Targi PCI Days 2020 – daj się zainspirować

Koniec roku kalendarzowego to czas podsumowań w firmach, ale również czas planowania poczynań na kolejne miesiące: budżetowania, tworzenia planów produkcji, promocji i sprzedaży.
Do wydarzeń, które na pewno należy uwzględnić w noworocznych planach zdecydowanie należą Targi PCI Days 2020. Przygotowania do PCI Days 2020 idą pełną parą: ruszyła już bezpłatna rejestracja, a mapka wystawców nieustannie się zapełnia. Swoją obecność potwierdziły już m.in. takie firmy jak: Dr Nowaczyk, Mikrolab, Bart, Shim-Pol, Polpak, C.H. Erbslöh, Maverick, Wiking Graf, Salvena, Synthos Care, Efaflex, Famsupport, Formed, Impag, Grupa JMC, Stigen, Unicom, Ekohigiena, Bosky, Cabka, LGC Standard, LAB-EL, Nortec czy T&D Corporations. Spotkamy się z nimi
4 i 5 czerwca 2020 roku w Global EXPO przy ulicy Modlińskiej 6D w Warszawie.

Sukces premierowej edycji

Statystyki po pierwszej edycji PCI Days mówią same za siebie:

  • 1500 odwiedzających, w tym 160 producentów kosmetyków i leków,
  • 100 wystawców i współwystawców,
  • 70 stoisk,
  • Ponad 30 wystąpień merytorycznych,
  • I wiele więcej.

Od dnia swojej premiery, Targi PCI Days weszły do biznesowego kalendarza branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Wśród uczestników znaleźli się m.in. dyrektorzy zakładów produkcyjnych, szefowie działów R&D, specjaliści ds. utrzymania ruchu, technolodzy, szefowie działów produkcji i laboratoriów, dyrektorzy ds. sprzedaży i marketingu, decydenci w działach zakupów, przedstawiciele instytucji, uczelni wyższych, firmy z otoczenia branży, a także osoby prywatne. Tak duże zainteresowanie i frekwencja są zasługą atrakcyjnej oferty wystawowej oraz porywającego programu merytorycznego.

PCI Days 2020 – rozwijamy się!

Kolejna edycja Targów PCI Days to przede wszystkim dwukrotnie większa powierzchnia wystawiennicza (!), a zatem znacznie więcej stoisk. Ważną informacją do zapamiętania jest nowa lokalizacja targów – Global EXPO przy ul. Modlińskiej 6D to nowoczesne centrum targowo-kongresowe, zlokalizowane na warszawskim Żeraniu, w pobliżu jednego z najbardziej ruchliwych węzłów komunikacyjnych w Warszawie oraz stacji kolejowej. Dodatkowo zostaną uruchomione bezpłatne przejazdy autokarowe pomiędzy Global EXPO a dworcami kolejowymi w Warszawie, o czym Organizator będzie informować za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej targów oraz w mediach społecznościowych. Do dyspozycji gości będą również Strefa Relaksu, Strefa Mediów, a także restauracja mieszcząca się w budynku centrum kongresowego.

Co w programie?

Szczególnym wyróżnikiem PCI Days jest strona merytoryczna. Działając we współpracy z wieloma czołowymi ekspertami oraz firmami z otoczenia branży, Organizator zawsze stara się dostarczać wysokospecjalistyczną aktualną wiedzę oraz praktyczne rozwiązania.
W edycji PCI Days 2020 uczestnicy ponownie będą mieli okazję wziąć udział w licznych prelekcjach i wykładach w ramach dwóch Stref Inspiracji (Farmaceutycznej i Kosmetycznej). Wykłady poprowadzą m.in. specjaliści reprezentujący firmę Henkel, Organizację Rekopol, a także Polską Izbę Odzysku i Recyklingu Opakowań. Wiadomo już na pewno, że prelekcje odbywać się będą przez cały czas trwania targów. Ponownie odbędą się również warsztaty dedykowane zakupowcom, które okazały się prawdziwym hitem podczas PCI Days 2019. Natomiast całkiem nowymi punktami w programie merytorycznym będą dwie konferencje tematyczne. Producenci będą mogli zapoznać się z najbardziej aktualną ofertą surowców dla farmacji i kosmetyki podczas konferencji BE INSPIRED – NOWOŚCI SUROWCOWE 2020/2021. Natomiast dla pracowników działu kontroli jakości oraz działów R&D odbędzie się osobna konferencja pt. ,,Mikrobiologia produktów kosmetycznych i środowiska produkcyjnego”.
Uczestnictwo w całym programie merytorycznym pozostanie bezpłatne, jednak do udziału w warsztatach będzie konieczna osobna rejestracja z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc. Wszelkie informacje o nowo otwartych zapisach na warsztaty będą przekazywane za pośrednictwem portali społecznościowych LinkedIn oraz Facebook.

Dwie branże w jednym miejscu

Tym, co szczególnie wyróżnia Targi PCI Days spośród innych wydarzeń branżowych jest wyjątkowy sposób połączenia dwóch przemysłów poprzez ofertę wystawową.
Przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny są ze sobą powiązane. Często korzystają z usług i produktów tych samych dostawców i mają zbliżone potrzeby produkcyjne. Dla wystawców obecnych na Targach PCI Days możliwość dotarcia do klientów z tych obszarów jest najważniejszą zaletą idącą za tym wydarzeniem. Integracja pomiędzy przedstawicielami przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz dostawcami produktów i usług dla obydwu branż stanowi jeden z głównych celów organizacji PCI Days 2020.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach PCI Days 2020!

REJESTRACJA

Translate »