Szanowni Państwo,
zachęcamy do wzięcia udziału w plebiscycie publiczności na najlepszy produkt, prezentowany podczas Targów PCI DAYS 2019.

Główną ideą Konkursu na Najlepszy Produkt Targów PCI Days 2019 jest wyłonienie i promocja najbardziej innowacyjnych produktów prezentowanych podczas Targów, w tym przede wszystkim nowości, których tak chętnie poszukują goście branżowi.

Wszystkie produkty i nowości targowe, biorące udział w konkursie zaprezentowane będą w Galerii Innowacji na stronie internetowej Targów.

Zapraszamy do zapoznania się ze zgłoszonymi nowościami!

Głosowanie rozpocznie się 15 stycznia 2019r. o godz. 0:00 – wtedy na stronie internetowej Targów zaprezentujemy ankietę ze szczegółową listą wszystkich produktów i firm, które powalczą o Nagrodę Publiczności HIT PCI DAYS 2019. Możecie Państwo oddać jeden głos na produkt zgłoszony do konkursu.

Możliwość głosowania  zakończy się 15 kwietnia 2019r. o godz. 23:59.

Ogłoszenie wyników nastąpi pierwszego dnia Targów – 15 maja 2019 r. około godz. 15:00 w Strefie Innowacji.

Najlepsze produkty zgłoszone do Konkursu uhonorowane zostaną nagrodami HIT PCI DAYS 2019. Konkurs rozstrzygnie Jury składające się z niezależnych ekspertów w dziedzinie farmacji i kosmetyki oraz dziennikarzy reprezentujących media branżowe.