PCI Days 2019 to jedyne w swoim rodzaju targi prezentujące rozwiązania i innowacje przydatne dwóm dynamicznie rozwijającym się branżom: farmacji i kosmetyce. Targi te odbędą się 15-16 maja 2019 roku. Nie może Was tam zabraknąć!

Pomysł na PCI Days 2019 nie pojawił się znikąd. Wydarzenie to jest dobrze przemyślaną odpowiedzią na wyraźne zainteresowanie przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego wieloma zbieżnymi dla tych branż obszarami. Dlatego też targom nadano nazwę PCI Days, będącą skrótem od Pharmacy, Cosmetics, Industry Days.

 Jak to się zaczęło?

Organizatorem przyszłorocznych targów PCI Days 2019 jest Farmacom. To doświadczony wydawca periodyków branżowych, który dostarcza specjalistom pracującym w sektorze farmaceutycznym i kosmetycznym fachowych informacji – także podczas eventów B2B. W Wydawnictwie zauważono, że istnieje wiele obszarów, które wzbudzają zainteresowanie wspomnianych gałęzi przemysłu, takich jak m.in. technologia produkcji, zapewnienie jakości, oprogramowanie, dystrybucja. Brakowało jednak wydarzenia dedykowanego fachowcom z sektora farmaceutycznego i kosmetycznego, obejmującego wszystkie obszary będące przedmiotami zainteresowania obu branż. Farmacom  postanowił zapełnić tę lukę. Ponieważ kongresy  nie wyczerpywały zapotrzebowania na kompleksową prezentację rozwiązań i innowacji przydatnych obu branżom, sensownym rozwiązaniem wydały się targi.

PCI Days 2019 – wszystko w jednym miejscu

Dotychczas przedstawiciele sektora farmaceutycznego i kosmetycznego musieli uczestniczyć w wielu różnych eventach branżowych, aby być na bieżąco w każdym obszarze funkcjonowania firm. Targi PCI Days 2019 wprowadzają nowy ład – zostały zaplanowane tak, aby można było zaprezentować wszystko, co istotne dla funkcjonowania przedsiębiorstwa. Mają na celu dostarczenie rozwiązań i innowacji przeznaczonych dla wielu różnych obszarów działania firm z tych branż. Będą to więc dwa dni przeznaczone na komunikację B2B, zapoznanie się z nowoczesnymi rozwiązaniami, urządzeniami, technologiami, surowcami, opakowaniami w zakresie zapewnienia najwyższych standardów jakościowych. Będzie to też czas na poznanie i prezentację nowości dla działów produkcyjnych, technologicznych, IT, badawczo-rozwojowych i innych.

Rozwój – lokomotywa sukcesu

Konieczność ciągłego rozwoju jest wpisana w filozofię działania każdej firmy, która chce odnieść sukces na rynku. Ponadto, aby zachować płynność produkcji i sprzedaży, trzeba przewidywać, czego klient będzie potrzebował jutro lub za kilka lat. I już dziś rozglądać się za rozwiązaniami, dzięki którym uda się sprostać nowym wymaganiom – zarówno ze strony użytkowników produktu, jak i nabywców surowców lub usług niezbędnych do wytworzenia tego właśnie produktu ostatecznego. Targi PCI Days 2019 mają dostarczyć wielu podpowiedzi oraz narzędzi do dalszego dynamicznego rozwoju firm farmaceutycznych i kosmetycznych. Dotyczy to zarówno obszarów stricte technologicznych (od wykorzystania potencjału linii produkcyjnych po zagwarantowanie sprawnej logistyki i bezpieczeństwa produktu), filozofii doboru opakowań (np. czy bardziej eko są opakowania papierowe, czy jednak te z polimerów?), aż po sampling i oprogramowanie ułatwiające komunikację czy realizację celów produkcyjnych.

Ukierunkowani na sukces

Już teraz serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu. Ze swojej strony zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby targi PCI Days 2019 efektywnie wypromować w grupie potencjalnych odwiedzających. Gwarantujemy też, że szczegóły techniczne będą dopracowane z najwyższą starannością. Targi będą promowane między innymi na organizowanym przez nas Kongresie oraz poprzez czasopisma – ich dodatkowa dystrybucja będzie zapewniona podczas różnych eventów dedykowanych branżom farmaceutycznej i kosmetycznej. Już teraz warto zadbać o możliwość umieszczenia w tych materiałach informacji o ofercie mogącej zainteresować potencjalnych kontrahentów i innych uczestników przyszłorocznych PCI Days – do czego zachęcamy, bo czasu do Targów nie zostało już wiele.

Dekada poznawania przez Farmacom potrzeb sektorów farmaceutycznego i kosmetycznego przynosi wymierny efekt podczas każdego organizowanego przez Wydawnictwo wydarzenia. Magnitudą będą przyszłoroczne PCI Days – kompleksowy styk dla farmacji i kosmetyki, targi dostarczające dużo użytecznej wiedzy, prezentujące innowacje, z otwartą przestrzenią do nawiązywania nowych kontaktów, czyli to dokładnie, czego dotychczas brakowało na polskim rynku eventowym dedykowanym wspomnianym dwóm branżom.

Już teraz serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu.

 

Translate »