Masz nowy surowiec w portfolio? Wypromuj go na Targach PCI Days 2020!

Surowce. To dzięki nim kosmetyk staje się wyjątkowy. Dlatego producenci kosmetyków cały czas trzymają rękę na pulsie i uważnie śledzą rynek surowcowy, aby nie przegapić żadnej nowości.
Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, serdecznie zapraszamy producentów i dystrybutorów surowców dla przemysłu kosmetycznego do zaprezentowania swojej oferty podczas Targów PCI Days 2020.

Już teraz dołącz do grona wystawców PCI Days 2020 i wzbogać merytorycznie konferencję BE INSPIRED – Nowości Surowcowe!

Czym są Targi PCI Days?
Są to pierwsze i jedyne na polskim rynku targi dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Podczas ich trwania, przedstawiciele zakładów produkujących leki i kosmetyki mają okazję zapoznać się z pełnym wachlarzem produktów i usług dla obydwu branż. W gronie odwiedzających znajdują się pracownicy różnych szczebli, odpowiedzialni za podejmowanie decyzji zakupowych. Natomiast swoją ofertę przedstawią firmy, mające w swoim asortymencie surowce, opakowania, maszyny do produkcji, urządzenia laboratoryjne, urządzenia etykietujące i znakujące, usługi produkcji marki własnej, usługi logistyczne oraz IT.
Podczas targów będą Państwo mieli doskonałą okazję do spotkania nowych potencjalnych klientów i odnowienia posiadanych już kontaktów.

Kilka słów o konferencji BE INSPIRED – Nowości Surowcowe 2020/2021:
Konferencja to jedno z wydarzeń towarzyszących Targom PCI Days 2020. W czasie jej trwania producenci i dostawcy surowców dla przemysłu kosmetycznego będą mieli okazję opowiedzieć o swojej nowości surowcowej gościom targowym oraz zaprosić ich na swoje stoisko.

Organizatorem targów jest Wydawnictwo FARMACOM – wydawca branżowych kwartalników i portali oraz organizator prestiżowych kongresów dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.

Translate »