Ruszyła bezpłatna rejestracja uczestników na Targi PCI Days 2023. To już 21-22 czerwca!

Zapraszamy producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej do udziału w IV edycji Targów PCI days, które odbędą się w dniach 21 i 22 czerwca w warszawskim EXPO XXI. Dla odwiedzających uczestnictwo w Targach PCI Days jest całkowicie bezpłatne. Aby dołączyć wystarczy kliknąć w link oraz wypełnić formularz rejestracyjny.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Targi PCI Days to dwa intensywne dni, podczas których przy stoiskach wystawienniczych dostawcy spotykają obecnych oraz potencjalnych klientów. Ci ostatni z kolei mają szansę porównać i wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę obfitującą w nowości produktowe, innowacyjne rozwiązania oraz usługi. Spotkania te stanowią okazję do podtrzymywania istniejących relacji biznesowych, jak również zawarcia nowych.

Targi dla dostawców przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego to także wykłady i prelekcje poruszające aktualne zagadnienia z dziedziny farmacji i kosmetyki na dwóch niezależnych salach. Jako, że teoria to nie wszystko, na PCI Days organizowane są warsztaty tematyczne, które dają możliwość wyniesienia z tego wydarzenia nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również nabycia realnych umiejętności. Spotkania, zarówno przy stoiskach, jak też w strefach relaksu i cateringu, dla wielu uczestników stanowią niezastąpioną wartością targów. Otwierają one możliwości poszerzenia wiedzy, zainspirowania się, poznania wartościowych ludzi z branży. Ponadto są często początkiem długotrwałej współpracy i relacji biznesowych.

Kogo spotkamy na Pharma & Cosmetics Industry Days 2023?

Lista firm, które zadeklarowały swój udział wciąż rośnie. Wśród nich dostawcy wyposażenia laboratoriów od drobnych akcesoriów po zaawansowany sprzęt analityczny. Pojawi się oferta innowacyjnych rozwiązań dla produkcji leków i kosmetyków. Na szczególną uwagę zasługują maszyny produkcyjne oraz najnowsze rozwiązania wykorzystywane w procesach produkcyjnych. Jako, że w ostatnich latach w branży farmaceutycznej i kosmetycznej bardzo zyskała na popularności produkcja kontraktowa, na targach można będzie zapoznać się  z bogatą ofertą kompleksowej obsługi outsourcingowej. Jak co roku nie zabraknie dostawców opakowań i etykiet. Pojawi się też szeroka gama surowców. Jako, że bezpieczeństwo i higiena pracy stanowią wartość nadrzędną, na odwiedzających będą czekały liczne rozwiązania i produkty BHP. Aby wytwarzanie mogło przebiegać w idealnie czystych warunkach, niezbędne jest zorganizowanie pomieszczeń typu cleanroom, dlatego na naszych targach zadbaliśmy o dostępność niezbędnych do tego celu  rozwiązań oraz produktów. Wreszcie swoją ofertę przedstawią dostawcy usług, ponieważ oni stanowią niezastąpione wsparcie biznesu.

Jak było w poprzednich latach?

Targi PCI Days odbywają się już po raz czwarty. Nie sposób wymienić wszystkich uczestników poprzednich edycji. Warto jednak zwrócić uwagę, że są one miejscem spotkania firm znanych od lat, jak też mniejszych, dopiero rozwijających skrzydła. Część z nich rezerwuje stoisko na kolejny rok zaraz po zakończeniu danej edycji, co dowodzi jak ważne jest to dla nich wydarzenie.

Oprócz możliwości prześledzenia nowych trendów i innowacji, w relacjach uczestników podkreślana jest wysoka wartość merytoryczna wykładów. Zawsze warto pogłębiać wiedzę, zwłaszcza w tak prężnie rozwijających się gałęziach gospodarki. Szczególnie ważna okazuje się dla wielu okazja bezpośredniego spotkania przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego w jednym miejscu. Ułatwia to nawiązanie kontaktów i stanowi pomost między dostawcami a klientami.

Jest wiele różnych potrzeb i jedno rozwiązanie – uczestnictwo w Targach PCI Days 2023. 21 i 22 czerwca 2023 r. to zatem obowiązkowa data w kalendarzu liderów branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Zarejestruj się już dziś!

Translate »