PCI Days 2021 – przygotowania trwają!

PO CO WŁAŚCIWIE TARGI?

Targi budują przestrzeń biznesową, ułatwiają dostęp do aktualnej wiedzy, eksponują nowości rynkowe, pomagają w rozwoju lokalnych biznesów, przyspieszają rozwój gospodarki, sprzyjają także importowi i eksportowi towarów czy usług.

Targi to prezentacja innowacyjnych produktów, zapoznanie się z nowoczesnymi technologiami oraz mozliwość przetestowania prezentowanych rozwiazań w praktyce.

Targi to także aspekt merytoryczny, który pozwala na wymianę poglądów, wiedzy i doswiadczeń.

Targi to miejsce, gdzie można przede wszystkim porównać oferte między wystawcami w jednym miejscui czasie bez konieczności jeżdżenia po całym kraju. Połączenie tych wszystkich kwestii buduje przewagę konkurencyjną targów w porównaniu do wydarzeń online i pokazuje, jak ważnym elementem jest branża targowa.

To właśnie dlatego powstały PCI Days – jedyne w Polsce targi dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, które sprostają tym oczekiwaniom oraz zapewnią komfortowe i bezpieczne miejsce spotkań B2B.

PCI DAYS BEZPIECZNIE

Mija rok od momentu wywrócenia naszego poukładanego i zaplanowanego życia do góry nogami. Ten rok wiele nas nauczył, pokazał to, czego normalnie byśmy nie dostrzegli, wniósł też wiele zmian, również tych dobrych.

Starając się dopasować do nowej rzeczywistości i obowiązujących zasad, opracowalismy rozwiazania, dzięki którym targi będą nie tylko owocne, ale przede wszystkim bezpieczne. Mowa tu o nowo zaprojektowanym układzie stoisk, dwukrotnie większej powierzchni
wystawienniczej, poszerzeniu ciągów komunikacyjnych do trzech metrów, stale wentylowanej hali, środkach dezynfekujących znajdujących sie w całym obiekcie, odrębnych wejściach, obowiązkowej rejestracji każdego uczestnika, dzięki której wiemy, kto jest na targach oraz ile jednocześnie osób znajduje się w hali. To wszystkosprawi, ze targi będą bezpieczne!

PCI DAYS MERYTORYCZNIE

Oprócz zróżnicowanej oferty wystawienniczej PCI Days zapewnia również bogaty program wykładów merytorycznych, które odbywać się będą podczas dwóch pełnych dni wystawowych.

Pharma & Cosmetic Industry Days to:

-Bogata i różnorodna oferta wystawowa,
-Farmaceutyczna Strefa Inspiracji,
-Kosmetyczna Strefa Inspiracji,
-Galeria Innowacji,
-Konferencja „Be inspired – nowości surowcowe 2021/2022”,
-Konferencja ,,Mikrobiologia produktu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz środowiska produkcyjnego”, doktor Nowaczyk ,
-Warsztaty dla zakupowców:

• „Oszczedności czy bezpieczeństwo? Dylemat szybko rozwijających się organizacji”, prelegent Monika Bis,
• „Trendy i wyzwania zakupowe XXI wieku”, prelegent Andrzej Zawistowski,

Udział we wszystkich wydarzeniach towarzyszących jest całkowicie bezpłatny.

Warsztaty dla zakupowców oraz konferencja mikrobiologiczna odbywać się będą w salach na pierwszym piętrze, dlatego z powodu ograniczonej liczby miejsc zachęcamy do zapisów juz teraz pod adresem mailowym:
maria.kubsz-latas@farmacom.com.pl.

CZY SIE UDA?

Codziennie śledzimy sytuację zwiazaną z pandemią COVID-19, mając nadzieję na powolne jej wygaszanie, a co za tym idzie stopniowy powrót do spotkań i normalności. Czekamy przede wszystkim na poluzowanie obostrzeń, bo tylko wtedy będziemy mogli zorganizować dla Państwa nasze wydarzenie. Wielkim entuzjazmem napawa nas fakt, że zainteresowanie targami jest ogromne. Jednak targi to nie tylko wystawcy, ale i odwiedzający!

Liczymy na Panstwa obecność, tylko z Państwa udziałem te targi będą udane!

A jesli w dalszym ciagu będziemy zablokowani, wydarzenie to ostatecznie zostanie przeniesione na kolejny rok.

SZCZEGÓŁY W KOLEJNYM WYDANIU!

W czerwcowym wydaniu kwartalnika przedstawimy Państwu szczegółowy program merytoryczny oraz listę wystawców. Mamy ogromną nadzieję, że będziemy mogli się spotkać z Państwem w dniach 8-9 września 2021 r. w Global Expo w Warszawie. Trzymajmy kciuki za to niezwykłe wydarzenie!

Translate »