Targi PCI Days jednak w przyszłym roku!

Jako organizatorzy Targów PCI Days, doskonale wiemy jak bardzo ważne jest nie tylko nawiązywanie obiecujących kontaktów biznesowych, ale także komfort i bezpieczeństwo naszych Gości. Z tego powodu, po licznych konsultacjach z naszymi Wystawcami i Odwiedzającymi, z nieskrywaną przykrością informujemy, że Targi PCI Days zostają przełożone na 19-20 maja 2021.

Nasza decyzja została podyktowana wciąż niestabilną sytuacją w Polsce, stale zwiększającą się liczbą zachorowań na COVID-19 oraz docierającymi do nas głosami naszych Gości, którzy, pomimo wprowadzenia surowych zaleceń sanitarnych, nie czują się bezpiecznie wobec panującej pandemii koronawirusa. Podobne obawy wyrażają Wystawcy PCI Days, którzy prognozują zbyt niską frekwencję Odwiedzających. Pomimo tego, że od kilku tygodni wspólnie z Global EXPO opracowywaliśmy bardzo dokładne procedury organizacji targów, to wciąż pojawiają się nowe wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa podczas trwania imprezy. Ostatnim, lecz nie najmniej istotnym powodem odwołania targów, są liczne ograniczenia inwestycyjne, zarówno ze strony naszych Wystawców, jak i Odwiedzających.

Przychylając się do ich próśb i rozumiejąc obawy, już teraz zapraszamy Państwa do udziału w Targach PCI Days 2021 – mamy nadzieję, że do tego czasu pandemia będzie już tylko przykrym wspomnieniem.

Zamysłem Targów PCI Days jest wspieranie rozwoju przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, poprzez tworzenie okoliczności do nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami zakładów produkujących leki i kosmetyki oraz dostawcami produktów i usług dla obydwu branż. Grono Wystawców i Odwiedzających obejmuje gości z Polski i zza granicy, co nadaje naszemu wydarzeniu międzynarodowy zasięg. Niestety, choć nasze wydarzenie cieszy się wielkim zainteresowaniem branży farmaceutycznej i kosmetycznej, obecnie panująca na świecie sytuacja nie pozwala na organizację targów na miarę naszych i Państwa wyobrażeń. PCI Days to wydarzenie, które pragniemy rozwijać, lecz pomimo wprowadzenia od 6 czerwca kolejnego etapu znoszenia ograniczeń (w tym umożliwienia organizacji targów w Polsce), aktualne warunki nie pozwalają nam na organizację imprezy zgodnej z Państwa oczekiwaniami.

Za wszelkie zaistniałe z tego tytułu niedogodności i problemy serdecznie przepraszamy. Jednocześnie pragniemy wyrazić wdzięczność za wszystkie słowa zrozumienia ze strony naszych Wystawców, Partnerów i przyjaciół.

Liczymy na Waszą obecność podczas Targów PCI Days 2021!