Szanowni Państwo,

W związku z rozwojem pandemii wirusa SARS-COV-2 oraz po zapoznaniu się z aktualnymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, zarządzeniem Wojewody Mazowieckiego i zakazami wydanymi przez Ministerstwo Zdrowia podjęliśmy trudną decyzję o przeniesieniu Targów PCI Days 2020.

Nowy termin to 9 i 10 września 2020r.

W obecnej sytuacji naszym priorytetem jest bezpieczeństwo wszystkich uczestników wydarzenia, a także dążenie do zorganizowania targów, które spełnią Państwa biznesowe oczekiwania. Targi PCI Days 2020 mają służyć nawiązywaniu korzystnych kontaktów pomiędzy przedstawicielami branży farmaceutycznej i kosmetycznej oraz dostawcami produktów i usług dla produkcji leków i kosmetyków. W gronie Wystawców i Odwiedzających znajdują się przedstawiciele firm zarówno z Polski jak i zza granicy, co nadaje naszemu wydarzeniu międzynarodowy zasięg.

Jesteśmy świadomi, że nowa data wydarzenia wiąże się z licznymi niedogodnościami – zarówno ze strony Wystawców, Prelegentów jak i Odwiedzających.

Przepraszamy za wszystkie niedogodności z tym związane jednak w obliczu panującego zagrożenia jest to jedyna słuszna decyzja, jaka w tej chwili mogła zapaść.

Dziękujemy za każde życzliwe słowo oraz zrozumienie z Państwa strony.

Translate »