Zapraszamy na PCI Days 2024 – na wydarzenie, które z każdym rokiem przyciąga szerokie grono liderów branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Targi odbędą się w Warszawskim Expo XXI już 19-20 czerwca 2024 roku. To wydarzenie pozwoli Ci odkryć najnowsze trendy oraz przełomowe innowacje produktowe i technologiczne. Będziesz miał okazję nie tylko do zgłębienia branżowej wiedzy, ale również do nawiązania kluczowych relacji biznesowych. Niezależnie od tego, czy działasz w przemyśle kosmetycznym, farmaceutycznym czy suplementów diety – to miejsce, które musisz odwiedzić. Nie przegap i zarejestruj się już dziś: https://rejestracja.pcidays.pl/ – odkryj przyszłość branży na PCI Days 2024! 

Rekordowa obecność wystawców 

Przygotuj się na interaktywne spotkanie z ponad 250 wystawcami. Od surowców, poprzez zaawansowane opakowania, aż po najnowsze maszyny produkcyjne i urządzenia laboratoryjne, każdy aspekt produkcji zostanie reprezentowany podczas PCI Days. Lista uczestników mówi sama za siebie, spotkasz tu wszystkich najważniejszych graczy z obu branż takich jak Marchesini Group (Sponsor Diamentowy), Firma Urliński (Sponsor Platynowy), Trade&Consult oraz Labo24 (Sponsorzy Srebrni) na czele. Pełna lista wystawców dostępna jest na oficjalnej stronie Targów PCI Days: https://pcidays.pl/targi/lista-wystawcow-2024/ 

Wiedza na pierwszym miejscu 

Tradycyjnie już, Targi PCI Days oferują bogaty program merytoryczny, który odbywać się będzie w dwóch Strefach Inspiracji – dedykowanych dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Prawie 50 wykładów wygłoszonych przez renomowanych ekspertów, a do tego sesje case study i 8 praktycznych warsztatów na żywo – to tylko niektóre z atrakcji. Tematyka szkoleń  obejmuje szeroki zakres, od cyberbezpieczeństwa, przez ekologiczne rozwiązania opakowaniowe, aż po walidację środków dezynfekujących zgodnie z najnowszymi standardami UE i EPA. Pełny program wydarzenia dostępny na stronie internetowej wydarzenia: https://pcidays.pl/dla-odwiedzajacych/program-2024/. 

Nie przegap tego wydarzenia! 

Jeśli pragniesz być na bieżąco z najnowszymi trendami, poszerzyć swoją wiedzę oraz odświeżyć sieć kontaktów biznesowych, PCI Days 2024 jest wydarzeniem, które zapewni odpowiedzi na kluczowe potrzeby i wyzwania Twojego przedsiębiorstwa. Spotkajmy się w Expo XXI w Warszawie – udział jest całkowicie bezpłatny. Dołącz do nas i bądź częścią tej inspirującej podróży! 

Translate »