Pharma & Cosmetic Industry Days 

22-23 czerwca 2022

 

Targi PCI Days odbędą się stacjonarnie już 22-23 czerwca w Warszawskim Centrum Expo XXI. Będzie to świetna okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami, innowacjami produktowymi i technologicznymi oraz do nawiązania biznesowych relacji.

 

Wśród wystawców znajdą się producenci urządzeń i dostawcy usług laboratoryjnych.

Zarówno branża farmaceutyczna, jak i kosmetyczna są prawnie regulowane. Wymusza to konieczność prowadzenia działalności w zgodzie z restrykcyjnymi normami. Aby sprostać tym normom, konieczne jest zapewnienie odpowiednich warunków laboratoryjnych, w tym sprzętu i procesów. Organizacja laboratorium jest również kluczowa z punktu widzenia budowania przewagi konkurencyjnej zakładu produkującego leki czy kosmetyki. W obliczu coraz szerszej oferty produktowej dostępnej na rynku oraz rosnących oczekiwań konsumentów, zakłady produkcyjne muszą sprawnie organizować swoje laboratorium. Wiąże się to z zapewnieniem odpowiedniego sprzętu laboratoryjnego oraz szeregu badań, które mogą być realizowane we własnym zakresie lub zlecane specjalistycznym firmom.

Swoją ofertę z sektora laboratoryjnego przedstawią m.in.: Mikrolab, Hamilton Bonaduz, Lab-El Elektronika Laboratoryjna, IKA Poland, dr Nowaczyk Centrum Badań i Innowacji, ITS Science.

Na stoiskach wystawienniczych zaprezentowane zostaną także rozwiązania z innych obszarów kluczowych dla działalności zakładów produkujących kosmetyki i leki. Wystawcy przedstawią swoją ofertę w zakresie surowców, opakowań czy maszyn do produkcji.

Z ciągle zapełniającą się listą wystawców możesz zapoznać się tutaj: https://pcidays.pl/targi/2022/

Translate »