) markets technologies for filling sterile and non-sterile powders and liquids. Promatic (also Bologna, Italy) specializes in cartoners, track & trace systems and case packers. Kilian (Cologne, Germany) is a leading manufacturer of tablet presses. Innojet (Steinen, Germany) is in the business of granulating and coating fine solid particles. Tecpharm (Barcelona, Spain) offers tablet coating technologies. 

More than 850 highly skilled and committed Romaco employees are dedicated to the development of future product technologies and to the continuous implementation of internal improvement processes. The Romaco Group’s multi-brand system solutions are sold worldwide through nine Sales & Service Centers and a dense network of local agent organizations. Over 12,000 installations delivered by Romaco are currently in use in more than 180 different countries. 

For more information about the Romaco Group, visit www.romaco.com
RYSZARD JARŻAA.20
Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne dla najbardziej wymagających klientów, ze szczególnym uwzględnieniem sektora life sciences. Jako potrójnie certyfikowane biuro tłumaczeń dbamy o jakość i minimalizujemy ryzyko. Pomożemy także napisać instrukcję używania, podręcznik, pomoc do aplikacji, procedurę, dokumenty systemu jakości, informację prasową i nie tylko. Zgodnie z wymaganiami formalnymi i użytkowymi. Znajdujemy wspólny język ze specjalistami z różnych dziedzin.
S.M.ART MachinesC.50
S.M.ART Sp. z o.o. to integrator linii produkcyjnych i pakujących z wieloletnim doświadczeniem na rynku, zwłaszcza w branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Współpracują z nami renomowani dostawcy z Europy, Korei i USA, tacy jak Countec, PTK, Etima, E2M, PackFeeder, iLabo. Dostarczamy kompletne linie oraz ich elementy, a także oprogramowanie Smart Industry 4.0. Zapewniamy koordynację od koncepcji i projektu technicznego, poprzez instalację, odbiory, walidację, po serwis zainstalowanych urządzeń. Tworzymy także własne innowacyjne maszyny zgodnie z potrzebami klienta.
SALVENA PRODUCENT KONTRAKTOWYC.22
Firma SALVENA to certyfikowany producent kosmetyków, wyrobów medycznych oraz suplementów diety pod marką własną Klienta. Posiadamy nowocześnie wyposażony zakład produkcyjny, spełniający najwyższe wymagania technologiczne i higieniczne.

Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od pomysłu na produkt, opracowania innowacyjnej receptury i technologii jego wytworzenia , kompleksowego przebadania i przede wszystkim seryjnej produkcji.

   Nasza produkcja jest certyfikowana dla wszystkich wytwarzanych postaci wyrobów:

* certyfikat ISO 13485 dla wyrobów medycznych,

* certyfikat ISO 22000 dla suplementów diety,

* certyfikat ISO 22716 (GMP) dla kosmetyków.

  Opracowywane i wytwarzane przez nas produkty , cechuje innowacyjność recepturowa, wysoka jakość potwierdzona badaniami, skuteczność działania

i bezpieczeństwo stosowania.  Jakość to nasz priorytet.

 

Nasza oferta jest elastyczna, dopasowana zarówno do indywidualnych potrzeb naszych Klientów jak i wymagań rynkowych. Zapewniamy atrakcyjne warunki handlowe, szybkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny.  

   ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY . ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU.

www.salvena.pl
SAN BUD CLEANROOM SP. Z O.O.D.18
Tworzymy pomieszczenia cleanroom, od projektu poprzez wykonanie, serwis i szkolenia. Posiadamy własną wytwórnię i blacharnię.
SEA VisionC.31
SEA Vision for POLSKA działa na zlecenie włoskiej centrali SEA Vision Group w Pawii, wiodącego dostawcy systemów inspekcji wizyjnej dla firm farmaceutycznych i CMO na całym świecie. SEA Vision z doświadczeniem w branży, które przekracza 25 lat zawdzięcza swój sukces zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym. Do dnia dzisiejszego firma z powodzeniem dostarczyła już ponad 2000 systemów Track&Trace oraz ponad 7000 systemów inspekcji wizyjnej na całym świecie. W ostatnim czasie SEA Vision wprowadziła na rynek rewolucyjne rozwiązanie, pakiet oprogramowania Yudoo – Farmacja 4.0. Nowy pakiet oprogramowania zaprojektowany dla branży farmaceutycznej zmienia kompletnie koncepcję scentralizowanego zarządzania linią, obsługi systemów Track&Trace oraz zbierania i analizy danych produkcyjnych - Business Intelligence 4.0. Zintegrowane środowisko sprawia, że Yudoo jest kompletnym pakietem oprogramowania 4.0 dla przemysłu farmaceutycznego.

Skonsolidowane doświadczenie w innowacyjnych projektach oraz stałe zaangażowanie w badania i rozwój, pozwalają firmie dostarczać swoim klientom najlepsze i innowacyjne rozwiązania technologiczne dla projektów o dużej złożoności. Dzięki sieci biur techniczno-handlowych rozmieszczonych na wszystkich głównych rynkach świata, SEA Vision zapewnia swoim klientom lokalne wsparcie sprzedażowe, jak również techniczno-szkoleniowe.
Simplex Packaging ServicesC.09
Simplex świadczy usługi pakowania preparatów do opakowań giętkich typu saszetka / doypack oraz w tuby.

Ponad 20-letnie doświadczenie, wysokie standardy jakościowe, bezpieczeństwo dla produktu, nowoczesny park maszynowy - to wszystko i więcej gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy ekspertami w pakowaniu!

Zapraszamy na nasze stoisko C.09 oraz na stronę www.simplexpl.com
Symbiosis Laboratorium, SYTO Co-PackagingD.34
Symbiosis Laboratorium- Laboratorium biotechnologii produkcji surowców kosmetycznych na wyłączność skierowana dla producentów kosmetyków, którzy chcą wyróżnić swój produkt unikatowym składnikiem kosmetycznym oraz wyjątkowym opakowaniem. Naszą misja jest wdrażanie innowacyjnych technologii przetwarzania produktów ubocznych innych gałęzi przemysłu i wytwarzania z nich skutecznych składników kosmetycznych.

W Syto Co-Packaging podejmujemy się realizacji różnego rodzaju projektów, takich jak kalendarze adwentowe, zestawy kosmetyczne, gift sety. Rocznie produkujemy prawie 3 miliony sztuk zestawów/kalendarzy. Jesteśmy znani z wysokiej jakości i szybkiej realizacji wielkonakładowych zleceń. Nasza elastyczność pozwala też na współpracę w ramach krótkich serii.
T&D Corporation, JapanD.28
Japońska firma T&D Corporation została założona w 1986 roku w Matsumoto.

Nazwa firmy wywodzi się od słów „spróbuj i rozwijaj” (try and develop) i podkreśla ambicję firmy aby tworzyć innowacyjne produkty o wysokim stopniu praktycznej użyteczności.

Rozpoczynając od opracowywania produktów elektronicznych, głównie na potrzeby motoryzacyjnego rynku części zamiennych, dziś firma jest liderem japońskiego rynku rejestratorów danych.

Zespół około 50 specjalistów zajmuje się opracowywaniem systemów rejestratorów danych dla potrzeb przemysłowych, publicznych i prywatnych.

Produkcja odbywa się w najnowocześniejszym zakładzie w Matsumoto w Japonii, a od 2003 roku T&D Corporation eksportuje swoje bezprzewodowe rejestratory danych na cały świat.

Firma reprezentowana jest poprzez Europejskie Biuro Sprzedaży zlokalizowane w Niddatal koło Frankfurtu oraz biuro sprzedaży w USA.
Ticon Sp. z o.o.C.21
Firma Ticon Sp. z o.o. od 26 lat specjalizuje się w dostawach przewodów elastycznych na bazie węży tworzywowych gumowych, silikonowych, teflonowych lub metalowych m.in. z higienicznymi zakuciami pozbawionymi kieszeni bakteryjnych , oznakowanych zgodnie z życzeniem Klienta.

Przedmiotem dostaw są także różnorodne węże gumowe, tworzywowe i silikonowe w tym do pomp perystaltycznych.

Dla zoptymalizowania terminów dostaw dbamy o szerokie zaopatrzenie naszego magazynu.

Na życzenie do dostawy dołączamy pakiet poświadczeń higienicznych niezbędnych do walidacji węży.

Dostarczamy szeroką paletę złączy antyseptycznych np. w systemie triclamp (w tym ze zintegrowanymi sitami. ), DIN 11864 , DIN 11851. Dla podanych złączy oferujemy akcesoria t.j. klamry i uszczelnienia. Uzupełnieniem naszej oferty są zwijadła automatyczne do węży przeznaczonych do mycia wraz różnorodnymi systemami prądownic.

W naszej ofercie znajdują się także kompensatory drgań, dostępne w kilku odmianach.

Wykonujemy gotowe urządzenia przeładunkowe NO surowców chemicznych wykonane na bazie przewodów elastycznych jak i ramion wraz uzgodnieniem ich dokumentacji   projektowej i rejestracyjnej  w TDT

Ticon Sp. z o.o. prowadzi audyty eksploatowanych przewodów w zakładach przemysłowych pod kątem: - zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania w tym pod kątem zagrożenia wybuchem - obniżenia całkowitych kosztów eksploatacji - wydłużenia okresów bezawaryjnej pracy - optymalizacji znakowania i rejestracji eksploatowanych węży -po zakończonym audycie przekazujemy protokół badań oraz wnioski i sugestie odnośnie eksploatacji węży

W ramach usługi Mobilserwis oferujemy badania węży oraz serwis: węży, szybkozłączy oraz urządzeń przeładunkowych.

Więcej informacji na naszym stoisku nr lub pod numerem telefonu 601 72 41 07

TICON Sp. z o.o.

Jasin, ul. Poznańska 37, 62-020 Swarzędz

tel. +48 61 81 87 230, +48 61 81 87 246 fax +48 61 81 87 231

info@ticon.pl

www.ticon.pl
Transition Technologies MS S.A.A.26
W ciągu ostatnich 8 lat firma Transition Technologies MS S.A. miała okazję prowadzić wiele projektów na całym świecie. Nasze usługi doceniły największe światowe firmy z różnych dziedzin, takich jak farmacja, przemysł, edukacja czy sektor zbrojeniowy. Dzięki budowaniu trwałych relacji z naszymi klientami, cieszymy się długotrwałą współpracą oraz uzyskujemy referencje, które podnoszą naszą pozycję jako TTMS na rynku firm outsourcingowych. Nasza specjalizacja w obszarze Quality obejmuje: ✅ Walidację systemów, ✅ Kwalifikację, ✅ Bezpieczne procesy IT oraz ✅ Audyty.
Tubes InternationalC.01
Tubes International to wiodący dostawca profesjonalnych rozwiązań w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz przewodów i elementów hydrauliki siłowej dla wszystkich gałęzi przemysłu. Firma działa na rynku od ponad 30 lat, od początku współpracując z czołowymi międzynarodowymi  producentami. Swoje produkty i usługi dystrybuuje poprzez własną sieć sprzedaży, na którą składa się 39 oddziałów w kraju i za granicą oraz sklep internetowy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i skupieniu na produktach najwyższej jakości, Tubes International zyskało reputację solidnego partnera w dostarczaniu innowacyjnych i bezpiecznych rozwiązań dla przemysłu.

W ofercie firmy znajdują się m.in. węże gumowe i tworzywowe, TYGON®, VERSILONTM, węże silikonowe, teflonowe węże (PTFE) do płynów procesowych, węże do pomp perystaltycznych oraz odpowiednie złącza i końcówki. Produkty Tubes International doskonale sprawdzają się w precyzyjnym dozowaniu oraz transporcie mediów podczas procesów produkcyjnych w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym. Duży asortyment gwarantuje dobór rozwiązania do szerokiego zakresu mediów i spełnienie wymagań w zakresie odporności chemicznej, temperatury pracy, trwałości, sterylności, łatwości oczyszczania i biokompatybilności.

Tubes International kładzie nacisk na higieniczność i czystość swoich produktów. Oferuje usługi konfekcjonowania węży w Strefie Czystej (CLEANROOM), co zapewnia najwyższe standardy w specjalistycznych i precyzyjnych aplikacjach. Wszystkie produkty dostarczane przez firmę posiadają wymagane prawem certyfikaty i atesty.

Firma oferuje indywidualne rozwiązania dostosowane do specyficznych potrzeb Klientów oraz profesjonalne doradztwo techniczne. Każdy, kto korzysta z usług Tubes International, może liczyć na kompleksowe wsparcie techniczne na wszystkich etapach użytkowania produktów.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska C.01, gdzie nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią pełną ofertę naszych produktów i usług. Kontakt:
Tubes International Sp. z o.o.
ul. Bystra 15A
61-366 Poznań
Telefon: +48 61 653 02 22
Email: tubes@tubes-international.com
WAB-GROUPB.39
WAB-GROUP jest wiodącym specjalistą w zakresie technologii mielenia na mokro, technologii mieszania i chemii przepływowej dzięki młynom perełkowym z mieszadłem (DYNO-MILL) i trójwymiarowym mieszalnikom wytrząsającym (TURBULA, dyna-MIX). Od ponad 60 lat firma wyznacza standardy jakości i innowacyjności w świecie technologii procesowej. Nasze urządzenia znajdują zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym, farb i powłok, atramentów, środków ochrony roślin, materiałów akumulatorowych i wielu innych.

We współpracy z Tomasova Lea s.r.o. możemy zapewnić kompleksowe rozwiązania procesowe. Firma Tomasova Lea s.r.o. oferuje ponadto szeroką gamę dodatkowych urządzeń procesowych, w tym homogenizatory, najnowocześniejsze maszyny do napełniania i technologię filtracji.

Więcej informacji można znaleźć na naszych stronach internetowych: www.wab-group.com i www.tomasovalea.cz.
Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w WarszawieA.04
ZMR KrakówB.47
ZMR od ponad 30 lat produkuje maszyny, urządzenia i linie technologiczne dla przemysłu farmaceutycznego.

Jednym z wiodących czynników naszego sukcesu jest nieustanna dbałość o jakość i precyzję w produkcji. Tworzymy z najwyższą starannością, spełniając najbardziej wymagające standardy branży farmaceutycznej.

Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że każdy nasz produkt, jest zgodny z normami oraz gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność w produkcji farmaceutyków. Firmowy zespół inżynierów i specjalistów służy swoją wiedzą i doświadczeniem, aby spełnić indywidualne, najbardziej ambitne potrzeby Klienta. Nasza kadra nieustannie się doskonali i szuka nowych rozwiązań, by sprostać wymagającym oczekiwaniom. Elastyczność i gotowość dostosowania się do indywidualnych potrzeb Klientów wyróżnia nas na rynku. Inwestujemy w rozwój zawodowy pracowników. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym można podnosić swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia.

ZMR nieustannie się rozwija i podnosi standardy jakości. Nasze wyroby są znane w Europie i na świecie. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w Polsce i skutecznym konkurentem dla światowych gigantów branży farmaceutycznej.

Z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że od 1989 roku kształtujemy przemysł farmaceutyczny. Najwyższa jakość jest naszą wizytówką, a precyzja w wykonaniu znakiem rozpoznawczym. Jednocześnie zapewniamy wysoką wydajność produkcji, bezpieczeństwo i doskonałość produktów farmaceutycznych.

Brak wyników spełniających kryteria

Translate »